Jako je to super! Já mám z tý karty neskutečně dobrej pocit. Ale pojďme hloub, protože ta hloubka je tam obrovská! Co je pro mě stěžejní, je ten klid, kterej z tý karty jde. Jako kdyby se zastavil čas v bodě, kdy je všechno v pořádku, kdy se nic neděje. Někdo tvrdí, že nás tahle doba rozděluje. Ano, v jistym smyslu ano. Ale ruku na srdce, nelze rozdělit něco, aniž by se to rozdělit dalo. Možná se rozděluje společnost, v různých otázkách, jako třeba očkování, testování, zavírání všeho a všech, postupu vlády a tak. Všechny tyhle povrchní věci, který jsou vidět, který se nás nějakým způsobem dotýkají. Ale co zůstává? Zůstávají fakta. A faktem je, že jsme lidi a to nás spojuje. Tahle základní prapodstata nás drží pohromadě, tu rozdělit nemůžou. Můžou nás rozdělit na několik táborů, ale nikdy nás nemůžou rozdělit jako lidi. To nejde. Ani podle rasy, národnosti, vlastností. Nejde to, protože ať jsme černý, nebo bílý, furt jsme lidi. Na druhou stranu tahle doba ukazuje právě tu podstatu. My si to zatím neuvědomujem, protože se necháme rozdělovat, ještě nevidíme, o co tady jde a jsme zaslepeni tou mediální hrůzou, kterou na nás nonstop chrlej. (Tím v žádnym případě nechci podceňovat Covid a zdraví lidí. Jen jsem přesvědčená o tom, že ti nahoře se snažej z toho vytřískat, co se dá ve svůj prospěch právě na úkor všech lidí.) Ve škole je to to samý. Děti jsou doma. Učí se pár hodin denně, výuka samozřejmě podle nás nemá tu kvalitu, jako by měla ve škole, ale na druhou stranu co my víme, když v tý škole s nima nejsme. Tahle doba ty děti opravdu rozdělí. Rozdělí je na ty, co se chtějí vzdělávat a mají o informace zájem. Tyhle děti si najdou cestu, najdou si zdroj a vzdělávat se budou. Pozor, dokonce mnohem líp než ve škole! Budou totiž svobodný. Nejsou teď odkázaný na to, co jim kdo řekne a to se slepě neučej. Ony si budou vyhledávat informace, který je zajímaj, když je něco nebude bavit, tak se tomu víc věnovat nebudou a naopak, pokud je něco zaujme, ponořej se do tématu a najdou takové informace, které by jim třeba ve škole nikdy nikdo neřek, protože by to byl nadstandard a na to není v hodině čas. Opakem těhle dětí budou ti flákači. Ti, co na to srali, serou a srát budou, ať jsou ve škole, nebo ne. Takový ty neschopný, co chtěly vždycky něco vochcat a čekaj, že jim to spadne samo do klína. No a když nespadne, tak se nic neděje, oni tu prdel stejně nezvednou a neudělaj nic. Ano, na tý kartě je to ta týpka, co sedí u toho stromu. Je prostě marná. Mě teda sere, jen na ni koukám. Dylina. Jedna. Tohle jsou přesně lidi, který v životě nic nedokážou. A pozor, teď se nebavíme o ničem velkym. Teď se bavíme o základních věcech. Jsou to lidi, který budou brát celej život nějaký dávky, protože na ně maj prostě právo, dělat nebudou, protože proč a ještě si myslej, že jim patří svět. A pak bude ten střední proud, kterej není extra studijní typ, ale ani neni flákač. Jsou to ti, co něco uměj. Ti šikovní, co jim třeba učení ve škole ani moc nejde, ale jde jim něco jinýho. Těm tahle doba sedí asi nejvíc :-) Ti si budou razit svou cestu a paradoxně jim tohle hodně dá.
Ahoj :-) Nejdřív vám chci moc poděkovat za vaši zpětnou vazbu na minulý horoskop, konkrétně to testování dětí. Přišlo mi strašně moc zpráv, komentářů i mailů. Děkuju vám, aspoň už vim, že nejsem jediná, kdo to tak vnímá. A když už jsme u toho, dneska v noci mě napadlo, že bychom se teď v těch úvodech mohli zaměřit na jednotlivá témata. Jakmile vás nějaký napadne, napište mi ho. Dovolte mi začít tématem, které mi prolítlo hlavou jako první. Pojďme se zeptat karet, JAKEJ DOPAD BUDE MÍT NA DĚTI TO, ŽE NECHODÍ DO ŠKOLY. Souhlasíte? No, jestli ne, tak to ani nečtěte, pač už je to stejně napsaný :-D Jdu tahat ;-) TVL!!! Dneska poprvé jsem to udělala tak, že jsem tahala kartu až teď, když máme téma. Jinak ji vždycky tahám jako první a pak teprve začínám psát. Jako vidíte to? Ona čte? Mazec :-)
Jako je to super! Já mám z tý karty neskutečně dobrej pocit. Ale pojďme hloub, protože ta hloubka je tam obrovská! Co je pro mě stěžejní, je ten klid, kterej z tý karty jde. Jako kdyby se zastavil čas v bodě, kdy je všechno v pořádku, kdy se nic neděje. Někdo tvrdí, že nás tahle doba rozděluje. Ano, v jistym smyslu ano. Ale ruku na srdce, nelze rozdělit něco, aniž by se to rozdělit dalo. Možná se rozděluje společnost, v různých otázkách, jako třeba očkování, testování, zavírání všeho a všech, postupu vlády a tak. Všechny tyhle povrchní věci, který jsou vidět, který se nás nějakým způsobem dotýkají. Ale co zůstává? Zůstávají fakta. A faktem je, že jsme lidi a to nás spojuje. Tahle základní prapodstata nás drží pohromadě, tu rozdělit nemůžou. Můžou nás rozdělit na několik táborů, ale nikdy nás nemůžou rozdělit jako lidi. To nejde. Ani podle rasy, národnosti, vlastností. Nejde to, protože ať jsme černý, nebo bílý, furt jsme lidi. Na druhou stranu tahle doba ukazuje právě tu podstatu. My si to zatím neuvědomujem, protože se necháme rozdělovat, ještě nevidíme, o co tady jde a jsme zaslepeni tou mediální hrůzou, kterou na nás nonstop chrlej. (Tím v žádnym případě nechci podceňovat Covid a zdraví lidí. Jen jsem přesvědčená o tom, že ti nahoře se snažej z toho vytřískat, co se dá ve svůj prospěch právě na úkor všech lidí.) Ve škole je to to samý. Děti jsou doma. Učí se pár hodin denně, výuka samozřejmě podle nás nemá tu kvalitu, jako by měla ve škole, ale na druhou stranu co my víme, když v tý škole s nima nejsme. Tahle doba ty děti opravdu rozdělí. Rozdělí je na ty, co se chtějí vzdělávat a mají o informace zájem. Tyhle děti si najdou cestu, najdou si zdroj a vzdělávat se budou. Pozor, dokonce mnohem líp než ve škole! Budou totiž svobodný. Nejsou teď odkázaný na to, co jim kdo řekne a to se slepě neučej. Ony si budou vyhledávat informace, který je zajímaj, když je něco nebude bavit, tak se tomu víc věnovat nebudou a naopak, pokud je něco zaujme, ponořej se do tématu a najdou takové informace, které by jim třeba ve škole nikdy nikdo neřek, protože by to byl nadstandard a na to není v hodině čas. Opakem těhle dětí budou ti flákači. Ti, co na to srali, serou a srát budou, ať jsou ve škole, nebo ne. Takový ty neschopný, co chtěly vždycky něco vochcat a čekaj, že jim to spadne samo do klína. No a když nespadne, tak se nic neděje, oni tu prdel stejně nezvednou a neudělaj nic. Ano, na tý kartě je to ta týpka, co sedí u toho stromu. Je prostě marná. Mě teda sere, jen na ni koukám. Dylina. Jedna. Tohle jsou přesně lidi, který v životě nic nedokážou. A pozor, teď se nebavíme o ničem velkym. Teď se bavíme o základních věcech. Jsou to lidi, který budou brát celej život nějaký dávky, protože na ně maj prostě právo, dělat nebudou, protože proč a ještě si myslej, že jim patří svět. A pak bude ten střední proud, kterej není extra studijní typ, ale ani neni flákač. Jsou to ti, co něco uměj. Ti šikovní, co jim třeba učení ve škole ani moc nejde, ale jde jim něco jinýho. Těm tahle doba sedí asi nejvíc :-) Ti si budou razit svou cestu a paradoxně jim tohle hodně dá.
Jako je to super! Já mám z tý karty neskutečně dobrej pocit. Ale pojďme hloub, protože ta hloubka je tam obrovská! Co je pro mě stěžejní, je ten klid, kterej z tý karty jde. Jako kdyby se zastavil čas v bodě, kdy je všechno v pořádku, kdy se nic neděje. Někdo tvrdí, že nás tahle doba rozděluje. Ano, v jistym smyslu ano. Ale ruku na srdce, nelze rozdělit něco, aniž by se to rozdělit dalo. Možná se rozděluje společnost, v různých otázkách, jako třeba očkování, testování, zavírání všeho a všech, postupu vlády a tak. Všechny tyhle povrchní věci, který jsou vidět, který se nás nějakým způsobem dotýkají. Ale co zůstává? Zůstávají fakta. A faktem je, že jsme lidi a to nás spojuje. Tahle základní prapodstata nás drží pohromadě, tu rozdělit nemůžou. Můžou nás rozdělit na několik táborů, ale nikdy nás nemůžou rozdělit jako lidi. To nejde. Ani podle rasy, národnosti, vlastností. Nejde to, protože ať jsme černý, nebo bílý, furt jsme lidi. Na druhou stranu tahle doba ukazuje právě tu podstatu. My si to zatím neuvědomujem, protože se necháme rozdělovat, ještě nevidíme, o co tady jde a jsme zaslepeni tou mediální hrůzou, kterou na nás nonstop chrlej. (Tím v žádnym případě nechci podceňovat Covid a zdraví lidí. Jen jsem přesvědčená o tom, že ti nahoře se snažej z toho vytřískat, co se dá ve svůj prospěch právě na úkor všech lidí.) Ve škole je to to samý. Děti jsou doma. Učí se pár hodin denně, výuka samozřejmě podle nás nemá tu kvalitu, jako by měla ve škole, ale na druhou stranu co my víme, když v tý škole s nima nejsme. Tahle doba ty děti opravdu rozdělí. Rozdělí je na ty, co se chtějí vzdělávat a mají o informace zájem. Tyhle děti si najdou cestu, najdou si zdroj a vzdělávat se budou. Pozor, dokonce mnohem líp než ve škole! Budou totiž svobodný. Nejsou teď odkázaný na to, co jim kdo řekne a to se slepě neučej. Ony si budou vyhledávat informace, který je zajímaj, když je něco nebude bavit, tak se tomu víc věnovat nebudou a naopak, pokud je něco zaujme, ponořej se do tématu a najdou takové informace, které by jim třeba ve škole nikdy nikdo neřek, protože by to byl nadstandard a na to není v hodině čas. Opakem těhle dětí budou ti flákači. Ti, co na to srali, serou a srát budou, ať jsou ve škole, nebo ne. Takový ty neschopný, co chtěly vždycky něco vochcat a čekaj, že jim to spadne samo do klína. No a když nespadne, tak se nic neděje, oni tu prdel stejně nezvednou a neudělaj nic. Ano, na tý kartě je to ta týpka, co sedí u toho stromu. Je prostě marná. Mě teda sere, jen na ni koukám. Dylina. Jedna. Tohle jsou přesně lidi, který v životě nic nedokážou. A pozor, teď se nebavíme o ničem velkym. Teď se bavíme o základních věcech. Jsou to lidi, který budou brát celej život nějaký dávky, protože na ně maj prostě právo, dělat nebudou, protože proč a ještě si myslej, že jim patří svět. A pak bude ten střední proud, kterej není extra studijní typ, ale ani neni flákač. Jsou to ti, co něco uměj. Ti šikovní, co jim třeba učení ve škole ani moc nejde, ale jde jim něco jinýho. Těm tahle doba sedí asi nejvíc :-) Ti si budou razit svou cestu a paradoxně jim tohle hodně dá.

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...