Pojďte radši na tu kartu, mně se totiž strašně líbí! Má takovou zvláštní barvu, je úplně jiná, než všechny ostatní a přijde mi obrovsky uklidňujcí. A ty detaily, to zpracování, nádhera! Stačí mi jen se na ni dívat. A co říká? “Přestaňte bojovat! Se všemi, se vším a za všechno. Všechny boje, které denodenně svádíte, jsou výplodem ega. Není to nic jiného. Mnohdy ani nevíte, za co a proč vlastně bojujete. Děláte věci, které nemají žádný smysl. Boj je v drtivé většině vámi vykonávaných věcí. Boj o přežití, boj o moc, bojujete dokonce za mír, za lidská práva, za svobodu a říkáte, že život je boj. Bojujete s nemocemi, pořádáte pochody proti rakovině prsu, jakobyste ji chtěli ušlapat. Jenže ona bude vždycky silnější. A víte, v čem je její síla? Ona s nikým ani s ničím nebojuje. Prostě jen je. A je tím, čím je. Rakovina bude vždycky rakovina, nikdy z ní nebude chřipka, rýma, pták nebo voda. Její síla je v jejím bytí. V tom, že je svou podstatou. A vy stále svádíte svůj marný boj. Více či méně úspěšně. Uvědomte si, že z každého boje vždy vyjde jeden vítěz a jeden poražený. Takže šance je 50 na 50. A taky si uvědomte, že rakovina nebojuje. Ona pouze je. A je tím pořád, a proto roste a sílí. A pak je taky vaše víra ve vaše schopnosti. Důvěra ve vaše tělo, ve vás. Nemáte je. Přišli jste o ně, odevzdali jste je. Stanovili jste si tady osoby v bílých pláštích jako koho vlastně? Odevzdali jste jim veškerou svou víru za své zdraví a svůj život. Dali jste je do rukou lékařů a oni s nimi teď mohou disponovat, jak chtějí. Mimochodem, to samé platí i v politice. Lékařům vy věříte víc než sobě a svému tělu. Cokoli vám předepíšou, vy sníte, aniž víte, co vlastně jíte. Jíte iluzi zdraví. Jíte jed, kterým se pomalu ale jistě zabíjíte, protože si neuvědomujete, jak dokonalé tělo máte. A tak polykáte tablety, na které vaše tělo pomalu přestává reagovat, protože si samo o sobě dokáže poradit se spoustou věcí, k čemuž vy mu nedáte ani příležitost. Neuvědomujete si, že lékaři jsou tu od toho, aby dělali nezbytně nutné, aby pomáhali a zachraňovali životy tam, kde už není jiná možnost. Vy k nim chodíte preventivně a vůbec si neuvědomujete, že tuhle potřebu ve vás vybudoval systém. Že jste se stali otroky farmaceutického průmyslu a nejde o nic jiného, než na vás vydělat peníze. Farmacie vydělává na vašem strachu o vaše zdraví. Neustále vám cpe nové a nové preparáty na všechno možné, v televizních reklamách je léků a farmaceutických produktů víc a víc. Lékárny vám dávají různé akce a věrnostní karty. Probuďte se! Je to byznys, nic jiného. Je jedno, jestli se bavíme o rakovině, chřipce nebo angíně. Řeč je o nemocech. A nemoc znamená, že nemáte moc. Nemůžete ji mít, protože jste se odevzdali do rukou lékařů. Prosim vás a teď důležitá věc - je vám doufám jasný, že tady nejde o to nějak pohanit doktory. Tohle není mířený na ně, ale na vás! Jde prostě zase o to samé - systém! Tohle je potřeba si uvědomit, ten podtext ve všem, co je nám nabízeno, čím jsme strašeni, co nás někam manipuluje a tlačí. Ale prosim vás, v žádném případě nemá vůbec žádný smysl proti tomu jakkoli bojovat. To není cesta z toho ven. Cesta je svoboda a přijetí. To, že necháte všemu prostor být tím, čím je a vezmete to jako fakt. To je skoro celé. A pak ta nejdůležitejší věc, a tou je, že i vy sami si už konečně dovolíte být tím, čím jste. Svou podstatou. Nebudete se přetvařovat, nebudete nic potlačovat, nebudete se každému zavděčovat, budete dělat to, co chcete a ne převážně to, co nechcete, budete prostě sví. Vždy a všude. Tím si sami sebe začnete víc vážit a v důsledku toho si budete i víc důvěřovat. A věřte mi, že tím získáte tu nejlepší prevenci proti všem nemocem, jakou si můžete přát. Budete mít totiž moc. Svou duševní a fyzickou. Vemte si ji zpátky. Je vaše. Bez boje, prostě jen tak. Nenechte si ze sebe ukrást už ani kousek. Nebo jinak - přestaňte sami sebe rozkrádat. Prostě jen buďte.
Tento týden konzultace v Jičíně, karty po telefonu, terapie koněm (pouze když poleví rýmička) a roční osobní horoskopy. ;-)
Ahoj, tak jak se máte? U mě rýmička, ale takovou jsem neměla snad 10 let. Zřejmě nějakej očistnej proces. :-) Dost hustej, vzhledem k tomu, jak dlouho už trvá. :-) Neni ani nic novýho, protože furt jenom ležim a čumim (samozřejmě jsem i patřičně milá a příjemná, protože mě to fakt baví). Tak prej jsem i vtipná, tak to se mnou nebude zas tak hrozný. :-D
Pojďte radši na tu kartu, mně se totiž strašně líbí! Má takovou zvláštní barvu, je úplně jiná, než všechny ostatní a přijde mi obrovsky uklidňujcí. A ty detaily, to zpracování, nádhera! Stačí mi jen se na ni dívat. A co říká? “Přestaňte bojovat! Se všemi, se vším a za všechno. Všechny boje, které denodenně svádíte, jsou výplodem ega. Není to nic jiného. Mnohdy ani nevíte, za co a proč vlastně bojujete. Děláte věci, které nemají žádný smysl. Boj je v drtivé většině vámi vykonávaných věcí. Boj o přežití, boj o moc, bojujete dokonce za mír, za lidská práva, za svobodu a říkáte, že život je boj. Bojujete s nemocemi, pořádáte pochody proti rakovině prsu, jakobyste ji chtěli ušlapat. Jenže ona bude vždycky silnější. A víte, v čem je její síla? Ona s nikým ani s ničím nebojuje. Prostě jen je. A je tím, čím je. Rakovina bude vždycky rakovina, nikdy z ní nebude chřipka, rýma, pták nebo voda. Její síla je v jejím bytí. V tom, že je svou podstatou. A vy stále svádíte svůj marný boj. Více či méně úspěšně. Uvědomte si, že z každého boje vždy vyjde jeden vítěz a jeden poražený. Takže šance je 50 na 50. A taky si uvědomte, že rakovina nebojuje. Ona pouze je. A je tím pořád, a proto roste a sílí. A pak je taky vaše víra ve vaše schopnosti. Důvěra ve vaše tělo, ve vás. Nemáte je. Přišli jste o ně, odevzdali jste je. Stanovili jste si tady osoby v bílých pláštích jako koho vlastně? Odevzdali jste jim veškerou svou víru za své zdraví a svůj život. Dali jste je do rukou lékařů a oni s nimi teď mohou disponovat, jak chtějí. Mimochodem, to samé platí i v politice. Lékařům vy věříte víc než sobě a svému tělu. Cokoli vám předepíšou, vy sníte, aniž víte, co vlastně jíte. Jíte iluzi zdraví. Jíte jed, kterým se pomalu ale jistě zabíjíte, protože si neuvědomujete, jak dokonalé tělo máte. A tak polykáte tablety, na které vaše tělo pomalu přestává reagovat, protože si samo o sobě dokáže poradit se spoustou věcí, k čemuž vy mu nedáte ani příležitost. Neuvědomujete si, že lékaři jsou tu od toho, aby dělali nezbytně nutné, aby pomáhali a zachraňovali životy tam, kde už není jiná možnost. Vy k nim chodíte preventivně a vůbec si neuvědomujete, že tuhle potřebu ve vás vybudoval systém. Že jste se stali otroky farmaceutického průmyslu a nejde o nic jiného, než na vás vydělat peníze. Farmacie vydělává na vašem strachu o vaše zdraví. Neustále vám cpe nové a nové preparáty na všechno možné, v televizních reklamách je léků a farmaceutických produktů víc a víc. Lékárny vám dávají různé akce a věrnostní karty. Probuďte se! Je to byznys, nic jiného. Je jedno, jestli se bavíme o rakovině, chřipce nebo angíně. Řeč je o nemocech. A nemoc znamená, že nemáte moc. Nemůžete ji mít, protože jste se odevzdali do rukou lékařů. Prosim vás a teď důležitá věc - je vám doufám jasný, že tady nejde o to nějak pohanit doktory. Tohle není mířený na ně, ale na vás! Jde prostě zase o to samé - systém! Tohle je potřeba si uvědomit, ten podtext ve všem, co je nám nabízeno, čím jsme strašeni, co nás někam manipuluje a tlačí. Ale prosim vás, v žádném případě nemá vůbec žádný smysl proti tomu jakkoli bojovat. To není cesta z toho ven. Cesta je svoboda a přijetí. To, že necháte všemu prostor být tím, čím je a vezmete to jako fakt. To je skoro celé. A pak ta nejdůležitejší věc, a tou je, že i vy sami si už konečně dovolíte být tím, čím jste. Svou podstatou. Nebudete se přetvařovat, nebudete nic potlačovat, nebudete se každému zavděčovat, budete dělat to, co chcete a ne převážně to, co nechcete, budete prostě sví. Vždy a všude. Tím si sami sebe začnete víc vážit a v důsledku toho si budete i víc důvěřovat. A věřte mi, že tím získáte tu nejlepší prevenci proti všem nemocem, jakou si můžete přát. Budete mít totiž moc. Svou duševní a fyzickou. Vemte si ji zpátky. Je vaše. Bez boje, prostě jen tak. Nenechte si ze sebe ukrást už ani kousek. Nebo jinak - přestaňte sami sebe rozkrádat. Prostě jen buďte.
Tento týden konzultace v Jičíně, karty po telefonu, terapie koněm (pouze když poleví rýmička) a roční osobní horoskopy. ;-)
Pojďte radši na tu kartu, mně se totiž strašně líbí! Má takovou zvláštní barvu, je úplně jiná, než všechny ostatní a přijde mi obrovsky uklidňujcí. A ty detaily, to zpracování, nádhera! Stačí mi jen se na ni dívat. A co říká? “Přestaňte bojovat! Se všemi, se vším a za všechno. Všechny boje, které denodenně svádíte, jsou výplodem ega. Není to nic jiného. Mnohdy ani nevíte, za co a proč vlastně bojujete. Děláte věci, které nemají žádný smysl. Boj je v drtivé většině vámi vykonávaných věcí. Boj o přežití, boj o moc, bojujete dokonce za mír, za lidská práva, za svobodu a říkáte, že život je boj. Bojujete s nemocemi, pořádáte pochody proti rakovině prsu, jakobyste ji chtěli ušlapat. Jenže ona bude vždycky silnější. A víte, v čem je její síla? Ona s nikým ani s ničím nebojuje. Prostě jen je. A je tím, čím je. Rakovina bude vždycky rakovina, nikdy z ní nebude chřipka, rýma, pták nebo voda. Její síla je v jejím bytí. V tom, že je svou podstatou. A vy stále svádíte svůj marný boj. Více či méně úspěšně. Uvědomte si, že z každého boje vždy vyjde jeden vítěz a jeden poražený. Takže šance je 50 na 50. A taky si uvědomte, že rakovina nebojuje. Ona pouze je. A je tím pořád, a proto roste a sílí. A pak je taky vaše víra ve vaše schopnosti. Důvěra ve vaše tělo, ve vás. Nemáte je. Přišli jste o ně, odevzdali jste je. Stanovili jste si tady osoby v bílých pláštích jako koho vlastně? Odevzdali jste jim veškerou svou víru za své zdraví a svůj život. Dali jste je do rukou lékařů a oni s nimi teď mohou disponovat, jak chtějí. Mimochodem, to samé platí i v politice. Lékařům vy věříte víc než sobě a svému tělu. Cokoli vám předepíšou, vy sníte, aniž víte, co vlastně jíte. Jíte iluzi zdraví. Jíte jed, kterým se pomalu ale jistě zabíjíte, protože si neuvědomujete, jak dokonalé tělo máte. A tak polykáte tablety, na které vaše tělo pomalu přestává reagovat, protože si samo o sobě dokáže poradit se spoustou věcí, k čemuž vy mu nedáte ani příležitost. Neuvědomujete si, že lékaři jsou tu od toho, aby dělali nezbytně nutné, aby pomáhali a zachraňovali životy tam, kde už není jiná možnost. Vy k nim chodíte preventivně a vůbec si neuvědomujete, že tuhle potřebu ve vás vybudoval systém. Že jste se stali otroky farmaceutického průmyslu a nejde o nic jiného, než na vás vydělat peníze. Farmacie vydělává na vašem strachu o vaše zdraví. Neustále vám cpe nové a nové preparáty na všechno možné, v televizních reklamách je léků a farmaceutických produktů víc a víc. Lékárny vám dávají různé akce a věrnostní karty. Probuďte se! Je to byznys, nic jiného. Je jedno, jestli se bavíme o rakovině, chřipce nebo angíně. Řeč je o nemocech. A nemoc znamená, že nemáte moc. Nemůžete ji mít, protože jste se odevzdali do rukou lékařů. Prosim vás a teď důležitá věc - je vám doufám jasný, že tady nejde o to nějak pohanit doktory. Tohle není mířený na ně, ale na vás! Jde prostě zase o to samé - systém! Tohle je potřeba si uvědomit, ten podtext ve všem, co je nám nabízeno, čím jsme strašeni, co nás někam manipuluje a tlačí. Ale prosim vás, v žádném případě nemá vůbec žádný smysl proti tomu jakkoli bojovat. To není cesta z toho ven. Cesta je svoboda a přijetí. To, že necháte všemu prostor být tím, čím je a vezmete to jako fakt. To je skoro celé. A pak ta nejdůležitejší věc, a tou je, že i vy sami si už konečně dovolíte být tím, čím jste. Svou podstatou. Nebudete se přetvařovat, nebudete nic potlačovat, nebudete se každému zavděčovat, budete dělat to, co chcete a ne převážně to, co nechcete, budete prostě sví. Vždy a všude. Tím si sami sebe začnete víc vážit a v důsledku toho si budete i víc důvěřovat. A věřte mi, že tím získáte tu nejlepší prevenci proti všem nemocem, jakou si můžete přát. Budete mít totiž moc. Svou duševní a fyzickou. Vemte si ji zpátky. Je vaše. Bez boje, prostě jen tak. Nenechte si ze sebe ukrást už ani kousek. Nebo jinak - přestaňte sami sebe rozkrádat. Prostě jen buďte.
Tento týden konzultace v Jičíně, karty po telefonu, terapie koněm (pouze když poleví rýmička) a roční osobní horoskopy. ;-)

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...