První třída, to je asi noční můra snad všech rodičů.
Ani se nebudu rozepisovat o výběru ZŠ, zápisu, všech příspěvcích do nejrůznějších fondů, seznamu pomůcek, atd. .. O tom možná příště. *smile*
Největší dilema pro nás bylo vybrat tu nejlepší školní tašku. Kolegyně z práce, které mají starší děti nám doporučovaly českou firmu TOPGAL. Našla jsem si jejich stránky a byla absolutně nadšená... :-D Takový výběr! :-D
Na plné čáře to u nás vyhrál školní batoh CHI 876. Tmavý základ, barevné ornamenty a hlavně kočky, které Sára miluje. ;-)
Pro mě bylo rozhodující, že je pevná, anatomicky tvarovaná, se spoustou funkčních vychytávek, chytrým řešením uvnitř. S kvalitními, pevnými a vypolstrovanými popruhy a zády.
Tašku přinesl Ježíšek a Sárinka z ní byla nadšená. *gift*
Ještě nám chybí pár věcí a školní rok může začít. ;-)
Držte nám palce, ať je náš nástup do první třídy hladký a radostný. A to samé přeji rodičům všech letošních prvňáčků. :-D
Už máte toto období za sebou nebo před sebou?
Dejte mi vědět ;-)




-scaled-e1781465728612.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...