Ahoj :-) Tradiční otázka na úvod - jak se máte? :-D Karta, kterou jsem na tenhle týden vytáhla, je hlavní kartou celého balíčku. Je na obale. Manifestace. Možná na první pohled nepůsobí příliš pozitivně, já z ní ale vnímám určitou naději. Asi se teď budu trochu pohybovat po tenkym ledu. Nechci tím nic rozpoutat, tak to tak, prosím, berte. Nechci nikoho o ničem přesvědčovat, ať si každej dělá, co chce. Jen nechci, aby se tu strhla nějaká negativní diskuze. Když už jsem tu zmínila slovo “negativní”, přejdu rovnou k věci. Ano, řeč bude o aktuální situaci.
Tak. Ehm. Je to celý na hovno. Celý. Všechno to, co se děje, absolutně postrádá logiku, nemá to hlavu ani patu a už je snad i víc než jen jasný, že o zdraví lidí tady vůbec nejde. Někteří z vás už ví, že mám děti v karanténě. Ve čtvrtek jsem je odvezla do školy a chvíli potom mi volali, ať si pro ně zase přijedu, že byl ve škole někdo pozitivní. Kontakt s onou osobou měl proběhnout v pátek 5.11. Hned jsem musela vyplnit trasování a objednat děti na PCR testy, aby nemusely být v karanténě 14 dní. Jelikož jim karanténa začala ve čtvrtek, což je skoro týden po styku s nakaženou osobou, mohly na testy hned ten den. Byli jsme na nich v pátek, takže teď ještě čekáme na výsledky. Jestli budou negativní, což předpokládám, že budou, karanténa zase končí. Děkujeme :-) A teď. Očkované děti mohly zůstat ve škole. Karanténa je v naší škole jen na druhém stupni, protože první stupeň má budovu jinde. Hygiena ale asi nepočítá s tím, že jsou rodiny, kde je jedno dítě na prvním a druhé na druhém stupni. Nebo s tím možná počítá, protože ví, že Covid obchází jen druhej stupeň. Nevim. A pak jsou taky samozřejmě učitelé, kteří učí na obou stupních. Ti jsou ale asi taky vystaveni riziku jen na druhym stupni. No a ty očkované děti, ty jsou v pohodě. Jako všichni očkovaní, že? Mně navíc v pátek ráno došlo, že moje Laura ten týden, tedy ani 5.11. ve škole vlastně vůbec nebyla. Přesto do karantény musela. Na rozdíl od očkovaných dětí, které ve škole byly. Všichni už víme, že očkování BOHUŽEL není ochrana. Že očkovaná osoba může Covid dostat a hlavně ho může šířit!!! Dyť to už se, do prdele, všechno dávno ví! Tak jak je možný, že si tady očkovaní vesele a hlavně SVOBODNĚ choděj po světě, přestože jsou zdrojem nákazy úplně stejně, jako ti neočkovaní? Proč si nemusejí dělat testy, když někam jdou? Teď si upřímně odpovězte - kdo z vašeho okolí se nechal očkovat kvůli zdraví, a kdo kvůli tomu, aby mohl cestovat a mohl si rádoby svobodně žít? Dneska jsem se navíc dozvěděla, že na Ukrajině už neočkovaní nemůžou ani do MHD. Tak se tam lidi nechávaj očkovat proto, aby mohli jezdit do práce a do škol. Tak o co tady kurva jde? Působí to seriózně a věrohodně? Hovno! Je to nátlak. Nátlak jako prase! A důvod? Přelidnění? Nebo něco jinýho? Kdo ví. Teorií je spousta a myslet si o nich může každej, co chce. Tohle je třetí světová válka. Řikám to od začátku a jsem o tom přesvědčená čím dál tím víc. Respektive sám průběh mě v tom neustále utvrzuje. A možná právě v tom je ta největší naděje. Každá válka jednou skončí. Nikdy nic netrvá věčně. Lidstvo už jich zažilo tolik! A z každý se oklepalo. Oklepalo se i z moru. Věty typu “už to nikdy nebude jako dřív” jsou pravdivý. A je to tak v pořádku. Co bylo bylo! Navíc, vemte si, kolikrát si zrovna tuhle větu museli říkat lidi v průběhu obou světových válek. A hele! Nebylo to jako dřív, ani nemohlo, protože přišel pokrok. Kdyby věci měly být jako dřív, pokrok nemůže nastat. Je to změna. Pouhopouhá změna. A pamatujte si, že KAŽDÁ ZMĚNA SE DĚJE PRO NAŠE NEJVYŠŠÍ DOBRO! Je to prostě přerod někam. Nikdo neví kam. Zrovna tak, jako neví dítě, když se rodí na tenhle svět. Taky ho to bolí, je to nepříjemný, všechno to kolem není nijak líbivý, ale když to proběhne, když se narodí, je to dokonalost, zázrak. Kdyby si mohlo vybrat, určitě by zvolilo jinou, pohodlnější cestu. Ale ono jde, protože to tak prostě je. (Jestli teď někdo namítne císaře, tak na to rovnou zapomeňte! Mám ho třikrát za sebou a řikám vám, že to žádná úleva neni! A z hlediska dítěte mi to přijde trochu násilný. Neboť je to přece dítě, kdo určuje, kdy se narodí. Tuhle možnost u císaře bohužel nemá. Takže je to jako kdyby za váma teď někdo přišel a řekl vám, ať okamžitě odejdete ze svého domu. Bez balení. Jen tak. Samozřejmě každá mince má dvě strany a spoustu dětí i matek to zachrání!) Všechno se neustále vyvíjí. Všechno. Takže my všichni, bez rozdílu toho, zda jsme či nejsme očkovaní, dejme si čas! Neberme se tak, že někdo z nás je víc nebo míň. Že někdo může všechno a někdo nic. JE TO JEN OTÁZKA ČASU! Všechno je otázka času. My, kteří jsme nespokojení s tím, co se tady děje a máme obavu z toho, kam to všechno spěje (což jsme skoro všichni, ti s vakcínou i ti bez ní), DŮVĚŘUJME! Důvěřujme v to, že bude zase všechno v pořádku. Jinak, ale v pořádku. Dejme možnost, aby se situace změnila. Připusťme si, že to může být lepší a že to lepší bude! Ono se to začne lámat. Chce to jen vydržet a nezradit se. Nenechat se zviklat, ať už na jakoukoliv stranu. Neexistuje žádná strana, existuješ jen ty. Ty, tvoje přesvědčení, tvoje pravda, tvůj postoj. A tvoje síla. Věř v to, v co věřit chceš a nenech si vzít naději! Protože i ty seš tou nadějí! Ona je v tobě a ty ji pak buď dáváš nebo ne. Ta karta. Koukněte na ni. V ní to všechno je! Je tam víra, naděje i odhodlání se nevzdat. Nevzdat se sebe. Být sebou za každou cenu. Ať už s očkováním nebo bez. Protože my přece víme, že jsme na tom všichni stejně. Jak vy s vakcínou, tak my bez ní. To se nám někdo snaží vnutit, že to tak není. A nejde mu to, tak to zkouší násilně. Dejme čas i jemu. Zřejmě už ho moc nemá. Protože my už teď víme, že můžeme cokoliv. My jsme ti, kteří určují další směr. A v tom žádná vakcína nehraje roli. Ona tu moc nemá. Proto se musí šířit tak, jak se šíří. Protože je bezmocná, tak jí někdo musel dát moc svou. A tím o ni přišel. Takže vydržme a buďme. Buďme u sebe, se sebou, spolu. Znovu pohled na kartu - my jsme ti, kdo tvoří tenhle svět. Tak ho tvořme takový, jaký ho chceme mít. A každej hezky sám za sebe.
Konzultace, karty a odblokování budou od pondělí do středy v Praze, čtvrtek až neděle v Jičíně. Terapie koněm samozřejmě bude taky ;-)
Tak. Ehm. Je to celý na hovno. Celý. Všechno to, co se děje, absolutně postrádá logiku, nemá to hlavu ani patu a už je snad i víc než jen jasný, že o zdraví lidí tady vůbec nejde. Někteří z vás už ví, že mám děti v karanténě. Ve čtvrtek jsem je odvezla do školy a chvíli potom mi volali, ať si pro ně zase přijedu, že byl ve škole někdo pozitivní. Kontakt s onou osobou měl proběhnout v pátek 5.11. Hned jsem musela vyplnit trasování a objednat děti na PCR testy, aby nemusely být v karanténě 14 dní. Jelikož jim karanténa začala ve čtvrtek, což je skoro týden po styku s nakaženou osobou, mohly na testy hned ten den. Byli jsme na nich v pátek, takže teď ještě čekáme na výsledky. Jestli budou negativní, což předpokládám, že budou, karanténa zase končí. Děkujeme :-) A teď. Očkované děti mohly zůstat ve škole. Karanténa je v naší škole jen na druhém stupni, protože první stupeň má budovu jinde. Hygiena ale asi nepočítá s tím, že jsou rodiny, kde je jedno dítě na prvním a druhé na druhém stupni. Nebo s tím možná počítá, protože ví, že Covid obchází jen druhej stupeň. Nevim. A pak jsou taky samozřejmě učitelé, kteří učí na obou stupních. Ti jsou ale asi taky vystaveni riziku jen na druhym stupni. No a ty očkované děti, ty jsou v pohodě. Jako všichni očkovaní, že? Mně navíc v pátek ráno došlo, že moje Laura ten týden, tedy ani 5.11. ve škole vlastně vůbec nebyla. Přesto do karantény musela. Na rozdíl od očkovaných dětí, které ve škole byly. Všichni už víme, že očkování BOHUŽEL není ochrana. Že očkovaná osoba může Covid dostat a hlavně ho může šířit!!! Dyť to už se, do prdele, všechno dávno ví! Tak jak je možný, že si tady očkovaní vesele a hlavně SVOBODNĚ choděj po světě, přestože jsou zdrojem nákazy úplně stejně, jako ti neočkovaní? Proč si nemusejí dělat testy, když někam jdou? Teď si upřímně odpovězte - kdo z vašeho okolí se nechal očkovat kvůli zdraví, a kdo kvůli tomu, aby mohl cestovat a mohl si rádoby svobodně žít? Dneska jsem se navíc dozvěděla, že na Ukrajině už neočkovaní nemůžou ani do MHD. Tak se tam lidi nechávaj očkovat proto, aby mohli jezdit do práce a do škol. Tak o co tady kurva jde? Působí to seriózně a věrohodně? Hovno! Je to nátlak. Nátlak jako prase! A důvod? Přelidnění? Nebo něco jinýho? Kdo ví. Teorií je spousta a myslet si o nich může každej, co chce. Tohle je třetí světová válka. Řikám to od začátku a jsem o tom přesvědčená čím dál tím víc. Respektive sám průběh mě v tom neustále utvrzuje. A možná právě v tom je ta největší naděje. Každá válka jednou skončí. Nikdy nic netrvá věčně. Lidstvo už jich zažilo tolik! A z každý se oklepalo. Oklepalo se i z moru. Věty typu “už to nikdy nebude jako dřív” jsou pravdivý. A je to tak v pořádku. Co bylo bylo! Navíc, vemte si, kolikrát si zrovna tuhle větu museli říkat lidi v průběhu obou světových válek. A hele! Nebylo to jako dřív, ani nemohlo, protože přišel pokrok. Kdyby věci měly být jako dřív, pokrok nemůže nastat. Je to změna. Pouhopouhá změna. A pamatujte si, že KAŽDÁ ZMĚNA SE DĚJE PRO NAŠE NEJVYŠŠÍ DOBRO! Je to prostě přerod někam. Nikdo neví kam. Zrovna tak, jako neví dítě, když se rodí na tenhle svět. Taky ho to bolí, je to nepříjemný, všechno to kolem není nijak líbivý, ale když to proběhne, když se narodí, je to dokonalost, zázrak. Kdyby si mohlo vybrat, určitě by zvolilo jinou, pohodlnější cestu. Ale ono jde, protože to tak prostě je. (Jestli teď někdo namítne císaře, tak na to rovnou zapomeňte! Mám ho třikrát za sebou a řikám vám, že to žádná úleva neni! A z hlediska dítěte mi to přijde trochu násilný. Neboť je to přece dítě, kdo určuje, kdy se narodí. Tuhle možnost u císaře bohužel nemá. Takže je to jako kdyby za váma teď někdo přišel a řekl vám, ať okamžitě odejdete ze svého domu. Bez balení. Jen tak. Samozřejmě každá mince má dvě strany a spoustu dětí i matek to zachrání!) Všechno se neustále vyvíjí. Všechno. Takže my všichni, bez rozdílu toho, zda jsme či nejsme očkovaní, dejme si čas! Neberme se tak, že někdo z nás je víc nebo míň. Že někdo může všechno a někdo nic. JE TO JEN OTÁZKA ČASU! Všechno je otázka času. My, kteří jsme nespokojení s tím, co se tady děje a máme obavu z toho, kam to všechno spěje (což jsme skoro všichni, ti s vakcínou i ti bez ní), DŮVĚŘUJME! Důvěřujme v to, že bude zase všechno v pořádku. Jinak, ale v pořádku. Dejme možnost, aby se situace změnila. Připusťme si, že to může být lepší a že to lepší bude! Ono se to začne lámat. Chce to jen vydržet a nezradit se. Nenechat se zviklat, ať už na jakoukoliv stranu. Neexistuje žádná strana, existuješ jen ty. Ty, tvoje přesvědčení, tvoje pravda, tvůj postoj. A tvoje síla. Věř v to, v co věřit chceš a nenech si vzít naději! Protože i ty seš tou nadějí! Ona je v tobě a ty ji pak buď dáváš nebo ne. Ta karta. Koukněte na ni. V ní to všechno je! Je tam víra, naděje i odhodlání se nevzdat. Nevzdat se sebe. Být sebou za každou cenu. Ať už s očkováním nebo bez. Protože my přece víme, že jsme na tom všichni stejně. Jak vy s vakcínou, tak my bez ní. To se nám někdo snaží vnutit, že to tak není. A nejde mu to, tak to zkouší násilně. Dejme čas i jemu. Zřejmě už ho moc nemá. Protože my už teď víme, že můžeme cokoliv. My jsme ti, kteří určují další směr. A v tom žádná vakcína nehraje roli. Ona tu moc nemá. Proto se musí šířit tak, jak se šíří. Protože je bezmocná, tak jí někdo musel dát moc svou. A tím o ni přišel. Takže vydržme a buďme. Buďme u sebe, se sebou, spolu. Znovu pohled na kartu - my jsme ti, kdo tvoří tenhle svět. Tak ho tvořme takový, jaký ho chceme mít. A každej hezky sám za sebe.
Konzultace, karty a odblokování budou od pondělí do středy v Praze, čtvrtek až neděle v Jičíně. Terapie koněm samozřejmě bude taky ;-)

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...