Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Ohlédnutí za porodem

Dneska přesně v 6 hodin jsem čekala na bývalého, aby mě odvezl do porodnice... Čekali jsme do půl osmé než jsem se oblékla... Kolem 11 jsem už byla ve sprše a v 00:27 na stole a v 00:57 už bylo po všem.  Takový zvláštní pocit, že? Už od poloviny měsíce se bavím nad tím, že jsem čekala nedočkavě a byla jsem zvědavá  kdy to začne. Ještě víc se bavím, že za pár hodin před rokem mi řekli, že mám nepravidelné kontrakce a určitě nebudu ještě rodit... Teď můžu říct, že vlastně jsem měla celý těhotenství klid (kromě únavy) a porod byl opravdu rychlý (vzhledem k jiným holkám). Zítra roční kontrola a pak až za půl roku :)  Ten rok tak rychle utekl, ani nevím jak. Za tu dobu jsme ušli velkou cestu a zvládli jsme to! Mám šikovnýho broučka, který mi dělá jen samou radost.  Upřímně nic víc si přát nemůžu, jen to, aby se měl takhle čile k světu a byl zdravý *heart*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články