Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Štíři, buďte víc sami u sebe a dejte si, co potřebujete

Ahoj, ahoj, ahoj, co to tady vidim? Jako byste měli pocit, že vám došly síly nebo co. Je to vůbec možný? Zrovna u vás? Kam se poděla vaše energie, vaše nadšení pro věc a ten váš tak trochu bojovnej duch? Kde je ta kuráž? Tak jo, jdem na to. Proberte se! To je první věc, kterou musíte udělat! Klidně si v tom takhle chvíli buďte a až začnete bejt protivný sami sobě, tak se zase hezky vraťte ke svému starému já. Může to mít drobný odchylky, budou asi i docela vítaný, ale podstata by měla zůstat stejná. Víte, držet se zpátky vám nebude vyhovovat dlouho. Jenže i za tu poměrně krátkou dobu se může stát spousta věcí a nikdo vám teď neřekne, jaký důsledky to pro vás bude mít.

Buďte na sebe hodní

Výhoda je, že je to na vás :-) To jste teď určitě chtěli slyšet, že jo :-D Já vim, že se to nikomu nelíbí, ale vždycky je to ta lepší varianta. Takže prosim vás, buďte na sebe hodný, dejte si to, co potřebujete, zredukujte ve svym životě věci i lidi a uvidíte, že si budete zase mnohem blíž. Sami sobě blíž. Což je super, o to jde. Protože jakmile budete u sebe, nemůže se vám stát že se ztratíte, že nebudete vědět, co dělat a jak z toho ven. Bejt u sebe, to je to nejsprávnější místo na světě, kde máte bejt. Možná i proto, že ať už se ocitnete kdekoliv, máte ho vždycky s sebou. Jakmile budete u sebe, už jednou provždy víte, že ať jste kde jste, jste správně. Krásnej rok vám přeju! A kdybyste chtěli svůj osobní horoskop, napište, udělám ho ;-)

Tereza

Foto: Shutterstock

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...