Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Když tělo řekne STOP

Už chápu lidi, kteří nejsou hubení, nesportují, mají trošku větší bříška a zadýchají se při výšlapu většího kopce. Už rozumím i lidem, kteří bc chtěli držet dietu, ale prostě vůle zrazuje, ačkoliv se můžou stokrát přemlouvat, že je určitá potravina jejich tělu prospěšná.  Já to totiž zažívám. Ne, nestala se ze mě ze dne na den baculka, ale pár kilo navíc mám. Ne vlastní vinou, i když...Jde jen o úhel pohledu :) Prostě a jednoduše teď živím další mini tělíčko, které ve mně začalo před několika měsíci růst. A že to je opravdu kvalitní živení! Těhotenství v létě je nejlepší právě v tom, že je plno dostupného ovoce a zeleniny. Všechno čerstvé, všechno na stromě nebo na keřích, všechno absolutně neuměle barevné a voňavé. Jako správný Býk si potrpím na vůně, barvy, chutě a teď si užívám o to víc, že léto všechno tohle nabízí.    Pokračování tady: http://www.kreativnimama.cz/2018/06/kdyz-telo-rekne-stop.html Přeji krásné čtení, dámy :)    

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články