Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Co čeká v roce 2020 Raky

Tak ráčata, mám dobrou zprávu, nebo teda aspoň na první pohled to tak vypadá ;-) Uvidíme, jak to všechno bude vypadat v praxi :-)

Letos půjdeme hodně do hloubky, a to asi ve všem, co budeme dělat a čím budeme procházet. Jako asi takhle, v podstatě bysme neměli dělat nic, co nebude mít smysl, nebo nám ho to nebude dávat. Vesmír tim chce říct, že si máme fakt dobře rozmyslet, do čeho půjdem a do čeho ne, protože když budem dělat něco, co nechcem nebo nám nebude sedět, bude to fakt velká, ale velká ztráta času a energie, což se samozřejmě jistě někde projeví a mohli bychom to dost silně pocítit na vlastní kůži. Tak si na to ve vlastním zájmu dejte bacha :-)

Je možný, že se budou posouvat i naše vztahy. Kde taky jinde by se mělo všechno projevit, než právě v nich, že? :-) Takže asi takhle - opět půjde o smysl, podstatu a hloubku. Pokud jste ve vztahu, kterej pro vás tohle všechno má, tak jste nejspíš v pohodě, ale je možný, že půjdete ještě hloub, že se vzájemně posunete o level vejš. Naopak vztahy, který jsou založený na všem ostatním, jen ne na hloubce a podstatě a nedávaj smysl, ty půjdou do prdele (čti rozpadnou se). Takže hurá, teď byste měli všichni zajásat :-) Vy, kteří patříte do skupiny nesmyslných vztahů, nejvíc. Proč? Protože se stane něco, na co vy sami nemáte koule a odhodlávali byste se k tomu klidně i několik let, až byste nakonec zjistili, že to byla ztráta času. Pamatujte si, že vesmír to s váma myslí dobře a ať se letos bude dít cokoli, je to naprosto v pořádku a v souladu s vaším nejvyšším plánem. Proto se taky ničemu nebraňte a buďte otevření.

Příležitostí bude víc než dost, čeká vás spousta nových věcí. Znovu zdůrazňuji, že byste se měli zabývat jen těmi, které vás osloví a hlavně vám, opakuji vám, ne nikomu jinému, budou dávat smysl. Nebojte se ignorovat vše ostatní a nepodléhat nátlaku okolí, které přece zaručeně ví, co je pro vás nejlepší. Je na čase si uvědomit a přiznat, že to nejlíp víte jen vy a pozor, taky se podle toho chovat! To bude asi nejdůležitější :-) Ať už to na vás působí jakkoli, nebojte se, výsledek vypadá velmi pozitivně. Všechno je proces a cesta, všechno s sebou nese úplně všechno, všechno špatný je pro něco dobrý a to, co je to nejlepší pro vás, je nejlepší i pro ty ostatní, ale nikdy ne naopak ;-)

Tak hodně štěstí! Pro vypracování ročního osobního horoskopu mě kontaktujte ;-)

Foto: Shutterstock

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...