Objavte kouzlo zlínského okolí: Den plný zážitků ve Štípě a Fryštáku
Je tak skvělé cítit se skvěle! ;-)
Dnešní den byl báječný. Byla jsem s mýma klukama na výletě po zlínském okolí. Štípa a Fryšták.
Počasí bylo jako stvořené na výlet. Ani horko ani zima. Zajeli jsme na fryštátské pastviny podívat se na ovečky a koníčky. Tam to krásně vonělo senem a trávou. A na fryštátské přehradě jsme pozorovali kapry a drobné rybky, které se blýskaly v záři sluníčka. Ve Štípském šenku, což je skvělá restaurace s příjemným posezením venku, kde se ,,zabaví,, i naše malé zlobidlo na pískovišti a houpačkách, jsme si sezobli večeři, kterou já zapila skleničkou vynikajícího bílého vína *smile**wine*
Prostě krásná letní ,,zlínská,, sobota *heart* Více takových!!!
Krásný víkend milé Ženy s.r.o. *enzo*








..............................................................
Zdroj foto: Lucie Holbová




-scaled-e1781465728612.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...