Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Červnové Zuzčino poetické okénko

Vážené a milé ženy, máme tu kalendářní léto! Jak jste si užily "Sen noci svatojánské"? Nasbíraly jste si bylinky? Musím se přiznat, že v Praze je to trochu složitější, ale i tady se najdou hezká a čistá místa.:) Vzhledem k tomu, že začínají prázdniny a řada z vás se určitě chystá na dovolenou, mám pro vás dnes nedávnou báseň o jednom staronovém setkání, které ještě neskončilo.:) Vždyť léto si přímo říká o schůzky a randění pod hvězdami... Užijte si to i vy a opatrujte se. Vaše Holubička Zuzka  

Vzpomínka na budoucnost

Tak tedy

teď

(zavřu oči

a začne to)

Teď je tady

vytoužená

obávaná

chvíle návratu

Ale

vlastně

kam?

Trvalo nám to

stovky dní

a tisíce hodin

než jsme zase našli

každý sám sebe

i jeden druhého

a hlavně odvahu

znovu si to říct

z očí do očí

Teď jsme tady

spolu

sami

znovu cítíme

dech toho druhého

více než vlastní

a ty říkáš

Je to úžasný

být tady

zase

s tebou

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články