Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Být mámou znamená.........že celý den děláte úplně všechno, ale ve výsledku to vypadá, jako byste dělala úplný hovno.....

Být mámou znamená:

.....že celý den děláte úplně všechno, ale ve výsledku to vypadá, jako byste dělala úplný hovno..... 

To je odpověď na jednu z nejčastějších dotazů, jak se cítím, jako máma. :-D

Bezdětným bych to chtěla moc popsat, ale nevím jak a mamabuchtám není třeba *smile*

Ještě bych chtěla poděkovat Zuzce, za námět do mého blogu, protože některé příběhy fakt nevymyslíš. *wine*

Zuzka: “Utekám dojit kozy kým děti eště spia. Mám najkrajšie kozy v dedine! 

Zuzka má farmu se 100 zvířaty a na jaře to bude prý 200 (mně by chcípl i jeden křeček)

Mary: “Strašně si mě pobavila.”

Zuzka: Eště som nedopísala, že pri piatich deťoch kojím skoro 6 rokov vkuse a mám dudle ako jazevčík uši…..preto som si “pořídila” normálne kozy….

No co dodat, Zuzka je pro mě mámou roku 2018 a vy si užijte poslední týden do vánoc :-)

Mary *heart*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články