Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

genetika

Maminky rada bych se zeptala jestli nekdo nema zkusenosti s tim, ze by sel na genetiku? Prijde jim, ze maly malo roste ma 4 a pul roku a má 13kg a 97cm už při narození byl prcek 2700g a 49cm a ja mám 156cm a manzel 185 a tak nevim, co tam s nami budou delat, kdyz to je kvuli rustu a rada bych kdyby nekdo mel nejakou zkusenost co se tam deje a co vsechno nas ceka a nemine krom odberu krve Jdeme kvuli malemu rustu je totiz tesne pod krivkou totiz tak ja nevim co s tim a zbytecne mu rustovy hormon nechci nechat pichat prijdeme mi to zbytecny, kdyz stale roste a hlavne mame pohybu hooodne jezdi od tri na kole bez kolecek plaveme lyzujeme a stale jsme venku i ve skolce takze kilove ze to jde pomalu chapu nema kde pribrat a to muze jist jak chce jen ta vyska, ale tim, ze jsem mensi tak to taky chapu jinak

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články