Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Jak pečou cukroví 2 maminky :-)

Dnešní konverzace s Vendy - maminka stejně starých dvojčátek jako je Timea:

Mary: “ Hele Vendy,  ja vůbec nevím kdy s dvojčatama pečeš. Timeu mi nemá kdo pohlídat a i když je hodná, tak na pečení prostě prostor nemám. No ale chtěla bych udělat alespoň linecký kolečka.”

Vendy: “Hele jde to, je to sice náročnější ale dá se to zvládnout. Začala jsem v pondělí a už mám: perníčky, ořechové, linecké, ořechová kolečka, kokosové tyčinky a teď ještě ořechy a pak pracny. A pak uvidím jestli ještě něco nebo se na to vyprdnu. Mně kluky teď taky nikdo nepohlídá.”

#ADoPrdele :-D

#NoTakTiDíkVendyHnedSeCítímJeštěVícNeschopná *wine*

#BuďSiPřestanuPsátSVendyNeboBuduLetošníVánoceProstěJenKrásná *smile* 

Tak mějte krásný den a komu zbývá cukroví, pošlu adresu, kam můžete zasílat ???? 

Krásný den Mary *heart*

 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články