Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Naše ,,ptačí,, krmení aneb jedna krásná ,,zlínská,, sobota

Objavte kouzlo zlínského okolí: Den plný zážitků ve Štípě a Fryštáku

Je tak skvělé cítit se skvěle! ;-)

Dnešní den byl báječný. Byla jsem s mýma klukama na výletě po zlínském okolí. Štípa a Fryšták.

Počasí bylo jako stvořené na výlet. Ani horko ani zima. Zajeli jsme na fryštátské pastviny podívat se na ovečky a koníčky. Tam to krásně vonělo senem a trávou. A na fryštátské přehradě jsme pozorovali kapry a drobné rybky, které se blýskaly v záři sluníčka.  Ve Štípském šenku, což je skvělá restaurace s příjemným posezením venku, kde se ,,zabaví,, i naše malé zlobidlo na pískovišti a houpačkách, jsme si sezobli večeři, kterou já zapila skleničkou vynikajícího bílého vína *smile**wine*

Prostě krásná letní ,,zlínská,, sobota *heart* Více takových!!!

Krásný víkend milé Ženy s.r.o. *enzo*

..............................................................

 

Zdroj foto: Lucie Holbová

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články