Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Jak prožíváte předvánoční čas vy?

Hoj holky :-) A je to tu! Podzim utekl ani nevím jak a je tu čas předvánoční.. Nevím,  jak to máte vy, ale já tuhle dobu čekání na 1.adventní neděli miluju.. Začínám být lehce nervózní a cítím to těšení se na tu chvíli. Víte proč? Poprvé za 6 let budu mít nazdobené zábradlí v domě!:-) Pro někoho možná banalita, ale já na tuhle chvíli čekám fakt dlouho. Vánoce mám obecně moc ráda a protože letos budou tak trochu jiné, rozhodla jsem se zase tvořit *smile* Věnce,  svícny,  dekorace..a hrozně mě to bavilo ;-) Jak to máte vy? Těšíte se? Jak se připravujete?  Snad nebude vadit, přidám sem pár kousků mé tvorby. Když se vám bude líbit,  můžete mrknout na Fcb Vánoční,  velikonoční, jarní i podzimní i dekorace. *wine* Ženy, přeji vám klidný předvánoční čas,  ať ve vás vládne klid a dejte si skleničku něčeho dobrého *wine* a užívejte si maličkostí...*heart*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Zimní grafomotorika

Související články