Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Co do porodnice

Koukáte na seznam a říkáte si, jestli to fakt potřebujete? Taky jsem koukala... Měla jsem 2 bágly všeho. No a co jsem opravdu potřebovala   Na porodní sál nic. Jeli jsme narychlo  Vodu seženete i tam, když je potřeba. A to mi věřte, že to je potřeba. A to říká někdo, kdo rodil hodinu i s cestou.  Na pokoji jsem potřebovala kruh (byla jsem hodně šitá)  ikdyž ze začátku jsem stála u 'jídla'. Jídlo - ty jejich blafy se kolikrát nedají jíst  Kolikrát jsem byla bez jídla  protože se mi z toho dělalo zle. Dali se jíst polévky, to jo. Vložky - sice jsem tam měla, ale ne neomezené množství  Výjimkou je nadstandardní pokoj, kde vlastně nic nepotřebujete. Ručníky - hlavně na spodek, aspoň 3. Sprchový gel - bez parfémů, může být i dětský. Hygienické potřeby. A boty na chodbu.  A co pro malého? Jedno balení plen... Jedny vlhčené ubrousky. Toť vše. Zbytek jsem dostala. Na cestu domů - věci pro prcka a věci pro sebe. Ikdyž mě stačilo to, v čem jsem přijela. Voda mi totiž praskla až ve sprše a věci byly čisté. Vzala jsem si je na cestu do porodnice. 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články