Moji nejmilejší, nový týden už opět ťuká na vrátka a nás čekají svátky jara v podobě Velikonoc. Přeji nám tedy, ať nový týden opět zvládneme a ustojíme s grácií a zároveň také spolu s nebeskými posly přináším další týdenní vhled. Inu, i tentokráte nás čeká vskutku nabitý týden. Pojďme tedy na to.
Anděl naděje - vždy je cesta
Ačkoli se mohou okolnosti kolem nás vyvíjet jiným směrem, než si v hloubi duše přejeme, důležité je nevzdávat se. Pamatujme, že vše zlé je pro něco dobré, a to i navzdory tomu, že právě teď oné situaci nerozumíme. Proto je důležité neztrácet víru a naději - koneckonců, jak se praví, naděje umírá jako poslední a kde je vůle, tam je i cesta. Zkusme tedy přijmout vše, co nám do života přichází, ponechme si v něm, co potřebujeme a nechejme to špatné odejít. Jsou to pro nás mnohdy zkušenosti, které jsou k nezaplacení a posouvají nás dál a dál. Naděje v lepší zítřky je na dosah.


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...