Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Jsem hrozná matka i babička

Náš syn před šesti lety získal od nás darem chatu s pozemkem, aby zajistil pro svoji čtyřčlennou rodinu stálé bydlení v rodinném domě. Pro nás víkendové v pokoji o 16 m2.  Po pěti letech se manželství rozpadlo, syn podal žádost o rovod, děti získal do střídavé péče a nevěrnou manželku vystěhoval. Po tříměsíční známosti počal nového syna a po šesti letech se blížil příchod jeho nové partnerky s jejich synem a její dcerou. Týden před nastěhováním, mi sdělil, že v jeho domě mi nic nepatří, nemám do čeho mluvit a cokoliv komentovat. Rozbila jsem mu první manželství a snažím se mu rozbít další, které ještě ani nezačalo. Do jeho domu může jezdit jednou měsíčně jen jeho otec (stav po CMP, nemluví a nechodí).  Také se vám zdá, že odvolání daru pro nevděk, je z naší strany nevhodným řešením?!
     

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články