Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Jsem babičkou

Milé ženy, včera jsem se stala babičkou. Narodila se Adélka, moje první vnouče. Maminka i miminko jsou v pořádku. Ač jsem sdílela velké obavy, protože maminka je hendikepovaná, vše zvládla bravurně. První kojení si užila, a i když je nevidomá zvládá i přebalování. Věřte, každou novinku, kterou slyším - ani nedýchám. Dcera Anna si miminko velmi přála, určitě i šťastnou rodinu, toto se zatím nedaří. Nezbývá než držet pěsti pro štěstí. Obě jsou velmi šikovné, statečné, krásné. Do včerejška jsem sledovala soutěže i testování se zájmem, nyní i velkým nadšením, a vítám i zapojování dětí. Ženy s.r.o. mě svými nápady velmi inspirují, nejen pro praktické výrobky, ale i nápady na skvělé dárky. Spolu s přítelem, máme dohromady vnoučata čtyři, dvě nejstarší jsou velmi živá stvoření, milují polštářovou válku, mladší rádo otevírá skříně, načasovalo si první krůčky, až táta dokončil dětský pokoj. A nejmladší Adélka se má už první den k světu.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články