Vše souvisí se vším
Na kartě je vážka. A vážka je přerod, překonání těžkého období, znovuzrození. Zrovna tak lotosový květ. Navíc ten nápis tělo a duše. Všechno to spolu souvisí. Jako v nebi, tak i na zemi. Jak uvnitř, tak venku. Když jdete někam do společnosti, chcete se cítit dobře, tak se upravíte tak, aby vám to slušelo a dobře jste se opravdu cítili. Pečujete o sebe. To samé potřebuje i vaše duše. Potřebuje péči. Uspokojujte svoje potřeby. Tak, jak přicházejí a tak, jak vám to jde. Uspokojit duši NIKDY není nic složitého a ani to NiKDY není nic, co byste si zrovna nemohli dopřát. Jakmile si myslíte, že potřebu, kterou momentálně potřebujete uspokojit, uspokojit nelze, NENÍ to potřeba duše. Takže potřeby typu: jela bych teď k moři, potřebuju partnera, odjela bych na dva dny pryč, ale nemám čas… Tak na ty vám sere bílej tesák. To není potřeba duše. Jděte trošku hlouběji. Jestliže si myslíte, že chcete jet k moři neboli potřebujete dovolenou, na 99,9 % procent si primárně potřebujete odpočinout. Tak si prostě DOVOLTE odpočívat tady a teď. Jestliže si myslíte, že váš pocit samoty uspokojí jen to, že si najdete partnera, tak se taky pletete. Navíc, ruku na srdce, kdo z vás by chtěl bejt nástrojem k uspokojování samoty někoho jiného? Pokud tedy máte tenhle pocit, znamená to, že vaše duše volá po partnerství s vámi. Chce s vámi navázat kontakt, ale vy na ni nereagujete, tak se cítí sama. A když platí jak uvnitř, tak venku, tak se, logicky, cítíte sami i vy. Tohle je něco, co za vás ale žádnej partner neudělá. Na chvíli jo, ale jakmile opadne fáze zamilovanosti, jste v háji a celej slavnej vztah za chvíli taky. Věnujte si tedy dostatek pozornosti, pečujte o sebe, hýčkejte se, rozmazlujte se a mějte se rádi. Nikdo po vás nechce, žádný závratný kousky, ale zkuste se k sobě chovat jako k partnerovi. Zeptejte se sami sebe, co byste si dali k obědu, kam byste šli na procházku, Dejte si cestou kafíčko v nějaké hezké kavárně nebo si ho kupte s sebou a vypijte si ho v parku a přitom sami se sebou pozorujte stromy. Tohle chce duše. Není v tom nic ezoterickýho, duše je, troufám si říct, vlastně velmi praktická.

Beran (21. 3. - 20. 4.)
Vás to teda strašně k něčemu svádí :-) Zkuste si to dovolit, i když vás to třeba i trochu děsí. Bojovat s tim je teď těžší, než samotnej průběh. Vytváříte tím na sebe obrovskej tlak. Tak povolte a klidně si to dopřejte. Možná, že samotnej fakt, že si to dovolíte, vám bude úplně stačit ;-)
Býk (21. 4. - 21. 5.)
No, nevypadáte úplně nadšeně. Zvyšte si trochu nároky. Je fajn bejt v pohodě, ale mám potřebu vám sdělit, že můžete mít víc. Takže je zbytečný se spokojit s málem, i když víme, že to málo není rozhodně málo. Pokora je úžasná. Ale rozhodně to není něco, co by vás mělo omezovat. V pokoře totiž, stejně jako ve všem hezkym, jako je třeba vděčnost a láska, je potenciál. Obrovskej potenciál ;-)


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)
Zvedněte hlavu. Když budete koukat do země, moc toho nevykoukáte. A taky budete dost omezený, protože nebudete pořádně vidět, co se děje kolem. Takže znovu, hlavu vzhůru. Ať už to pro vás znamená cokoliv ;-)
Rak (22. 6. - 22. 7.)
Vždycky existuje východisko, jen ho někdy nevidíme. Tady to vypadá, že situace spěje do bodu, kdy se východisko ukáže. Musíte ale začít vy. A to tím, že ho budete chtít vidět. Teď si totiž snad i zakrýváte oči a vlastně děláte všechno proto, aby vidět nebylo. Nebojte se toho. Každej konec je novej začátek. Takže nic neskončí, jen začne něco jinýho nebo jinak ;-)


Lev (23. 7. - 22. 8.)
Všechno se dá nějak do kupy. A výsledek zanedlouho pocítíte sami. Dejte tomu ještě chvilku času, nespěchejte a netlačte na pilu. Situace dozrává, tak jí to dopřejte. Ovoce se přece sklízí, až když je zralé ;-)
Panna (23. 8. - 22. 9.)
No, tak panny, budete muset zabrat. Trochu hejbnout kostrou, jak se tak řiká :-) Nebojte se toho, děláte to pro sebe. Pro druhý máknout umíte, to jo, tak teď se snažte taky makat pro sebe. A s naprosto klidnym vědomím a svědomím, přesně tak, jak budete chtít a potřebovat ;-)


Váhy (23. 9. - 23. 10.)
Tady je někdo ve svym živlu :-) Aby taky ne, když je vaše období :-) Dokonce i vypadáte spokojeně, to se jen tak nevidí :-D Užívejte si to, všechno si užívejte, je přece fajn, že je vám dobře. Nic jinýho teď není důležitý ;-)
Štír (24. 10. - 22. 11.)
Jednim zadkem na dvou židlích sedět nemůžeš. Nebo jako jo, ale asi to nebude uplně OK. Takže nezbývá, než se rozhodnout, na kterou z těch židlí si teda sednete. No a kdo ví, ve finále třeba přijdete na to, že vlastně vůbec nechcete sedět :-)


Střelec (23. 11. - 21. 12.)
Soustřeďte se na pozitivní věci, záměry vám teď budou fungovat víc než kdy jindy. A nebojte se trochu zariskovat nebo chtít víc, než si obvykle dopřáváte. Zvyšovat nároky můžete dle libosti. Jen si fakt dávejte pozor na to, co vysíláte ;-)
Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Situace se stále vyvíjí, možná i houstne atmosféra, ale vás to snad nabíjí nebo co :-) Sil máte na rozdávání, přesvědčení jít si za svym vám taky nechybí, kuráže až až, tak já nevim, jestli neni zbytečný tady cokoliv psát :-) Vydržte, dobře to dopadne a hlavně, vy to dáte ;-)


Vodnář (21. 1. - 20. 2.)
Vy si hezky položte hlavu na polštář a odpočívejte. Uvařte si k tomu čajíček, zapalte svíčku a buď si jen tak ležte nebo si přečtěte nějakou hezkou knížku, koukněte na fajn film. Prostě si ty dny udělejte hezký. Potřebujete si odfrknout a potřebuje to nejen tělo, ale i duše ;-)
Ryby (21. 2. - 20. 3.)
Trochu se to na vás všechno valí, ale nezoufejte, nebude to tak horký, jak to teď vypadá. V podstatě to zvládnete levou zadní, není se čeho bát. Ani ta únava nebude tak hrozná, jak si myslíte, že by mohla být. Holt ryba tim krásně propluje a pak najednou zjistí, že je hotovo a bude se divit, že to šlo tak hladce ;-)

Foto: Shutterstock, Terezie Schliková


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...