Vše vychází z nás
A teď si schválně odpovězte každej sám za sebe. Jak ho cítíte právě vy? Ať už bude vaše odpověď jakákoliv, mně z toho vychází jedna věc. Svět, tedy sebe a všechno ostatní vnímáme právě tak, jak se zrovna v tu danou chvíli cítíme my. Já z něj třeba teď cítím naději a radost ze změny, takový to těšení, znáte to. Takhle jsem se cítila jako malá, když jsme čekali na Ježíška :-) Jenže. Já se teď přesně takhle cítím. Těšim se na ten náš výlet, těšim se na setkání s Monikou, tešim se na to, co z toho vyplyne, o co se poučím, jak mě to obohatí. Protože Monika je pro mě nesmírně moudrá bytost a každej náš rozhovor je pro mě obohacující. Moje momentální nastavení je prostě veselý. Ale, cítila bych se takhle, kdybych třeba měla podzimní depku, řešila bych, že je pořád mlha a prší, všechno je drahý a to, co se děje ve světě, radši ani nebudu zmiňovat. Viděla bych i v tomhle stavu svět vesele a nadějně? Asi moc ne. Ta karta je v tomhle směru opravdu dokonalá. Je to na ní krásně vidět. VŠECHNO VYCHÁZÍ Z NÁS.

Beran (21. 3. - 20. 4.)
Nebojte se toho. Nic neni tak horký, jak to na první pohled vypadá a vy se svym nastavením se fakt nemáte čeho obávat. Jen se trochu víc soustřeďte a zklidněte, ať to nepo… kvůli nějaký blbosti. Víc fakt asi není třeba ;-)
Býk (21. 4. - 21. 5.)
Držte si trochu odstup. Od všeho. Trochu se to na vás všechno navalilo a teď to chce pauzu. Aspoň malou, ale chce. Bylo by fajn tělo i duši poslechnout a reagovat na jejich signály, když už k vám tak hezky promlouvají :-)


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)
No vida, tak nakonec to nebylo tak zlý, ne? Nová cesta se rýsuje, první kroky jste udělali, tak teď tomu dejte chvilku čas na dozrání a můžete pokračovat dál. Už jste jinde, jste zase o něco chytřejší, silnější a vědomější, tak se nemáte čeho bát ;-)
Rak (22. 6. - 22. 7.)
Tak hezky v klidu čekejte, co se bude dít, ale nedělejte nic, jen to pozorujte. Jako by se vás to netýkalo :-) Situace totiž nebude vyžadovat vaši účast. Bude jen chtít, aby vám něco došlo. A to se nemůže stát, když se do toho ponoříte. Naopak. Bude potřeba odstup a nadhled ;-)


Lev (23. 7. - 22. 8.)
Je fajn jednou za čas totálně vypnout a třeba se i izolovat, aby se člověk našel. A to je teď přesně to, co byste měli udělat. Alespoň v rámci možností. Ale upřímně řikám, že čim víc, tim líp. Prostě udělejte maximum. Dyť to taky děláte pro sebe. Tak se snažte o to víc ;-)
Panna (23. 8. - 22. 9.)
Asi mě budete mít rádi, ale je před váma takovej menší úkoleček. Takže! Neřešte teď, co to bude a že už toho bylo dost. Soustřeďte se na to, že to máte zvládnout, ať je to, co je to! Ono to ve finále nebude tak hrozný, ale to vám samozřejmě zase dojde až potom :-) Tak vám to tady tak píšu, třeba vás to uklidní :-) Tož, bude to dobré, nebojte (jsme skoro u Brna, proto ten hantec :-D).


Váhy (23. 9. - 23. 10.)
Opřete se do toho! Jako nevim do čeho, ale opřete se :-) Nějak je vyžadována vaše účast při řešení nastalé situace a dokonce to vypadá, že jen vy to můžete nějak zásadně rozčísnout. A když to vezmu kolem a kolem, výsledek by ve vás mohl dokonce vyvolat i dobrý pocit. To už za to stojí, ne? :-)
Štír (24. 10. - 22. 11.)
Koukejte trochu dopředu. Před sebe. Ne za sebe, zpátky. Jestli se máte a chcete posunout, musíte prostě koukat především vpřed. To co je za váma, tam klidně nechte a směle vykročte vpřed. Půjde to bez toho nákladu mnohem líp a rychlejc. Tak si to dopřejte ;-)


Střelec (23. 11. - 21. 12.)
Vypadá to, že máte vyhráno. Oslavy vítězství a prostě klidně jen oslavy, jsou na místě. Aby taky ne, hodně vás teď bude mít narozeniny :-) Všechno nejlepší vám přeju, buďte sami sebou a bude vám dobře. A to je přece nejdůležitější. Tak se teď jen bavte a slavte a dělejte všechno, co vás baví :-)
Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Asi to bude znít blbě, ale napadá mě jedno jediný: Měla babka čtyři jabka a dědoušek jen dvě. Dej mi babko jedno jabko, budeme mít stejně. Sorry, sorry :-) Vy se spravedlivě rozdělte. Nechtějte víc ani míň, chtějte to, na co máte nárok a hlavně to, co si sami dovolíte. Buďte k sobě spravedliví. Se vším všudy. Vyplatí se vám to ;-)


Vodnář (21. 1. - 20. 2.)
Ono se řiká, že slibem nezarmoutíš. A já mam pocit, že to je teď přesně to, co prožíváte. To zarmoucení slibem, kterej nějak nenabyl platnosti. Odpoutejte se od toho. Berte to, co teď prožíváte, jako dar, jako možnost osvobodit se, nasadit si ty křídla a letět si podle sebe tak, jak to bude vyhovovat vám a ne někomu jinýmu ;-)
Ryby (21. 2. - 20. 3.)
To je krásný! Hele, ať už u vás půjde o cokoliv, ničím se nezatěžujte, buďte v klidu a důvěřujte vesmíru, že to bude v pořádku, protože bude :-) Hlavně se mu do toho nepleťte. Jak jsem psala v úvodu, ano? Nezasahovat, jenom bejt. U sebe, pokud možno :-)

Foto: Shutterstock, Terezie Schliková


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...