Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Máme doma prvňáčka

První třída, to je asi noční můra snad všech rodičů. Ani se nebudu rozepisovat o výběru ZŠ, zápisu, všech příspěvcích do nejrůznějších fondů, seznamu pomůcek, atd. .. O tom možná příště. *smile*  Největší dilema pro nás bylo vybrat tu nejlepší školní tašku. Kolegyně z práce, které mají starší děti nám doporučovaly českou firmu TOPGAL. Našla jsem si jejich stránky a byla absolutně nadšená... :-D Takový výběr! :-D  Na plné čáře to u nás vyhrál školní batoh CHI 876. Tmavý základ, barevné ornamenty a hlavně kočky, které Sára miluje. ;-)  Pro mě bylo rozhodující, že je pevná, anatomicky tvarovaná, se spoustou funkčních vychytávek, chytrým řešením uvnitř. S kvalitními, pevnými a vypolstrovanými popruhy a zády. Tašku přinesl Ježíšek a Sárinka z ní byla nadšená. *gift*  Ještě nám chybí pár věcí a školní rok může začít. ;-)  Držte nám palce, ať je náš nástup do první třídy hladký a radostný. A to samé přeji rodičům všech letošních prvňáčků. :-D    Už máte toto období za sebou nebo před sebou?  Dejte mi vědět ;-) 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články