Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

JAKOU POHÁDKU MÁTE NEJRADĚJI?

Sněhurku, Popelku, Šípkovou Růženku, Budulínka, O veliké řepě, Perníkovou chaloupku,Čerta a Káču nebo Červenou karkulku... Vyprávíte dětem pohádky a jaké nejraději? Já si pamatuji z dětství jak nám rodiče pohádky vyprávěli, měla jsem to moc ráda. Krásně jsem se bála přitulila se, když hlubokým hlasem říkali : "A plakaly a plakaly...." Které jste se nejvíc báli Vy? Já vlka, honil mě i v noci a když už už se do mě chtěl zakousnout, tak jsem se probudila UF :) Pamatuji si na krásný zážitek z dětství, určitě je to o mnoho lepší něž televize a jak jste na tom Vy? Jakou postavu jste měli nejraději? Základním motivem pohádek bývá obvykle boj dobra se zlem. Přeji si ať vždy vyhraje dobro i v dnešní době!!! Souhlasíte?   JÁ JSEM SE INSPIROVALA A VYTVOŘILA JSEM S TÍMTO TÉMATEM NĚKOLIK DENÍKŮ A ZÁLOŽKY . Nakupujte a udělejte radost  zde:  https://www.fler.cz/moje-zbozi   „Krásný každý den" Váš kouč Marie Kostelecká www.mariekostelecka.cz   „Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu,spokojenějšímu a šťastnějšímu životu.“      Další články: https://www.zenysro.cz/marie-kostelecka

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články