Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Myslete také sami na sebe a pamatujte, že i v největším osamění máte vždy někoho po boku

Krásný den, moji milovaní, nám všem. Týden se s týdnem sešel a já i tentokráte sedím u karet a připravuji další poselství. To je pro změnu pouze z andělské říše, protože tak nějak si kolem sebe všímám, že potřebujeme čím dál více vlídnějšího slova a pohlazení na duši.  V posledních dnech jsme více než zapřáhnutí do povinností všedních dní, že mnohdy zapomínáme na sebe samé, a to není správné. Pojďme se tedy na chvilinku zastavit a podívat se na to, co nám andělé vzkazují.

Najdi sám sebe

I tak si lze vyložit hned první kartu v podobě Velekněžky, jež k nám promlouvá a je nám příslibem toho, že budeme-li naslouchat a necháme se vést, pak se naše mystická síla bude moci projevit naplno. Velekněžka je  zahalena mystikou, tajemstvím, ale i poznáním, jež může být odhaleno jen těm pozornějším a vnímavějším jedincům. Jde o to nalézt svůj střed, nechat se vést a důvěřovat zákonům Universa.

Mít nadhled - to je oč tu běží

Také milujete život všemi smysly? Toužíte jej ochutnávat a nechat se jím unášet do míst, která na mapách nenajdete? Já ano a stejně tak obdivuji přírodu a všechny žijící tvory na této Zemi. Obzvláště pak ptactvo, které se na vše může dívat s odstupem, s nadhledem, z výšin, a přitom být zároveň tady a teď. Inu, příroda je kouzelná a někdy nám stačí jen malinko pootočit hlavou a rébus, co se zdál jako nevyřešitelný, v sobě najednou skýtá tolik odpovědí, až se z toho nejednomu může zatočit hlava. Zkusme si z nich vzít příklad, buďme o krok napřed a připraveni, stejně jako orel vrhající se z výšin do útrob hloubi Země vstříc své kořisti. Štěstí přeje připraveným a mít náskok není nikdy na škodu.
poselstvi 21.týden

Zrcadlo, zrcadlo zdejší...

Ne, nebojte se, rozhodně se nechystám citovat slova ze Sněhurky, ba naopak. Chci poukázat na zrcadlo a onen odraz v něm. Odraz, který nám je jakousi reflexí a odrazem nás samých, našich činů, slov či vlastností. Sáhněme si do svědomí a buďme k sobě upřímní. Jednáme vždy v souladu? Jsme spravedliví? Nevytváříme jen iluze a pozlátko dokonale ukrývající iluzi a faleš? Jsme skutečně sami sebou a jsme to skutečně my? Tolik otázek a odpověď? Tu známe jen my a ono zrcadlo. Čas zpytovat svědomí se právě dovršil.

Nikdy nejsme sami

Ačkoli se můžeme cítit osamělí a být v domnění, že jsme na vše sami, opak je pravdou. Vždy je tady někdo, kdo je nám připraven pomoci, býti na blízku a oporou. Důležité je na to nezapomínat, být vděční za to, co máme a přijmout onu pomoc a podporu s láskou a vděčností, neboť nebeští poslové mají mnoho podob. Jednou z nich je i ta lidská. Nebojme se říci si o pomoc, o radu, o obejmutí, či jen o přítomnost někoho dalšího. Samota má sice své kouzlo, avšak člověk je tvor společenský a osamělost není nic, co je příjemné.  Pamatujme, prosím, nikdy nejsme sami. ❣️ Poselství od andělů i předků mluví zcela jasně, je příslibem lepších zítřků a připomínkou našich hodnot. Zároveň nám však i připomíná, že je vskutku v pořádku myslet i na sebe. Proto nám přeji, ať si tu chviličku pro sebe uděláme a máme krásný další týden, jež je před námi. Krásné květnové dny všem, moji nejmilejší, s láskou vaše Miriam, Mia   Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...