
Chovejte se tak, aby nikdo netrpěl
A víte, co je pointa? Jestliže jsme totiž schopný se takhle chovat k okolí, tak se tak chováme i k sobě. Bezcitně, sobecky, naše životospráva je taky za hranicí, s těma všema Colama, Spritem, brambůrkama, hambáčema, uzeninama. Když na nás něco leze, taky do sebe narvem všechny možný vitamíny a prášky, ať se s tou nemocí poperou. K doktorovi taky většinou jdem až v tom nejnutnějším případě, když už to naše tělo tak volá po pomoci a my nevíme JAK mu pomoct. Jestli to naše Bumblebee dá, se ještě neví. Já doufám, že jo. Moc jí to přeju. Moc. Udělám pro to maximum. Tak jako všichni, když jde najednou do tuhýho. A pak se zase voklepem a jedem dál jako předtim. Tak, a teď se rozhlídněte v tom svym životě. Kdo všechno kvůli vám trpí? Jestli jste na někoho přišli, okamžitě s tim něco udělejte! Samozřejmě nejde jen o lidi, jde i o zvířata. A pak se začněte chovat tak, abyste nemuseli trpět ani vy! Už nikdy! Rozumíte? Vytvořte si ve svym životě ty nejlepší podmínky pro svůj růst, pro svoje bytí, pro svůj opravdovej život. Talent na to máte. S ním jste sem přišli. Tak už ho konečně začněte používat! Potřebujete ho nejen vy, ale celá planeta, celej vesmír.Konzultace budou tenhle týden v Jičíně, po telefonu, můžou bejt i u koní, takže ano, myslim tim terapii koněm. Osobní horoskopy můžete samozřejmě objednávat furt a pořád. Klidně i jako dárek pro někoho, pač nejsem žádný béčko a mám dárkový poukazy, viď :-)
No vida, je 0:15 a já mám hotovo :-) Jsem docela akční, ačkoliv to tak v osm večer ještě nevypadalo. To bylo pravděpodobnější, že usnu za chůze :-) Jenže pak jsem začala upravovat ty terárka, přidělávat ty nový světla, Bumblebee dát místo písku kamínky, no a najednou koukám, že přemísťuju celý terárka a uklízim celej pokojíček :-) No a tak mě to nakoplo, že se to povedlo, že je to hezký, že jsem teď docela nastřelená. I to psaní šlo tak nějak samo :-) No nic, jdu spát, to je jasný, ať zas ráno nečumim jak vyvoraná myš :-) Vy se mějte krásně, a buďte na sebe hodný ;-)
Pusu
Tereza

Beran (21. 3. - 20. 4.)
Není každej den posvícení. Neupínejte se na to blbý, spíš se soustřeďte na to, co je fajn, co má potenciál a to potom rozvíjejte. Je toho tolik! Jenže vy to teď nějak nevidíte, skrz to, co vás nebaví a co se vám nelíbí. Přitom stačí tak málo, jen změnit úhel pohledu ;-)
Býk (21. 4. - 21. 5.)
Takže přátelé, hlavně se teď nikoho nedoprošujte!!! Nikoho! Jestliže jste něco udělali nebo se chystáte to udělat, tak je to vaše rozhodnutí a i kdyby se to někomu stokrát nelíbilo, neni to váš problém, ale jeho! Nemusíte nikomu nic vysvětlovat! A můžete si dělat, co chcete! A každýmu je po tom hovno! Tak :-D


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)
No, dobře, na první pohled nic moc, ale pojďme hledat řešení, jakej je stav všichni víte. Takže asi takhle. Neni to tak horký ani strašný. Vy to tak jen vidíte, respektive si to tak představujete! Je to jen ve vaší mysli. Ale ono tak bejt vůbec nemusí, takže to okamžitě přestaňte vidět jako problém a dívejte se na to třeba jako na výzvu. No. Hned je to lepší ne? :-)
Rak (22. 6. - 22. 7.)
Bude to chtít asi malinko přemejšlet. Emoce s náma mávaly dlouho, teď je čas na trochu tý pragmatičnosti. Časem to spojíme, to je jasný, ale teď nechme pocity malinko spát a použijme zdravej selskej rozum. Tvl, to jsem teda sama zvědavá, co bude :-D


Lev (23. 7. - 22. 8.)
Bacha, šelmy si budou hrát :-) No, jen do toho, hlavně ať je to bezpečný pro všechny zúčastněný :-) Moc nevystrkujte drápy a ani ty zuby moc neceňte. Nemuselo by to být pochopeno jako hra a mohlo by dojít ke konfliktu. A to by pak bylo čóro móro :-D A to nechceš :-)
Panna (23. 8. - 22. 9.)
Tři, dva, jedna, akceeeeeeee :-) Jako já si nedělám prdel :-) Budou se dít věci! A budou se dít tak rychle, že než se rozkoukáte, budete zase koukat, co se to vlastně všechno seběhlo :-) Ale v klidu, mělo by to bejt v podstatě docela fajn, takže nou stres ;-)


Váhy (23. 9. - 23. 10.)
No. Co k tomu říct :-) Uberte. Uberte v tom přesvědčení, že radši něco uděláte jen proto, aby byl klid. Takhle to fakt nedělejte, a to ani chvilku. Je tam totiž hrozně tenká hranice mezi tim - udělám to jen v těch nejnutnějších případech a rezignací, do který se můžete velmi záhy dostat. A to nechcete. Slyšíte? To nechcete!
Štír (24. 10. - 22. 11.)
Á, moji oblíbenci :-D Broučkové, seďte chvíli za zadku a pozorujte, co se děje. Něco podstatnýho vám zřejmě uniká a bylo by fajn přijít na to co. Takže se na chvilku uklidněte, zpomalte (to především) a pak se koukejte, abyste viděli, co vidět máte :-) No, to budete koukat :-D


Střelec (23. 11. - 21. 12.)
Ale ale, co vás tak rozhodilo? Nedejte se. Ať se děje, co se děje, buďte v klidu. To je totiž přesně to, co ta situace potřebuje. Potřebuje vás klidný. Pač když jste v klidu, můžete jednat. Když ne, jedná se vám dost blbě. Takže znova, hezky nádech, pomalu výdech, a klid jo, klid. ;-)
Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)
No a máme tady to nejlepší nakonec :-) Jako beze srandy, máte fakt krásnou kartu ;-) Takže broučkové, jak s tim naložíte? No přece jak nejlíp budete umět :-) Neodflakujte se, pečujte o sebe a běžte do všeho, co vás napadne. I kdyby to měl bejt skok do kaluže nebo skok padákem. Nebo cokoliv jinýho. Hlavně, ať se vám to líbí. A pamatujte si, že žádný hranice neexistujou ;-)


Vodnář (21. 1. - 20. 2.)
Ô, tady se někdo má :-) No tak přátelé, máte se na co těšit! Přijímejte, přijímejte a zase přijímejte všechno, co se vám bude nabízet. A pak to pouštějte dál, ať energie proudí. Jako neznamená to, že když něco dostanete, tak to máte hned někomu zase dát :-) Ale podělte se o tu radost. O ten dobrej pocit. Šiřte prostě dobro ;-)
Ryby (21. 2. - 20. 3.)
Hoďte všechno za hlavu, nohy nahoru a naordinujte si veget. Ale pořádnej, se všim všudy! Potřebujete vypnout a bylo by fakt fajn, kdybyste to udělali. Možná budete překvapený, jak vám bude dobře. A mimochodem, vaše tělo to fakt potřebuje! Nepodceňte to! ;-)

Foto: Shutterstock, Terezie Schliková


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...