Moji nejmilejší, měsíc duben je téměř minulostí a nás čeká máj, lásky čas, a v pořadí tedy již pátý měsíc tohoto roku. I dnes proto usedám ve své svatyni a přináším vhled na další týden, který bude, jak jinak, než opět pestrý, a to co do osobní transformace. Udělejte si tedy prosím pohodlí a pojďme se spolu pohroužit do toho, co nám Universum pro nový týden připravilo.
Šepot
Hned první karta nás přivádí a směřuje do našeho nitra, do meditace a do hledání odpovědí v nás samých. Čas introspekce a čas, kdy mlčeti zlato bude víc, než cokoli jiného. Říká se, že ticho je balzám na duši, a to je přesně to, co po oněch hektických a náročných časech naše duše potřebuje. Zklidněme svoji mysl, srdce a naslouchejme vnitřnímu hlasu, rozjímejme a buďme v souladu.


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...