
Vše máte v sobě
Já třeba miluju procházky. Chodim, docela svižně, žádný pomalý tempíčko. A u toho nejen, že chodim já, ale choděj mi i úžasný věci. Vždycky mi něco dojde, něco si uvědomim, na něco přijdu. Tim, jak se tělo rozpohybuje, dá se do pohybu zároveň i všechno s váma. Je to dokonalý. Já už to potřebuju, relaxuju u toho. Miluju to. A když chodíte, je jedno kde. Jestli po pláži, městem nebo v lese. Všude to má svý kouzlo. Chci tim jen říct, že štěstí a spokojenost máme k dispozici všichni. A že je to všechno mnohem blíž, než si většina z nás vůbec dovede představit. Je to dokonce tak blízko, že už to ani blíž bejt nemůže. Jen si to dovolit. Nic víc. Bejt spokojenej za každý situace, klidně teď a hned a nečekat na to “až”. Až vydělám tolik a tolik peněz, až děti vyrostou, až bude hezky, až bude sníh, až v létě, až příští rok, až… NE! TEĎ je ta správná chvíle! TEĎ je ten okamžik, kdy můžeš všechno mít a kdy taky všechno máš. Nehledejte to venku. Nečekejte na nic. Je to tady a teď, máte to v sobě. Jen si dovolte to cítit, jen si dovolte to žít. Jen vy máte tu moc to udělat. Životní účel. Tohle je on. Konzultace jsou tenhle týden od pondělí do středy v Praze, od čtvrtka pak v Jičíně. Po telefonu jsou pořád. A když budete chtít svůj roční osobní horoskop, ty dělám taky furt. Takže tak :-) Tak nakonec z toho přece jen něco vylezlo :-) Super je, že ještě není ani deset večer a já už mám hotovo. To se mi dlouho nestalo, obvykle touhle dobou tak začínám psát. Takže hurá, jdu uklidit kuchyň :-D Ať žije pátek večer :-D Nebo se na to vyseru a půjdu se ještě projít. Nebo si s dětma pustíme film. Nebo nevim, třeba budu jen čumět do krbu. Ne, tak ne, půjdu na záchod. A pak se uvidí. Duchaplnej závěr, že? :-D Ono je jedno, co budete dělat. Hlavně vás to musí bavit. Musíte to chtít dělat. Pak přijde ta spokojenost ;-) Tak se mějte krásně ;-) Tereza
Beran (21. 3. - 20. 4.)
Společná vize by se hodila, ale pokud žádná nebude, nalaďte se aspoň na společnou vlnu. Zbytek se asi ukáže postupně sám. Teď půjde jen o ten dobrej pocit, že na to nejste sami a že ve dvou se to lépe táhne. Může vás bejt samozřejmě i víc, ale dva budou stačit :-)
Býk (21. 4. - 21. 5.)
Co dodat. Tady asi neni ani co :-) Vy se bavte, užívejte a naprosto s klidným svědomím nechte do svého života vstoupit vše, co v něm ještě není, ale už v něm má být. Důležitý teď bude povolit ten tlak, kterej sami na sebe máte. Takže netlačte na nic, na nikoho a hlavně ne na sebe a bude to fajn ;-)


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)
Tady nastává něco, co by každej chtěl, ale Blíženec moc ne, protože se bojí, že se sám se sebou nedohodne :-) Miláčkové, nebojte se! Naopak, otevřete se všemu a co nejvíc to pude! Udělejte onen krok do známa i do neznáma a pak na sebe buďte patřičně pyšní, že jste se na to nevybodli a šli do toho ;-)
Rak (22. 6. - 22. 7.)
Takhle na první pohled žádná sláva. Ale bude záležet jen na nás, jak s tim naložíme a jestli tomu propadnem nebo ne. Volbu máme, tu nám nikdo vzít nemůže. Půjde jen o to se vědomě rozhodnout, tak tak učiňme, protože vůle tam je, ne že ne ;-)


Lev (23. 7. - 22. 8.)
Můžete jásat, ale až po výkonu :-) Nevim, co budete muset udělat, ale je jasný, že důvod k oslavám bude! Ne sice zadarmo, ale čím víc tomu dáte, tím větší šanci na úspěch budete mít. Takže žádná marná snaha, ale příležitost jako prase! :-)
Panna (23. 8. - 22. 9.)
Utečte, dokud je čas! Prostě to zabalte a pryč! Čim dřív zdrhnete, tim líp. Netušim, o co půjde a proč, ale v týhle situaci byste neměli zůstávat ani chvíli. Nebo taky už ani chvíli. Takže odvážnému štěstí přeje a ve vás ta odvaha je, ne že ne. Jen ji používat…


Váhy (23. 9. - 23. 10.)
Neni to úplně jednoduchý, ale zas na druhou stranu ani žádná trága. Prostě nic, z čeho byste si měli sednout na prdel. Nedejte se! To je asi jediný, co vám poradim. Za žádnou cenu se nedejte! Jen s tím teď každej naložte podle sebe ;-)
Štír (24. 10. - 22. 11.)
No tak, nenechte se ani prosit. Přesněji řečeno, i když vás prosit budou, nechtějte jim vyhovět! Je čas řešit sebe a ne všechny kolem. Takže teď jediný požadavky, který budete splňovat, jsou ty, který budete mít vy! Ty vaše a koukejte dbát na to, ať pro sebe chcete jen to nejlepší ;–)


Střelec (23. 11. - 21. 12.)
Jestli vám něco leží v žaludku a nemůžete to strávit, tak to aspoň přestaňte řešit. Za pár dní může být všechno jinak, takže vám kvůli tomu nemusí bejt blbě. Udělejte teď všechno pro to, abyste se cítili co nejlíp. A to, co vám nedělá dobře, fakt nechte bejt. On se o to někdo postará, ale vy to bejt nemusíte ;-)
Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Ještě chvíli vydržte, cesta už se rýsuje. Hlavně nepřestávejte věřit ani doufat. Teď prostě musíte mít svůj jasnej záměr, aby to všechno klaplo a došlo to ke zdárnému konci. Na vás to teď hodně záleží. Takže tfuj tfuj tfuj, ať to dobře dopadne. Vysvětlení pro mladší ročníky - tfuj tfuj tfuj znamená, že vám jako držim palce.


Vodnář (21. 1. - 20. 2.)
Nic neni tak horky, jak to na první pohled vypadá. Takže to hoďte za hlavu a nechte to koňovi, pač on tu hlavu má větší :-) V tomhle případě platí, že míň je víc. Nebojte, ono to nějak dopadne. A blbě to nebude :-)
Ryby (21. 2. - 20. 3.)
Rozšiřte si obzory. Bude to důležitý. Je jedno jak, způsob si vyberte každej sám. Ale udělejte to, protože se před váma otevírá něco novýho a bylo by fajn, kdybyste pak nebyli za trubky :-)

Foto: Shutterstock, Terezie Schliková


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...