Pointa spočívá v tom, že zhruba kolem 5.30hod ranní, kdy všechny možnosti na uspání selžou, necháte své dítě ve vaší posteli po sobě válet sudy, olizovat nos, strkat prsty do očí, pusy, nosu a uší. Dělat paci paci na čele, vyškubat půlku hlavy, kousat do ramene a nechat ho výskat, nejlépe hned u ušních bubínků. Po cca 30 minutách ho to přestane bavit, samým vyčerpáním vytuhne a vy máte ještě zhruba hodinu jen a jen pro sebe.
Neříkám, že to vždycky funguje, protože se občas stane, že vám jednoduše rupnou nervy a to se hra rázem jmenuje: "Máma to vzdala"
ale tak vždycky je to o tom, kdo z koho :-D :-D
Tak hezkej den matky, už se nikdy, nikdy, nikdy nevyspíte! *angel* *sleep* *wine*
#JedePoMněJakoBlázen
#JáTuBlážuMiluju
#JeToRaketa
#ForévrTugédr






-scaled-e1781465728612.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...