Nikdy nevíš, kolik let, měsíců, dnů, hodin, nebo minut života ti zbývá... V té chvíli příjde uvědomění... Řešíme banality, zasíráme si hlavu zbytečnostma a jsme vyhrocený, ale ta podstata toho, proč tohle píšu je, že i když se snažíme žít přítomností a vyhýbat se zbytečným stresům, měli bysme si plně uvědomovat, že některé věci nejsou samozřejmost. Měli bysme se umět radovat z maličkostí, odříznout lidi, co z nás vysávají energii života a měli bysme si vážit sami sebe, protože nikdo není nesmrtelný.
Dnes vyhlašuji den sentimentality *wine* Mějte krásnou neděli Mary *heart* INSTAGRAM: https://www.instagram.com/maryausova/






-scaled-e1781465728612.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...