Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Mé zkušenosti s Nestlé BEBA OPTIPRO COMFORT 2

Nestlé BEBA OPTIPRO COMFORT 2: Spokojené miminko díky prémiové výživě

Mé zkušenosti s Nestlé BEBA OPTIPRO COMFORT 2
Prémiová výživa pro miminka  mne zaujalo nejen pro své složení, ale i na základě doporučení lékaře. A výsledek?

-  Snadné uchystání
-  Rychle a dobře rozpustné
-  Prášek se nehrudkuje
-  Chutná výživa, výborná příprava

Jsem moc ráda, že miminku chutná a vypije vše bez problémů.
Příprava nápoje je jednoduchá a mile mne překvapilo, že prášek nehrudkuje.
Také chválím balení v plechovce. Jen by snad bylo lepší se odlišit od ostatních a dělat třeba hranatou krabičku.

100% spokojenost. Mléko velmi dobře zasytí, miminko klidně a dlouho spinká. Občas i celou noc a absolutně bez bolení bříška. Nejsou potíže se zažíváním. Dítě je spokojené, krásně přibývá na váze a roste.
Myslím si, že toto mléko pozitivně ovlivní zdraví malého zlatíčka, posílí jeho imunitu, aby netrpělo žádnou alergií. Já doporučuji.

Zdroj foto: Blanka Diril

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články