Neukazujme pouze prstem na ostatní
Jak jednoduché je zvednout prst, na někoho ukázat a říct: “Ten za to může”! Hotovo, vyřešeno. A o víc se nestarám. Jenže ono to neni tak úplně jednoznačný. Kdo je vlastně viník? A je vůbec třeba ho hledat? Víte, já si čím dál víc všímám toho, že obzvlášť v případech, kdy na někoho takhle ukazujeme prstem, vrátí se to k nám. Vlastně je to jako kdybychom ukázali na sebe. Protože my s tím souvisíme. My to podporujeme. My jsem ti, kdo to dělají. My jsme lidi. Ti, kteří na jedné straně ta zvířata zachraňujou, ale proč? Protože jsou to ohrožený druhy. A proč to jsou ohrožený druhy? No protože my je vraždíme. Proč je vraždíme? Protože z toho máme peníze. Proč to děláme pro peníze? Protože je potřebujem. Proč je potřebujem? Protože jsme si to tady takhle nastavili. Proč jsme si to tady takhle blbě nastavili? A tak dále, a tak dále. Kolotoč, kterej nekončí. Na jedný straně něco zabíjíš a na druhý to zachraňuješ. A všechno to stojí prachy. A hlavně všechny to stojí prachy :-) Někde se válčí, tak lidi utíkaj. O kousek dál je další zachraňujou. Proč? Protože jde zase o moc a o prachy. A zase to všechny stojí prachy. Proč jsou zoologický zahrady? Protože zachraňujou zvířata nebo proto, že z toho maj prachy? Neni důležitý znát odpověď na tyhle otázky. Důležitý je se nad tim zamyslet a uvědomit si, že jsem toho součástí. Že se mě to týká. Že já jsem ten člověk, kterej je součástí lidstva a je to právě to lidstvo, který tady drancuje a ničí všechno, co mu přijde do cesty.
Je to jen na nás
Vidíte ten kruh na kartě? Všechno je to propojený, všechno! Až budete zase příště hledat někde viníka, budete chtít na někoho ukázat prstem, uvědomte si to včas a zastavte se. Zeptejte se sami sebe: “Co v tuhle chvíli můžu teď udělat já, aby to bylo lepší?” A udělejte to. Může to bejt malý, nevinný gesto. Vůbec to nemusí bejt žádnej velkej čin. Jde o to uvědomění si, o tu změnu, která se v nás v tu chvíli odehraje. Protože i to je součástí lidstva! I to je skutek, kterej se počítá! I když o něm nikdo neví, nikdo ho nevidí, nikdo o něm nemá ani tušení. Ale on se odehraje. On je. A to je strašně důležitý, protože se zapíše do toho celku a ovlivní výsledek. Je to na nás. Je to o nás. Je to v nás. Vždycky to tak je. My tvoříme tenhle svět. Každou vteřinou našeho bytí. Pojďme tvořit vědomě a podle naší nejlepší vize tohoto světa. Ten svět to hrozně moc potřebuje. Pojďme ho uzdravit. Přece mi nechcete říct, že tam na mě ty zvířata takhle působili nadarmo. Nalaďte se teď na tu kartu, na její energii a pošlete ji nejen do všech ZOO, ale do celého světa. Nalaďme se na “divine matrix” neboli “božskou matrici”. Konzultace, karty, odblokování budou v Jičíně a po telefonu. Bude i terapie koněm. A mám jedno překvapení, až přijde ten správnej čas, tak vám ho řeknu :-) To jsem ani netušila, že to fakt dopíšu celý, když jsem šla uspat Tami a vzbudila jsem se před jedenáctou :-D A hele, horoskop je hotovej a mám i lístky do kina :-) Teď se ještě mrknu na nějakou letní dovču, je teprve jedna v noci a pátek, tak si tady udělám mejdan s limetkovou šťávou, když už všichni spěj :-) Mějte se krásně a za tejden zase ahoj, Tereza
Beran (21. 3. - 20. 4.)
Malinko to nejde tak, jak byste si představovali. No, co se dá dělat. I když, vždycky něco jo :-) Vy teď udělejte to, co potřebujete nejvíc. Myslim ale to, co cítíte tam uvnitř, že pro sebe potřebujete udělat.
Býk (21. 4. - 21. 5.)
Trochu jako kdyby vám hrozilo, že se něco provalí. Takovej ten blbej pocit z toho, znáš to. Hele, a co. Tak se to aspoň konečně bude vědět a vám se uleví. A nejen vám. Všem. Nikdy nevíte, kdo na to už čeká :-)


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)
Život je jen náhoda, jednou jsi dole jednou nahoře… Tak berte to pozitivně, vrchol je před vámi :-) Sice je tak vysoko, že zatím není vidět, ale JE TAM! A vy se z toho nehruťte, pač život plyne jak voda a máte si ho užít :-)
Rak (22. 6. - 22. 7.)
Yes! Tak to se povedlo :-) Všechno je jak má být, ať už je momentální stav jakejkoliv. I když se vám to zdá blbý, JE TO V POŘÁDKU! Všechno je vývoj a nebojte se, jde to správnym směrem. Vydržte, za chvíli už budete věci vidět jinak a vše se pomalu začne přenastavovat. Nebo to taky možná tak pomalý nebude :-) Každopádně jde to skvěle, tak se toho držte ;-)


Lev (23. 7. - 22. 8.)
Pecka! Vy si dovolte úplně všechno! Naprosto a bez zábran! Nic není zakázáno, všechno se smí. Meze se nekladou a čím větší volovinu si dovolíte udělat, tim líp :-) A to stačí, teď běžte blbnout :-)
Panna (23. 8. - 22. 9.)
Když panna něco řeší, tak si v tom teda krutě umí pochodit. Tvl, vy mi řekněte, proč to jako takhle děláte? Máte to zapotřebí? Stojí vám to za to? Stojí vám ten někdo za to? Kolikrát si tim chcete ještě projít, než vám dojde, že nejvíc záleží na vás a ne na všech těch blbech okolo? No tak, jste panny, tak nebuďte blbky :-)


Váhy (23. 9. - 23. 10.)
Vy si podejte ruku s nějakou pannou. Myslim jako znamenim :-D Vy se totiž taky umíte solidně vypsychnout. Zkuste se zamyslet nad tím proč. Proč vás některý věci dokážou tak vykolejit? Proč jim dáváte tu moc, ten prostor? Proč je necháváte zajít tak daleko a neřešíte je včas? Nebylo by vám líp? Tak příště jinak, ano? :-)
Štír (24. 10. - 22. 11.)
Než jsem vám začala psát horoskop, tak jsem nám ještě koupila lístky na Tři tygři ve filmu a v pondělí jdem do kina. Víte co, asi takhle. Kašlete na všechno a běžte taky do kina. Nejlíp na komedii, drama už zažíváte :-D Klid, chce to humor a nadsázku. Nic víc. To stačí. Kdyžtak zavolejte, řeknu vám vtip :-D


Střelec (23. 11. - 21. 12.)
Tady chce být někdo hýčkán a mít co největší pozornost :-) No tak si to dopřejte, když to potřebujete, to je přece jasný :-) A pěkně se vším všudy, přesně tak, jak si to tělo i duše žádají. Je to pro vás teď nějak důležitý, tak k tomu podle toho přistupujte ;-)
Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Je to na dosah ruky. Jen se natáhnout. Udělejte teď všechno možné i nemožné pro to, aby se to povedlo. Sami kvůli sobě. Dlužíte si to. A je čas splatit dluhy, který máte sami vůči sobě. Tak do toho ;-)


Vodnář (21. 1. - 20. 2.)
Důvěřujte v to, v co důvěřovat potřebujete. Naprosto a se vším všudy. Připusťte, že se to může stát, že to tak může být a zapomeňte na všechno, co vám našeptává, že to stejně nepude. Pošlete sami sobě vizi toho nejlepšího možného výsledku a pak jen důvěřujte, že se to stane. Nic víc :-)
Ryby (21. 2. - 20. 3.)
Rybičko zlatá, přeju si… :-) No? Tak co si přejete? Přát si nestačí. Je potřeba si to hlavně dovolit. Tím začněte. Prostě si dovolte to, co si přejete. Protože jen když si to dovolíte, může se to stát ;-)

Foto: Shutterstock, Terezie Schliková


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...