Určitě každý z vás něco zjistil s prckem. No a tady je pár věcí.
- dá se stihnout dost věcí
- bordel se dá udělat během minuty
- nejzajímavější nejsou hračky, ale věci, které jim nepatří do ruky
- špenát je pase, lepší je brokolice
-mít dítě je radost
- mám větší radost z dárků pro dítě než pro sebe
- výplata z práce je lepší než ze sociálky (nechápu, proč tam někteří jsou dobrovolně)
- je to úvazek na 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
- je to ale radost
- nejlepší je vařit v noci, zbývá dost času přes den
- malý miminka jsou roztomilá
- nejlepší období je když spi
- horší to je když začnou lézt nebo dokonce i chodit
- lžiček není nikdy dost
- i hraček není nikdy dost
- katastrofa nejsou zuby, horší je bolení bříška
- zázrak první slovo, u nás to je ne
- vždy se musím podívat na dětské oblečení




-scaled-e1781465728612.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...