Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Maska na vlasy

Dnes jsme s malou vyzkoušely domácí masku na vlasy. Obě je máme suché a konečky roztřepené. Hledala jsem na netu a našla spousty receptů. Ale jaký vybrat ? Rozhodla jsem se si tedy namíchat vlastní. Vzala jsem jeden banán,vejce a asi dcl olivového oleje. Nejdříve jsem napatlala malou a poslala jí psát úkoly,kterých má jako nikdy předtím,potom jsem zbytek masky dala sobě. Musím říct,že obě voníme jako banánový shake a Lucce se moc líbí tvrdá struktura vlasů.Po 30 minutách jdeme smývat. Lucku jsem smyla pouze vodou,vysušila ručníkem a rozčesala. Kupodivu šly vlasy rozčesat dobře. Už na první pohled má vlásky lesklejší,na sobě to moc nepozoruji,ale já mám vlasy obarvené,tak možná je to tím. I po vysušení pouze na vzduchu má Lucka vlásky krásně lesklé a provoněné banánem. Konečky už nemá tolik suché,ale určitě to bude chtít zopakovat. Myslím tedy,že na dětské vlásky a nebarvené vlasy maska funguje super,ale na barvené jen minimálně.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články