Ahoj lvíčata, jakej byl vstup do novýho roku? No, když tady koukám na tu vaši kartu, vypadá to jako zbožný přání. Takže, co si to tak moc přejete? :-) Ono je to vlastně jedno. Ať už si budete přát cokoliv, pamatujte na to, že jenom přát si teď nestačí. Jo, je to jeden z prvních kroků, ale nesmí být poslední. Berte to jako start, odrazovej můstek, začátek. Jde v podstatě o ten impuls. Jestli ale chcete, aby se věci daly do pohybu a třeba se v tom vašem životě i něco změnilo, budete muset hejbnout zadkem. Zkrátka a dobře, bez vaší akce se to neobejde. Přiložit ruku k dílu bude fakt nevyhnutelný.
Zakousněte se a nic nevzdávejte
Na druhou stranu to vypadá, že to máte docela dobře nastavený, což nasvědčuje tomu, že vám realizace vašich, řekněme, projektů, nebude činit žádný velký problémy. Jakmile se do něčeho zakousnete, půjde to skoro samo. A když ne, tak si s tím hravě poradíte. Ještě jednu věc si pamatujte, nevzdávejte se příliš brzy. Vlastně bych měla spíš napsat, abyste dotahovali věci do konce. Do zdárného konce :-) Máte fakt velký předpoklady, že se vám bude dařit. Pokud hejbnete tim zadkem. Protože bez práce nejsou co? Bez práce nejsou koláče, soudruzi :-D (Inspirace z filmu Černí baroni, kdyby si snad náhodou někdo myslel, že to má třeba nějakej podtext. Nemá :-) ) Tak ať se vám daří a kdybyste chtěli osobní horoskop, napište mi ;-)
Tereza


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...