
Zcela se přijměte, jste jen vy
Takže dost! Přijměte se se vším všudy! ŽÁDNÝ SILNÝ A SLABÝ STRÁNKY TOTIŽ NEJSOU!!! JSTE JEN VY!!! Podívejte se na miminko. Na ten narozenej zázrak. Hledáte na něm nějaký silný a slabý stránky? Ne! Protože je nemá!!! A přitom je tak strašně zranitelný a samo nepřežije. Ale je dokonalý. Dokonale se o sebe postará, přestože neumí mluvit a ani se moc nehejbe. A v tomhle jeho “nejslabšim” stavu (jestli se to tak dá vůbec říct), mu celej svět leží u nohou! Zatimco my jsme uplně v prdeli, když se na nás někdo cizí blbě podivá. Hned začnem přemejšlet, co je na nás špatně a hledáme chybu. Jenže my jsme taky byli miminka. Takže jsme to uměli! Žili jsme to! Víme, jaký to je bejt dokonalej tvor! A jsme takoví pořád! Vzpomeňme si. To úplně stačí. Teď si na chvíli představte sebe, když jste byli miminko. Když vám bylo třeba 14 dnů. A nalaďte se na svou energii. Uvědomte si ji. Uvědomte si sebe. A pak ji nechte prostoupit celym vašim velkym tělem. Nechte tu energii, ať se zapíše do každičký buňky vašeho těla. Nechte si buněčnou paměť vzpomenout. A pak to spojení, který tam navážete, už nikdy nepřerušte, velmi milované, dokonalé, lidské bytosti. Konzultace budou tenhle týden hlavně po telefonu a v Jičíně. Roční osobní horoskopy si můžete objednávat pořád. A jelikož budu v Jičíně, můžete i na terapii koněm ;-)Tak zase za týden
Sobota, čtvrt na jednu v noci. Sedim v pokojíčku u topení a pěkně mě bolí prdel. Pač tady sedim přes hodinu. Ale já jsem spokojená. Na to, že jsem ze začátku neměla ani páru o tom, co budu psát, to šlo ve finále samo. A teď si můžu jít lehnout :-) Ráno, nebo jinak, až vstanu, tak nafotim kartu, nasdílim to a bude. Pak si dám oběd a jdu ven. Dneska jsem nikde nebyla. Protože když jsem se chystala jít v Jičíně ven, tak jsem zjistila, že jsem doma zapomněla Tamarčinu bundu. Takže procházka nula. Ale dneska, dneska si to vynahradim! Tvl doufám, že to, co jsem si vymyslela, ujdu :-D Tak se mějte krásně, velmi milované, dokonalé lidské bytosti (to oslovení mě fakt bere) a opatrujte se ;-) Tereza
Beran (21. 3. - 20. 4.)
Zalezte si někam do klidu a prostě tam jenom tak buďte. Nic neřešte a buďte jen sami se sebou. Potřebujete se odpojit od okolního světa a potřebujete to jak prase drbání. Hlavně, prosim vás, hlavně se na to nevyserte! Je to pro vás skoro až životně důležitý.Býk (21. 4. - 21. 5.)
Víte o tom, že bude zase dobře? Že věci, o kterých si myslíme, že končej, se někdy jen přenesou do jiné roviny? A že tím můžou být ještě hlubší, než byly doposud? Ne? Tak teď už to víte…


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)
Nechte se pro změnu trochu opečovávat vy. Nemusíte se pořád jen o někoho nebo něco starat. Můžete si taky dovolit ten přepych a být středem vlastní pozornosti vy sami. Tak to udělejte, a hlavně s tím pak už nikdy nepřestávejte ;-)
Rak (22. 6. - 22. 7.)
Okamžitě se přesuňte z vnějšího světa do toho svého vnitřního. Ale okamžitě! Nenechte se vysilovat ničím zvenčí a zaobírejte se jen tím, co s vámi bezprostředně souvisí. Když to neuděláte, stejně za chvíli zjistíte, že to stejně udělat musíte. Tak to nenechte zajít tak daleko, že k tomu budete donuceni a začněte s tím rovnou teď sami ;-)


Lev (23. 7. - 22. 8.)
Připravit ke startu, pozor, teď :-D A vypalte. Rovnou, na nic nečekejte! Máte totiž skvěle našlápnuto, teď je jen potřeba to dotáhnout. Jako neznamená to, že se sedřete z kůže, zvolte si prostě tempíčko, který vám bude vyhovovat, ale začněte! Začněte!
Panna (23. 8. - 22. 9.)
Možná to bude situace na ostří nože, ale nenechte se vyprovokovat! Jako fakt ne! Ať si druhá strana třeba stoupne na hlavu, s váma to prostě nehne. Jen je nechte vybouřit, jen je nechte, ať se vztekaj. Vy buďte ale v klidu a dělejte si svoje. Víš jak to je - jednim uchem tam a druhym ven. Beztak budou mlít jenom samý nesmysly :-D


Váhy (23. 9. - 23. 10.)
Měli byste se tak přestat uzavírat do sebe a svýho světa. Máte toho ještě hodně před sebou, ale tímhle vašim způsobem toho víc promeškáte než prožijete. Nečekejte, že se něco samo změní. Změňte to vy! Teď a hned! Jo a než se začnete vymlouvat, tak vám k tomu řeknu jen jedno - stačí fakt málo ;-)
Štír (24. 10. - 22. 11.)
Tešim se na vás už od Vodnáře :-D Takže broučkové, vstávat a cvičit! Ale jako okamžitě teď a hned! Nemusíte dělat dřepy, bohatě stačí, když zvednete zadek a začnete dělat to, nad čim furt tak nesmyslně váháte! A víte jak, jo? No hlavně bez keců ;-)


Střelec (23. 11. - 21. 12.)
Neupejpejte se. V ničem. Už ne. Je čas se projevit úplně naplno a ve všem. Osvobodí vás to a budete to zase vy. A to chcete. A nejen vy, ale i my. Kvůli nám to nedělejte, to by nemělo cenu. Ale pro sebe jo, to má cenu největší. Tak honem! Držim palce ;-)
Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Trochu života by to chtělo! Běžte teď hned udělat něco, co vám vleje krev do žil! Bez keců, prostě běžte! Bude to stokrát lepší než sedět na zadku a čekat, jestli se jako náhodou něco nestane samo. No nestane! Tak koukejte mazat! (Řikaj to karty, ne já) :-D


Vodnář (21. 1. - 20. 2.)
No do prdele, takovou dobrou kartu hned na začátek, to se jen tak nevidí :-D Takže, přátelé, krok do neznáma. A velkej krok. Nebo do velkýho neznáme. Nebo velkej krok do velkýho neznáma. Je vlastně jedno jak to bude, podstatná je jedna věc - šlápněte do toho!!! A budou se dít věci ;-)
Ryby (21. 2. - 20. 3.)
Asi byste měli bejt trošku otevřenější a udělat si v pár věcech jasno. Když ne jinak, tak aspoň sami v sobě. To by pro začátek mohlo stačit. Ujasněte si priority a stanovte sami sebe prioritou číslo jedna ve vašem životě. Už konečně. Ono to pak nějakej směr nabere, nebojte ;-)

Foto: Shutterstock, Terezie Schliková


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...