Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Karty radí: Nechte věci plynout, i po bouřce vždy vyjde slunce. Jen zůstaňte čestní

Moji nejmilejší, další týden nám utekl jako voda a já mám pro nás pro poslední březnový týden krásné poselství, o které se s vámi milé ráda podělím.

Vždy se vyjasní

Strom života je symbolem nejen koloběhu života, ale i tokem času a toho, že nic není trvalé. Připomíná nám také, že po každé bouřce vyjde slunce. Proto je na místě i v tento čas nechat věci plynout, uzavřít minulost a především to, co již nemá v našich životech své místo a smysl. Otevřeme se tak novém - inu, něco starého končí a nového začíná.

Buďme upřímní

Soucit jako takový není projevem naší slabosti, nýbrž jasným ukazatelem naší lidskosti. Je čas si uvědomit, že nejsme stroje a že i my potřebujeme popustit páru, dát průchod emocím a nepotlačovat to, co dříve nebo později stejně vypluje na povrch. Buďme upřímní nejen k druhým, ale především k sobě samým.

karty_13.t

Nepodceňte odpočinek

Poslední kartou je odpočinek a ten je opravdu na místě. Vždyť než jsme se stačili pořádně rozkoukat, už je za námi první čtvrtletí letošního roku a alespoň v mém případě si říkám: Je to vůbec možné? Nu, je, co si budeme. A vzhledem k tomu, že nás čeká o víkendu posun času, bude skutečně odpočinek na místě.

Moji nejmilejší, afirmační karta, jež nám uzavírá týdenní vhled, mluví ve prospěch každého z nás. Koneckonců tady jde i tentokráte skutečně výhradně o nás a naše já.

Přeji nám pevný krok do nového týdne, moji nejmilejší, opatrujte se mi a za týden zase na brzkou písmenkovou. S láskou vaše Mia a její Tajemný svět u Léni Miriam ❤️

Autor/zdroj: Lenka Miriam Vyškovská

Foto: freepik.com a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...