A teď pojďme ke kartě. Ono to v ní je. Je to tam. Je dokonalý, jak to do sebe zapadá. Tvl! To je teda síla. Mně je z toho fakt smutno. Podívejte se na toho andílka dole. Jak se dívá na tu ženu. Jakoby ona byla jeho jediná naděje. O tohle jde. Zavřít nás pod poklop a nechat nás existovat v těch nejomezenějších podmínkách. Jako pokusný králíky, jako kdyby někdo chtěl vědět, co všechno vydržíme, v čem jsme schopný žít. A svoboda nám odlítá někam pryč. Trochu mi to evokuje i tu smrt spojenou s tímhle vším. Jako by ta smrt byla jediná cesta ke svobodě. Možná proto tolik lidí teď umírá. Nechtějí v tomhle žít. Možná nějak tušili, jak to bude dál a rozhodli se to nežít. Ta karta ale říká, že smrt není jedinou cestou. A jelikož je to život, tak nám těch cest dává na výběr rovnou několik.
Jedna z nich je nenechat se pod ten poklop zavřít. Předejít tomu, prostě to nenechat zajít tak daleko. A když už se to stane, když to propásnem, když najednou zjistíme, že už jsme tam zavřený, můžem čekat, až ten poklop někdo zvedne. Nebo se můžem spojit a zvednou ho spolu. Nebo to můžem udělat tak, že si za každou cenu udržíme svoji osobní svobodu i pod poklopem. Nebo ten poklop rozbijem! Takže super zpráva! Možnosti jsou! Já osobně si myslim, že čekat, jestli ho někdo zvedne, je blbost, protože to se taky nemusí stát. Ale dokud máme ruce, nohy, mozek, oči, prostě to naše tělo, můžeme dělat spoustu věcí. Všechno, co nás napadne. Jde jen o to, že to musíme udělat my. Už nikdy nikdo jinej. Jen my. Pokud něco chceme, musíme se o to postarat. Možnosti jsou, ne že ne. Šanci máme. A ještě jedna věc - čím víc se o sebe budeme starat, čím víc si budeme bránit svou svobodu, tím horší pro ně bude nás pod ten poklop dostat. Nenechme to zajít tak daleko, starejme se o sebe. Nejde jen o nás. Jde o naše děti a další generace. Jestli to nemá zajít dál, musíme to zastavit my a dřív, než bude pozdě. A nebojte se, nejde o velký věci. Jde o to udělat si to v životě tak, abyste s tim byli v pohodě. Když jste s něčím v pohodě, je to v pořádku, i když je to třeba negativní. Jako je někdo bordelář a je mu to jedno, nebo je za to rád, nebo ho to prostě baví, je to pro něj OK. Když má bordel někdo, kdo má rád pořádek, je to problém. Tohle je to samý. Takže jestli vám něco vadí, nebojte se ozvat, než vám tu hubu zavřou úplně. Možnosti jsou ;-)
Konzultace a karty jsou zatím stále po telefonu. Roční osobní horoskopy jedou furt a musim říct, že mi dělá radost, že je chcete. Mám tu jednu borku, která si od ledna objednala už třetí horoskop (zrovna před chvílí, proto to teď píšu) :-) Když někdo z vás bude chtít terapii koněm, pište, volejte, určitě se nějak domluvíme ;-)
Ahoj :-) Dneska mám na vás prosbu. Velkou prosbu. Nejdřív vás chci poprosit, aby se k tomu vyjádřili jen ti, kterých se to bude týkat. Nechci, aby se tady rozvinula nepříjemná diskuze a třeba došlo i k hádce. Děkuju. A teď o co mi jde. Testování dětí v rámci návratu do škol. Mně se to nelíbí. Ani trochu se mi to nelíbí. Když se šlo do školy po první vlně a byly povinný roušky, volala jsem kvůli tomu řediteli školy. Odpověď, že to ty děti zvládnou, mě sice nijak neuspokojila, ale domluvili jsme se na tom, že jim dáme zkušební týden a pak to budeme popřípadě řešit dál. Dětem to nevadilo. Teda tvrdily to. Laura řekla, že nebude jediná bez roušky a Šimon řekl v podstatě to samý. Už tenkrát jsem se ptala ředitele, kam až tohle zajde? A je to tady. Bohužel. Já prostě nechci, aby mým dětem někdo strkal cokoli do nosu. Nechci, aby jim kdokoli něco strkal kamkoli! Víte, a teď si o mě klidně myslete, že jsem magor, ale mě to přijde podobný jako sexuální obtěžování. Je to otvor v lidskym těle, kam se prostě normálně nic nestrká. Argument, že je to jen na kraj, fakt neberu jako argument. Podívejte se na to z energetického hlediska. Jedná se o tělo. Soukromej prostor každýho jedince. Něco, kam se vstupuje na pozvání, když už teda. Rozhodně by to nemělo bejt automatický nebo dokonce nařízený! Tohle už je za hranou. Za kurva velkou hranou, i když jsou to “jen 2 cm”!
"„Ty děti to vydržej, to nic neni, hlavně, ať už jdou do školy.” Samozřejmě, že to ty děti vydržej. Co jim taky jinýho zbejvá? Ale uvědomte si, že my, rodiče, je tomu vystavujeme. My dáváme svolení vstupovat do toho nejosobnějšího prostoru našich dětí, do jejich těla, a ještě je učíme, že je to tak v pořádku. Kdyby za vaší dcerou, nebo synem přišel nějakej úchyl a řekl by „neboj, je to jen na kraj, jen dva centimetry, to je v pořádku” přišlo by vám to v pohodě? Nepřišlo! A když jde o nos, máte jako pocit, že je to rozdíl? Není!!! Princip je totiž úplně stejnej! Víte, co je na tom nejhorší? Moje děti, a nejenom děti, třeba vůbec nechápou, co mi na tom testování tak vadí. Tohle mě docela děsí. Že to berou automaticky a nic si z toho nedělaj. Že jim nedochází, co se děje. A jako bonus tady opět vyvstává důležitá otázka: Kam až to zajde? Co bude dál? Tak se vás ptám. Pokud nesouhlasíte s testováním dětí, pokud jde o povinnou školní docházku, jak to budete řešit? Já zatim totiž nevim, co mám dělat. Vim jen, že to nechci, že s tim nesouhlasim a tak trochu doufám, že je na to nějakej zákon, o kterej se třeba můžu opřít, když už zdravej lidskej rozum a svobodný rozhodnutí nestačej. Víte, ty děti s tím nic neudělaj. TOHLE JE NA NÁS. Buď je tam pošlem, nebo se za ně postavíme. Zabojujem za ně. Zabojujem za čistotu a svobodu jejich posvátného prostoru, za jejich soukromí. Tak jestli už teď někdo víte, že tohle nenecháte svým dětem dělat, napište mi, prosím, jak to budete řešit. Děkuju moc!!! Fakt děkuju!
A teď pojďme ke kartě. Ono to v ní je. Je to tam. Je dokonalý, jak to do sebe zapadá. Tvl! To je teda síla. Mně je z toho fakt smutno. Podívejte se na toho andílka dole. Jak se dívá na tu ženu. Jakoby ona byla jeho jediná naděje. O tohle jde. Zavřít nás pod poklop a nechat nás existovat v těch nejomezenějších podmínkách. Jako pokusný králíky, jako kdyby někdo chtěl vědět, co všechno vydržíme, v čem jsme schopný žít. A svoboda nám odlítá někam pryč. Trochu mi to evokuje i tu smrt spojenou s tímhle vším. Jako by ta smrt byla jediná cesta ke svobodě. Možná proto tolik lidí teď umírá. Nechtějí v tomhle žít. Možná nějak tušili, jak to bude dál a rozhodli se to nežít. Ta karta ale říká, že smrt není jedinou cestou. A jelikož je to život, tak nám těch cest dává na výběr rovnou několik.
Jedna z nich je nenechat se pod ten poklop zavřít. Předejít tomu, prostě to nenechat zajít tak daleko. A když už se to stane, když to propásnem, když najednou zjistíme, že už jsme tam zavřený, můžem čekat, až ten poklop někdo zvedne. Nebo se můžem spojit a zvednou ho spolu. Nebo to můžem udělat tak, že si za každou cenu udržíme svoji osobní svobodu i pod poklopem. Nebo ten poklop rozbijem! Takže super zpráva! Možnosti jsou! Já osobně si myslim, že čekat, jestli ho někdo zvedne, je blbost, protože to se taky nemusí stát. Ale dokud máme ruce, nohy, mozek, oči, prostě to naše tělo, můžeme dělat spoustu věcí. Všechno, co nás napadne. Jde jen o to, že to musíme udělat my. Už nikdy nikdo jinej. Jen my. Pokud něco chceme, musíme se o to postarat. Možnosti jsou, ne že ne. Šanci máme. A ještě jedna věc - čím víc se o sebe budeme starat, čím víc si budeme bránit svou svobodu, tím horší pro ně bude nás pod ten poklop dostat. Nenechme to zajít tak daleko, starejme se o sebe. Nejde jen o nás. Jde o naše děti a další generace. Jestli to nemá zajít dál, musíme to zastavit my a dřív, než bude pozdě. A nebojte se, nejde o velký věci. Jde o to udělat si to v životě tak, abyste s tim byli v pohodě. Když jste s něčím v pohodě, je to v pořádku, i když je to třeba negativní. Jako je někdo bordelář a je mu to jedno, nebo je za to rád, nebo ho to prostě baví, je to pro něj OK. Když má bordel někdo, kdo má rád pořádek, je to problém. Tohle je to samý. Takže jestli vám něco vadí, nebojte se ozvat, než vám tu hubu zavřou úplně. Možnosti jsou ;-)
Konzultace a karty jsou zatím stále po telefonu. Roční osobní horoskopy jedou furt a musim říct, že mi dělá radost, že je chcete. Mám tu jednu borku, která si od ledna objednala už třetí horoskop (zrovna před chvílí, proto to teď píšu) :-) Když někdo z vás bude chtít terapii koněm, pište, volejte, určitě se nějak domluvíme ;-)
A teď pojďme ke kartě. Ono to v ní je. Je to tam. Je dokonalý, jak to do sebe zapadá. Tvl! To je teda síla. Mně je z toho fakt smutno. Podívejte se na toho andílka dole. Jak se dívá na tu ženu. Jakoby ona byla jeho jediná naděje. O tohle jde. Zavřít nás pod poklop a nechat nás existovat v těch nejomezenějších podmínkách. Jako pokusný králíky, jako kdyby někdo chtěl vědět, co všechno vydržíme, v čem jsme schopný žít. A svoboda nám odlítá někam pryč. Trochu mi to evokuje i tu smrt spojenou s tímhle vším. Jako by ta smrt byla jediná cesta ke svobodě. Možná proto tolik lidí teď umírá. Nechtějí v tomhle žít. Možná nějak tušili, jak to bude dál a rozhodli se to nežít. Ta karta ale říká, že smrt není jedinou cestou. A jelikož je to život, tak nám těch cest dává na výběr rovnou několik.
Jedna z nich je nenechat se pod ten poklop zavřít. Předejít tomu, prostě to nenechat zajít tak daleko. A když už se to stane, když to propásnem, když najednou zjistíme, že už jsme tam zavřený, můžem čekat, až ten poklop někdo zvedne. Nebo se můžem spojit a zvednou ho spolu. Nebo to můžem udělat tak, že si za každou cenu udržíme svoji osobní svobodu i pod poklopem. Nebo ten poklop rozbijem! Takže super zpráva! Možnosti jsou! Já osobně si myslim, že čekat, jestli ho někdo zvedne, je blbost, protože to se taky nemusí stát. Ale dokud máme ruce, nohy, mozek, oči, prostě to naše tělo, můžeme dělat spoustu věcí. Všechno, co nás napadne. Jde jen o to, že to musíme udělat my. Už nikdy nikdo jinej. Jen my. Pokud něco chceme, musíme se o to postarat. Možnosti jsou, ne že ne. Šanci máme. A ještě jedna věc - čím víc se o sebe budeme starat, čím víc si budeme bránit svou svobodu, tím horší pro ně bude nás pod ten poklop dostat. Nenechme to zajít tak daleko, starejme se o sebe. Nejde jen o nás. Jde o naše děti a další generace. Jestli to nemá zajít dál, musíme to zastavit my a dřív, než bude pozdě. A nebojte se, nejde o velký věci. Jde o to udělat si to v životě tak, abyste s tim byli v pohodě. Když jste s něčím v pohodě, je to v pořádku, i když je to třeba negativní. Jako je někdo bordelář a je mu to jedno, nebo je za to rád, nebo ho to prostě baví, je to pro něj OK. Když má bordel někdo, kdo má rád pořádek, je to problém. Tohle je to samý. Takže jestli vám něco vadí, nebojte se ozvat, než vám tu hubu zavřou úplně. Možnosti jsou ;-)
Konzultace a karty jsou zatím stále po telefonu. Roční osobní horoskopy jedou furt a musim říct, že mi dělá radost, že je chcete. Mám tu jednu borku, která si od ledna objednala už třetí horoskop (zrovna před chvílí, proto to teď píšu) :-) Když někdo z vás bude chtít terapii koněm, pište, volejte, určitě se nějak domluvíme ;-)

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...