My jsme ti, kdo tvoří
Jako druhá přišla kultivovaná dáma. Přinesla mi kytku, to se nestává často :-) S příběhem to ale samozřejmě nesouvisí :-) A tahle dáma mi začala vyprávět o tom, co ji trápí. Mluvila hodinu. Hodinu mluvila jen ona. Byla to učitelka a hezky se poslouchala. Měla problém se svým už dospělým synem. Chlapeček si našel borku, která ho totálně zpacifikovala, takže se s rodičema už skoro nestýká, vnučce budou dva roky a viděla ji dvakrát a o tom, jak s dotyčnou dámou ona slečna jedná, se radši nebudu ani vyjadřovat. Fascinovala mě jedna věc. Ta dáma se přes to všechno, co si od borky vyslechla, stále snažila, aby to bylo dobrý. Aby to aspoň nějak fungovalo. Pořád. Tvl, já už bych ji dávno poslala někam. Jako pardon. Ale jestliže je někdo ve vašem baráku a ani vás nepozdraví, to je trochu přes čáru hned do rozjezdu. Takže pani na ni byla furt milá, chovala se k ní slušně, jenže borka se nedala! A na rovinu jí řekla, že spolu nikdy vycházet nebudou a že jí neudělá ani kafe, kdyby náhodou přišla. Poznámka redakce, borka se synem bydlej v jejich bytě. Za nula nula nic, samozřejmě. Potkaly se dva extrémy. Opačný extrémy. Maj se od sebe co učit. Řekla jsem paní učitelce, že je borka skvělá učitelka! Že se s tim, na rozdíl od ní, nemaže. Řekne to narovinu tak, jak to má a všichni mi polibte. Druhej extrém na to nereaguje. Jakmile tohle nastane, první extrém přidává na intenzitě, protože z druhého extrému potřebuje dostat nějakou OPRAVDOVOU REAKCI!!! Podobnost s prvním příběhem? Tahle milá dáma pro sebe taky neměla žádnou váhu. NEPROJEVILA SE. Její blaho pro ni nikdy nebylo tak důležitý, jako blaho všech ostatních. Chápete? Všechno začíná u nás. My to tvoříme. A když to děláme blbě, tak přijde nějaká borka, která nás tak štve a ničí, že to jednoho dne dojde až na hranici, kdy víme, že takhle už dál ne!
Rozdmýchejte svůj vnitřní oheň
Na kartě je napsáno Vášeň! A o tom to je! Vášeň je živel. Jako oheň. A je jen na nás, jak s ním naložíme. Je na nás, jestli ten oheň budeme udržovat nebo jestli ho necháme vyhasnout! Není to o nikom jinym! Je to náš vnitřní oheň, ke kterýmu nikdo jinej nemůže. Pokud mu to nedovolíme. Starejte se o sebe. Mějte pro sebe váhu, VAŽTE SI SEBE! Udržujte svůj vnitřní oheň, ten žár, nechte ho projevit se. Nebojte se toho. Jste to vy. Oheň může pálit nebo hřát. Intenzitu určujete vy. Jestli vám ho bude chtít někdo nějak narušit, ať se klidně spálí. Naopak můžete někoho ohřát. JE TO JENOM NA VÁS! Jestli máte pocit, že váš oheň už vyhasíná nebo dokonce vyhasl, nezoufejte! Rychle přiložte nebo založte novej. Jde to. A nikdy není pozdě ;-) Tohle bysme mohli dát jako meditaci na společném víkendu, mě teď tak napadlo. Kdo pojedete, připomeňte mi to, prosím :-) Konzultace budou teď v Jičíně a po telefonu. Taky bude terapie koněm. A roční osobní horoskopy samozřejmě :-) A kdyby někdo chtěl na ten náš víkend, napište mi, pošlu vám info. Místa ještě jsou ;–) Co napsat na závěr? To kdybych věděla :-D Nic chytrýho mě nenapadá, vtipnýho taky ne, tak asi nic :-) Neni holt každej den posvícení, že :-) Mějte se krásně Tereza
Beran (21. 3. - 20. 4.)
Vypadá to dobře, jakoby se nic nedělo :-) Neděje se sice nic zvláštního, ale i kdyby se dělo, vy to nepostřehnete. Nepostřehnete to, protože se nedíváte! Narovnejte se. Zvedněte hlavu a otevřete oči. Nebojte se vidět všechno to, co vidět máte. Je tam i plno krásnejch věcí. A když před něčim zavíráte oči, nevidíte ani je. A to je škoda. Velká škoda. Tak šup, začněte pořádně koukat ;-)
Býk (21. 4. - 21. 5.)
Rozjíždí se to pomalu, ale jistě. Dejte sobě i tomu ještě čas. Je potřeba nechat věci dozrát. Teď je přesně ta doba, kdy se nemá nic uspěchat. Takže hezky v klidu a pohodě, jo? Nikam nic netlačte, nikde nic nehroťte ;-)


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)
Obrňte se trpělivostí. Vyplatí se vám to. Mám trochu pocit, že vám spousta dost zásadních věcí utiká, tak se víc soustřeďte na to, co se děje právě teď. Ne na to, co bude za tejden nebo za dva. TEĎ je ta chvíle, kdy můžete něco udělat, nějak zareagovat. Tak ji víte co… Ano, neproserte :-D
Rak (22. 6. - 22. 7.)
Dostala jsem od jedné račice za úkol tahat nám nějaký lepší karty. A vida, podařilo se :-) Takže. Mám-li být upřímná, karta říká asi toto: kašlat na všechno! A to naprosto se všim, co to obnáší! Na řadě je zábava, bezstarostnost, nadhled. Jestli na tyhle energie jen čekáte, tak máte fakt peška. Okamžitě přestaňte čekat a žijte je! Hned teď. A bez keců ;-)


Lev (23. 7. - 22. 8.)
Tak nějak tušíte, že se asi budete muset k určité záležitosti postavit čelem. Nebojte se toho. A ani to nijak neprotahujte. Prostě to udělejte a udělejte to co nejdřív. Nemá smysl se dál nervovat a čekat na vhodnou příležitost. Ta není nikdy jindy, než právě teď. Tak na co ještě čekáte? ;-)
Panna (23. 8. - 22. 9.)
No, tady se nám někdo pěkně rozjíždí! A dobře dělá! :-D Jen tak dál, panny, jen tak dál! Máte směr, máte vizi, máte nakročeno. Co víc si přát? Dotáhněte to! Líp nastavený už to snad ani bejt nemůže ;-)


Váhy (23. 9. - 23. 10.)
Je potřeba to trochu rozstřelit. Nastane malinko šok, cože se to jako děje, ale vykulený budou především ty kolem vás. Jen bouchněte do stolu, bude-li to třeba. Nebo naopak podejte někomu pomocnou ruku, když to tak budete cítit. Udělejte prostě něco, co normálně neděláte a přitom byste to fakt udělat chtěli. Teď je ten správnej čas ;-)
Štír (24. 10. - 22. 11.)
No, broučkové, jak to jen říct… Neberte furt ty ohledy. Chcete snad, aby na vás nastoupila nějaká borka jako na paní učitelku z úvodu? Starejte se hezky o svůj oheň, o sebe, o to, co chcete a co je pro vás důležitý. Potřebujete teď doplnit jemnou energii. Dopřejte si to, prosím.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)
Tak tady to teda jednoznačně volá po akci. Budete se do toho muset vložit a to tak, že hned a hezky zpříma. Žádný párání se s tim! Ať to lítá, ať se věci dějou! Jo, je to silná energie a vychází z vás! Tak ji pusťte ven ;-)
Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Pohádka. To je první, co mě napadlo. Nejradši bych vám nějakou řekla :-) Bylo nebylo… U vás je to ale trochu jinak. Co není, může bejt… To je to, co vystihuje význam tý karty. A není to žádná pohádka, ale může to bejt skutečnost. Vaše skutečnost. Tak si to dovolte. A pusťte to k sobě. Protože šťastný konce jsou a realita je to, čemu věříte ;-)


Vodnář (21. 1. - 20. 2.)
No to čumim, první karta a hned pecka :-) Takže, broučkové, asi se budou vyplavovat nějaký starý věci. Vy nic nedělejte a v klidu je nechte, ať se vyplavěj, jak potřebujou. Nebojujte s tim, naopak se tomu procesu poddejte, jak jen to půjde. Přinese to své ovoce. Zbavíte se další zátěže a o to lehčeji se vám půjde dál ;-)
Ryby (21. 2. - 20. 3.)
No jo, už byste chtěli, aby to bylo za váma. Jako není divu. Ale. Už jste pochopili, proč se to děje furt dokola? Nehledejte příčinu furt venku. Teď máte jít do sebe. Tak se tam podívejte, nebo se sebe zeptejte, zkrátka a dobře to zjistěte. Odpověď tam je. A dostat se k ní nevyžaduje ani žádnej složitej proces. Tak se do toho pusťte, ať se pak následně můžete pustit :-)

Foto: Shutterstock, Terezie Schliková


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...