Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Dětská chůvička a lahvičKa Avent

Všem maminkám doporučuji! Chůvičku nejvíce využíváme, když trávíme čas venku na zahradě, můžeme se na ni spolehnout. A když se dcera probudí, povídám ji na dálku, než za ni stihnu doběhnout. To je moc fajn. Velkým plusem je možnost přehrávání melodií a promítání - děti si s tím totiž krásně vyhrají i během dne. ;)   Také jsem hledala jsem lahvičku, kterou by dcera akceptovala při přechodu z kojení na umělou výživu. Dlouho se nám to s jinými produkty nedařilo. Až konečně tato mě mile překvapila. Navíc je dobře ergonomicky řešena a ráda si ji drží ve svých ručičkách. Mezi její klady patří také snadná údržba. Mohu jen doporučit!                                                                                                                                                                      

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články