Na Dni, kdy se budu mít ráda, který proběhl 16. ledna v Atriu Flora, jste měly jedinečnou možnost nechat se zdarma vyfotit od známé fotografky celebrit! :-)
Iva Haj vás fotila v improvizovaném ateliéru od
KARE a vznikly krásné fotografie s uměleckým nádechem. Najdete se? :-)
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...