Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Kdyby nebylo KDYBY, co bychom si přály

Magické slovo kdyby. Jóó, kdybych měla hodně peněz, jó kdybych tenkrát šla studovat,… i takové povzdechy slýcháme v naší redakci. Takže holky, chvíli realitu necháme spát a trochu se zasníme. Dáme kávu, stejně se to zase zvrtne v debatu. Ale proč ne. Člověk musí trochu snít, aby pak mohl krásně žít. Jitka testovačka | ŽENA s.r.o. Krásná pláž, jen já a plno nádherných chlapů – já ležím, v ruce drink, jeden chlap mi masíruje nohy, druhý drží šaty od Diora, třetí boty od Jimmy Choo, čtvrtý drží plný talíř ústřic. Jo a protančit celou noc. Kristýna pisatelka| ŽENA s.r.o. Koně, koně, koně a neviditelný plášť jo a Aladinův koberec Irča| ŽENA s.r.o. Rychloauto, které by mě přeneslo za mými blízkými, protože každý týden, nebo kdykoliv si vzpomenu, za nimi opravdu jezdit nemůžu. P.S. A kdyby bylo v designu Hello Kity? Petra testovačka | ŽENA s.r.o. Aby neexistovaly peníze a já bych si pracovala jen tak. JITKA - blogerka, patronka Ankety Česká máma Naučila bych se jezdit na koni. Toho koně bych si pak přivedla domů. Ten dům by byl srub s velkou zahradou, studánkou, kouskem lesa a louka a v tom domu by byl krb a kožešiny. :-)  U toho krbu bych si četla se sklenkou dobrého vína knihy a pokud bych nečetla, tak bych byla na zahradě a v lese a na koni... ale chtěla bych tam kolem mít své děti i milého. Petra magazínka| ŽENA s.r.o. Kdyby existoval takový magický ovladadač, který by dokázal kohokoliv a cokoliv vypnout a zapnout, zrychlit, přetočit, pauzovat, jé s tím bych si vyhrála. A co byste si přály vy, milé ženy? Kdyby nebylo kdyby... Na naše další ankety se podívejte ZDE, třeba jaký je náš kosmetický miláček, na co tančíme, jaká zvířata milujeme a jakou princeznou bychom chtěly být...

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

„Nebojím se změn, ale potřebuji stát nohama pevně na zemi,“ říká Eva Čejková, zakladatelka komunity Ženy s.r.o. a CEO startupu Testuj.to v novém podcastu

Související články