Máte to? Doufám, že jo, protože začínámeeee… Takže, základ je pěstovat kytky. Každej ať si představí tu svoji, ale myslim, že ve finále vám z toho vyleze jen jedna jediná. Je to jednoduchý. Zasadíte kytku, a tu zalejváte. Můžou ji zalejvat i děti, konec konců, je to bohulibá činnost, to pěstování květin. Vypadá to, že než kytka vyroste, musíte si koupit páva, stádo srnek s parohama (čti laně a jeleni) a samozřejmě nesmí chybět Pegas, protože jsme přece všeci duchovně založený. Už teď to vypadá celkem složitě a nereálně, že jo. Vesmír je ale kámoš, což znamená, že pro nás nikdy nemá jen jedno řešení, ale hned několik. Teda minimálně dvě, jedno težší a jedno lehčí.
Pojďme teď mrknout na tu jednodušší variantu, která spočívá v tom, že zatímco kytka roste, děti se o ni vesele starají, vy, jako rodiče, neděláte NIC. Prostě nic a jen čekáte, až přijde ta správná chvíle pro sklizeň. Když je kytka připravená ke sklizni, přijde váš čas. Sklidíte, usušíte, a pak, pak ji zabalíte, zapálíte a vykouříte. Jakmile máte kytku vykouřenou, máte páva, stádo i Pegase. Máte všechno, o čem se vám kdy snilo a klidně i něco navíc. Nebo nemáte nic, ale je vám to úplně jedno. Navíc vám všechno přijde strašně vtipný, takže se tomu smějete a nemůžete přestat. Furt, dokola, bolí vás držka a berou křeče do břicha, nemůžete se nadechnout, ale smějete se furt, protože nemůžete přestat. Je to zábava, obzvlášť v týhle době, kdy to k smíchu moc není. Můžete uspořádat mejdan se spoustou balónků. Sice jen ve dvou, ale to taky nevadí, protože víte, že prostě bude prdel. Tahle kytka má prostě kouzelnou moc. Navíc se jedná o ekologickou záležitost, pač kytka je ryze přírodní, takže ji mohou používat i eko bio chia matky. Děti budou spokojený, protože uvidí výsledky své pěstitelské práce v praxi - konečně budou mít šťastné a veselé rodiče, kteří jim všechno dovolí a rádi. Energie se rozproudí a všechno se dá do pohybu. Svět bude veselejší a to všichni chcem.
A to je všechno, přátelé. Vlastně ne. Ještě vám prozradím jedno malé tajemství. Kouzelná moc tý kytky nespočívá v tom, že ji zasadíte, pěstujete, sklidíte a vyhulíte. Kouzelná moc tý kytky je v tom, že vy můžete bejt jí. Chápete? Vy můžete mít tu její kouzelnou moc. Nazvěme ji třeba květina radosti, když je po ní taková prdel. Pěstujte si tu květinu v sobě. Pěstujte si radost v sobě. Nechte vaše děti, ať vám s tím pomohou. A až budete připraveni, začněte ji používat. Kdykoliv si jen usmyslíte nebo budete mít potřebu, začněte se radovat. Smějte se všemu, hlavně tomu, co vůbec neni vtipný (jako třeba tenhle horoskop). Vyčarujte si páva, slona, žirafu, nebo si dovolte mít úplně u prdele to, že je nemáte, že něco nemůžete mít. Zasmějte se tomu. Žijte prostě život podle svých představ a v maximální radosti. Protože nikdo jinej, než vy, to za vás neudělá. A navíc jste to vy, kdo má tu kouzelnou moc ;-)
Ahoj :-) Tak se teda přiznám, že jsem se na to tenhle tejden chtěla vybodnout. Ale nakonec mi to nedalo a řekla jsem si, že to teda napíšu, ale jinak. Třeba pozpátku. Ha. Nebo v japonštině. Jsou svátky, máme před sebou poslední tejden tohodle roku, tak proč to nezkusit nějak vtipně? No jo, jenže jsem vytáhla kartu, a i když se na ní lidi smějou, nevim, jak se to vlastně vtipně píše. Ale zkusim to, něco z toho vyleze. A jelikož ještě nevim co, berte to radši s rezervou jo :-) Tak jdeme na to. Nejdřív si musíte pořádně prohlídnout tu kartu. Fakt pořádně.
Máte to? Doufám, že jo, protože začínámeeee… Takže, základ je pěstovat kytky. Každej ať si představí tu svoji, ale myslim, že ve finále vám z toho vyleze jen jedna jediná. Je to jednoduchý. Zasadíte kytku, a tu zalejváte. Můžou ji zalejvat i děti, konec konců, je to bohulibá činnost, to pěstování květin. Vypadá to, že než kytka vyroste, musíte si koupit páva, stádo srnek s parohama (čti laně a jeleni) a samozřejmě nesmí chybět Pegas, protože jsme přece všeci duchovně založený. Už teď to vypadá celkem složitě a nereálně, že jo. Vesmír je ale kámoš, což znamená, že pro nás nikdy nemá jen jedno řešení, ale hned několik. Teda minimálně dvě, jedno težší a jedno lehčí.
Pojďme teď mrknout na tu jednodušší variantu, která spočívá v tom, že zatímco kytka roste, děti se o ni vesele starají, vy, jako rodiče, neděláte NIC. Prostě nic a jen čekáte, až přijde ta správná chvíle pro sklizeň. Když je kytka připravená ke sklizni, přijde váš čas. Sklidíte, usušíte, a pak, pak ji zabalíte, zapálíte a vykouříte. Jakmile máte kytku vykouřenou, máte páva, stádo i Pegase. Máte všechno, o čem se vám kdy snilo a klidně i něco navíc. Nebo nemáte nic, ale je vám to úplně jedno. Navíc vám všechno přijde strašně vtipný, takže se tomu smějete a nemůžete přestat. Furt, dokola, bolí vás držka a berou křeče do břicha, nemůžete se nadechnout, ale smějete se furt, protože nemůžete přestat. Je to zábava, obzvlášť v týhle době, kdy to k smíchu moc není. Můžete uspořádat mejdan se spoustou balónků. Sice jen ve dvou, ale to taky nevadí, protože víte, že prostě bude prdel. Tahle kytka má prostě kouzelnou moc. Navíc se jedná o ekologickou záležitost, pač kytka je ryze přírodní, takže ji mohou používat i eko bio chia matky. Děti budou spokojený, protože uvidí výsledky své pěstitelské práce v praxi - konečně budou mít šťastné a veselé rodiče, kteří jim všechno dovolí a rádi. Energie se rozproudí a všechno se dá do pohybu. Svět bude veselejší a to všichni chcem.
A to je všechno, přátelé. Vlastně ne. Ještě vám prozradím jedno malé tajemství. Kouzelná moc tý kytky nespočívá v tom, že ji zasadíte, pěstujete, sklidíte a vyhulíte. Kouzelná moc tý kytky je v tom, že vy můžete bejt jí. Chápete? Vy můžete mít tu její kouzelnou moc. Nazvěme ji třeba květina radosti, když je po ní taková prdel. Pěstujte si tu květinu v sobě. Pěstujte si radost v sobě. Nechte vaše děti, ať vám s tím pomohou. A až budete připraveni, začněte ji používat. Kdykoliv si jen usmyslíte nebo budete mít potřebu, začněte se radovat. Smějte se všemu, hlavně tomu, co vůbec neni vtipný (jako třeba tenhle horoskop). Vyčarujte si páva, slona, žirafu, nebo si dovolte mít úplně u prdele to, že je nemáte, že něco nemůžete mít. Zasmějte se tomu. Žijte prostě život podle svých představ a v maximální radosti. Protože nikdo jinej, než vy, to za vás neudělá. A navíc jste to vy, kdo má tu kouzelnou moc ;-)
Máte to? Doufám, že jo, protože začínámeeee… Takže, základ je pěstovat kytky. Každej ať si představí tu svoji, ale myslim, že ve finále vám z toho vyleze jen jedna jediná. Je to jednoduchý. Zasadíte kytku, a tu zalejváte. Můžou ji zalejvat i děti, konec konců, je to bohulibá činnost, to pěstování květin. Vypadá to, že než kytka vyroste, musíte si koupit páva, stádo srnek s parohama (čti laně a jeleni) a samozřejmě nesmí chybět Pegas, protože jsme přece všeci duchovně založený. Už teď to vypadá celkem složitě a nereálně, že jo. Vesmír je ale kámoš, což znamená, že pro nás nikdy nemá jen jedno řešení, ale hned několik. Teda minimálně dvě, jedno težší a jedno lehčí.
Pojďme teď mrknout na tu jednodušší variantu, která spočívá v tom, že zatímco kytka roste, děti se o ni vesele starají, vy, jako rodiče, neděláte NIC. Prostě nic a jen čekáte, až přijde ta správná chvíle pro sklizeň. Když je kytka připravená ke sklizni, přijde váš čas. Sklidíte, usušíte, a pak, pak ji zabalíte, zapálíte a vykouříte. Jakmile máte kytku vykouřenou, máte páva, stádo i Pegase. Máte všechno, o čem se vám kdy snilo a klidně i něco navíc. Nebo nemáte nic, ale je vám to úplně jedno. Navíc vám všechno přijde strašně vtipný, takže se tomu smějete a nemůžete přestat. Furt, dokola, bolí vás držka a berou křeče do břicha, nemůžete se nadechnout, ale smějete se furt, protože nemůžete přestat. Je to zábava, obzvlášť v týhle době, kdy to k smíchu moc není. Můžete uspořádat mejdan se spoustou balónků. Sice jen ve dvou, ale to taky nevadí, protože víte, že prostě bude prdel. Tahle kytka má prostě kouzelnou moc. Navíc se jedná o ekologickou záležitost, pač kytka je ryze přírodní, takže ji mohou používat i eko bio chia matky. Děti budou spokojený, protože uvidí výsledky své pěstitelské práce v praxi - konečně budou mít šťastné a veselé rodiče, kteří jim všechno dovolí a rádi. Energie se rozproudí a všechno se dá do pohybu. Svět bude veselejší a to všichni chcem.
A to je všechno, přátelé. Vlastně ne. Ještě vám prozradím jedno malé tajemství. Kouzelná moc tý kytky nespočívá v tom, že ji zasadíte, pěstujete, sklidíte a vyhulíte. Kouzelná moc tý kytky je v tom, že vy můžete bejt jí. Chápete? Vy můžete mít tu její kouzelnou moc. Nazvěme ji třeba květina radosti, když je po ní taková prdel. Pěstujte si tu květinu v sobě. Pěstujte si radost v sobě. Nechte vaše děti, ať vám s tím pomohou. A až budete připraveni, začněte ji používat. Kdykoliv si jen usmyslíte nebo budete mít potřebu, začněte se radovat. Smějte se všemu, hlavně tomu, co vůbec neni vtipný (jako třeba tenhle horoskop). Vyčarujte si páva, slona, žirafu, nebo si dovolte mít úplně u prdele to, že je nemáte, že něco nemůžete mít. Zasmějte se tomu. Žijte prostě život podle svých představ a v maximální radosti. Protože nikdo jinej, než vy, to za vás neudělá. A navíc jste to vy, kdo má tu kouzelnou moc ;-)

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...