Ať už chcete nebo ne, všichni jsou ve vás otištěni. Všichni do jednoho. Čím víc se sebou člověk bojuje a čím víc u sebe něco nepřijímá, tím víc bojuje s tím, kdo je a samozřejmě taky s nějakou konkrétní osobou, tedy konkrétním předkem, který mu to či ono dal do vínku. Jasně, že vy asi nevíte, jak to bylo x generací před vámi. Víte ale, jak to mají rodiče a většinou víte i o prarodičích. U těchto nejbližších vidíte společné znaky a rysy hned. “To je celej táta, to je celá máma, babička, děda,…”. To, co vy máte třeba po babičce, ona taky po někom měla. A ten někdo to měl zase od někoho. Ono to možná zní zamotaně, ale já tím chci říct, že tím, jak vypadáme, jak se chováme, dostáváme zprávy nejen o sobě, ale o celém rodu. Zpráva, kterou nese váš rod, se nese dál a dál. Každej má možnost na tom nějak zapracovat, něco zpracovat, posílit, odstranit, přijmout, odpustit… Hlavním tématem je změna! Každej z vás má možnost ve svym životě změnit to, s čím není spokojenej, s čím nesouhlasí, co nechce a naopak může posílit to, co chce, co ho naplňuje, baví. A nejen to, že člověk může. Ono to spíš vypadá, že musí. Nejen kvůli sobě. Kvůli celému rodu. Kvůli tomu, že i vy předáváte dál. Dáváte do placu další kus - sebe. Energie musí proudit, aby vše správně fungovalo. Jakmile někde dojde k přerušení, proud se zastaví nebo si najde jinou cestičku. A už to drhne. A teď k věci. Někteří z vás nevyrůstali ve zrovna harmonickém prostředí. Ne všem se dostalo toho, co potřebovali. A teď nemyslím věci, ale třeba lásku rodičů. Někteří lidé si mohou říct, že se s nima život nemazal. Pak jsou tady zase ti, o kterých si myslíme, že jsou extrémně v pohodě, září štěstím a vypadá to, že mají všechno, na co si vzpomenou. A taky ti, kteří jsou v pohodě a řeší běžný věci. Pamatujte si jednu věc. Ať už to vypadá jakkoliv, každej něco řeší. Každej! A o tom to právě je. Tajemství není v tom mít všechno vyřešený, všechno vyčištěný, všechno v pořádku, všechno zpracovaný. Není to o tom na sobě neustále “makat”, jak to s oblibou nazýváme. Mrkněte na kartu. Je to o tom klidu. O přijetí. A hlavně o spojení. Protože jedině když jste ve spojení se sebou, jste spojeni se všemi těmi, kteří tu byli před vámi. Jedině, když jste ve spojení se sebou, jste ve spojení i se vším ostatním, ať už se to děje teď, před sto lety nebo na počátku všeho. Jedině, když se naladíte na tuhle energii, a ta karta ji má, jste to vy se vším všudy. Jen se na ni chvíli dívejte a nechte ji působit. Stav absolutního bytí. Stav, ve kterym jste jen vy, tady a teď. Stav, ve kterym nic neni problém, protože jakoby ani nic jinýho v tu chvíli neexistovalo. Stav totálního propojení se vším. Prázdno a plno zároveň. Když to k sobě všechno pustíte, je to až dojemný. Dejte si čas a nechte tu kartu působit. Pusťte ji k sobě. A nechte se jí vést. Tím, že se dostanete do tohohle stavu, tím vlastně léčíte a uzdravujete. Zprovozňujete tok energie. Obnovujete tu ztracenou sílu. Klidně si to můžete i představit. Vidíte? Je jedno, co bylo, co jste zažili. Důležitý je to, co je teď a to, jestli máte vůli a chuť to změnit. A jestli jo, jestli opravdu jo, tak stačí takhle málo. Takhle málo a může to tam bejt! Žádný tvrdý makání, žádnej boj, žádná dřina. Vidíte tu kartu? Tak takhle málo stačí. Ale jen za předpokladu, že chcete. Klasika, je to na vás. Jen na vás záleží. Vidíte, kam se dá dostat přes bonbón :-) A jsme zase u toho - všechno souvisí se vším. Děkuju, babi. A všechno nejlepší :-*
Konzultace, karty a odblokování jsou od pondělí do středy v Praze, pak v Jičíně a o víkendu je možná i terapie koněm ;-)
Ahoj :-) Jak se máte? :-D Já zase v pátek večer sedim u krbu (dneska to teda dost pálí) a začínám psát. Koukám na tu kartu a mám chuť na bonbón! Takovej ten oranžovej, dělali ho, když jsem byla malá, takže tak zhruba v roce 1985. Bylo to takový oválný balení a tam byly naskládaný jeden za druhym. Byly hašlerky a tyhle oranžový. Mňam! Úplně si vybavuju ten pocit u toho bonbónu. Kupovala mi je babička a já je vždycky měla jen u ní. Je zvláštní, že se mi vybavilo zrovna tohle. Předevčírem by babičce bylo sto let. To je neuvěřitelný! Chápete? Sto let. To je jedno celý století. Když se nad tím člověk takhle zamyslí, přijde mu to strašně dávno a ten člověk strašně starej. Když se na to podíváte z hlediska trvání života na Zemi, je to okamžik. Tak prchavej okamžik, že člověk sotva zaznamená. Jeden lidskej život. Z pohledu nekonečnosti vesmíru je to jako nic, z pohledu nás je to dlouhá doba. Ta karta je o uvědomování si toho, z čeho jste vznikli, z čeho pocházíte. Je o vašich kořenech. Těch, se kterými souhlasíte, i těch, které třeba odmítáte přijmout. Předkové.
Ať už chcete nebo ne, všichni jsou ve vás otištěni. Všichni do jednoho. Čím víc se sebou člověk bojuje a čím víc u sebe něco nepřijímá, tím víc bojuje s tím, kdo je a samozřejmě taky s nějakou konkrétní osobou, tedy konkrétním předkem, který mu to či ono dal do vínku. Jasně, že vy asi nevíte, jak to bylo x generací před vámi. Víte ale, jak to mají rodiče a většinou víte i o prarodičích. U těchto nejbližších vidíte společné znaky a rysy hned. “To je celej táta, to je celá máma, babička, děda,…”. To, co vy máte třeba po babičce, ona taky po někom měla. A ten někdo to měl zase od někoho. Ono to možná zní zamotaně, ale já tím chci říct, že tím, jak vypadáme, jak se chováme, dostáváme zprávy nejen o sobě, ale o celém rodu. Zpráva, kterou nese váš rod, se nese dál a dál. Každej má možnost na tom nějak zapracovat, něco zpracovat, posílit, odstranit, přijmout, odpustit… Hlavním tématem je změna! Každej z vás má možnost ve svym životě změnit to, s čím není spokojenej, s čím nesouhlasí, co nechce a naopak může posílit to, co chce, co ho naplňuje, baví. A nejen to, že člověk může. Ono to spíš vypadá, že musí. Nejen kvůli sobě. Kvůli celému rodu. Kvůli tomu, že i vy předáváte dál. Dáváte do placu další kus - sebe. Energie musí proudit, aby vše správně fungovalo. Jakmile někde dojde k přerušení, proud se zastaví nebo si najde jinou cestičku. A už to drhne. A teď k věci. Někteří z vás nevyrůstali ve zrovna harmonickém prostředí. Ne všem se dostalo toho, co potřebovali. A teď nemyslím věci, ale třeba lásku rodičů. Někteří lidé si mohou říct, že se s nima život nemazal. Pak jsou tady zase ti, o kterých si myslíme, že jsou extrémně v pohodě, září štěstím a vypadá to, že mají všechno, na co si vzpomenou. A taky ti, kteří jsou v pohodě a řeší běžný věci. Pamatujte si jednu věc. Ať už to vypadá jakkoliv, každej něco řeší. Každej! A o tom to právě je. Tajemství není v tom mít všechno vyřešený, všechno vyčištěný, všechno v pořádku, všechno zpracovaný. Není to o tom na sobě neustále “makat”, jak to s oblibou nazýváme. Mrkněte na kartu. Je to o tom klidu. O přijetí. A hlavně o spojení. Protože jedině když jste ve spojení se sebou, jste spojeni se všemi těmi, kteří tu byli před vámi. Jedině, když jste ve spojení se sebou, jste ve spojení i se vším ostatním, ať už se to děje teď, před sto lety nebo na počátku všeho. Jedině, když se naladíte na tuhle energii, a ta karta ji má, jste to vy se vším všudy. Jen se na ni chvíli dívejte a nechte ji působit. Stav absolutního bytí. Stav, ve kterym jste jen vy, tady a teď. Stav, ve kterym nic neni problém, protože jakoby ani nic jinýho v tu chvíli neexistovalo. Stav totálního propojení se vším. Prázdno a plno zároveň. Když to k sobě všechno pustíte, je to až dojemný. Dejte si čas a nechte tu kartu působit. Pusťte ji k sobě. A nechte se jí vést. Tím, že se dostanete do tohohle stavu, tím vlastně léčíte a uzdravujete. Zprovozňujete tok energie. Obnovujete tu ztracenou sílu. Klidně si to můžete i představit. Vidíte? Je jedno, co bylo, co jste zažili. Důležitý je to, co je teď a to, jestli máte vůli a chuť to změnit. A jestli jo, jestli opravdu jo, tak stačí takhle málo. Takhle málo a může to tam bejt! Žádný tvrdý makání, žádnej boj, žádná dřina. Vidíte tu kartu? Tak takhle málo stačí. Ale jen za předpokladu, že chcete. Klasika, je to na vás. Jen na vás záleží. Vidíte, kam se dá dostat přes bonbón :-) A jsme zase u toho - všechno souvisí se vším. Děkuju, babi. A všechno nejlepší :-*
Konzultace, karty a odblokování jsou od pondělí do středy v Praze, pak v Jičíně a o víkendu je možná i terapie koněm ;-)
Ať už chcete nebo ne, všichni jsou ve vás otištěni. Všichni do jednoho. Čím víc se sebou člověk bojuje a čím víc u sebe něco nepřijímá, tím víc bojuje s tím, kdo je a samozřejmě taky s nějakou konkrétní osobou, tedy konkrétním předkem, který mu to či ono dal do vínku. Jasně, že vy asi nevíte, jak to bylo x generací před vámi. Víte ale, jak to mají rodiče a většinou víte i o prarodičích. U těchto nejbližších vidíte společné znaky a rysy hned. “To je celej táta, to je celá máma, babička, děda,…”. To, co vy máte třeba po babičce, ona taky po někom měla. A ten někdo to měl zase od někoho. Ono to možná zní zamotaně, ale já tím chci říct, že tím, jak vypadáme, jak se chováme, dostáváme zprávy nejen o sobě, ale o celém rodu. Zpráva, kterou nese váš rod, se nese dál a dál. Každej má možnost na tom nějak zapracovat, něco zpracovat, posílit, odstranit, přijmout, odpustit… Hlavním tématem je změna! Každej z vás má možnost ve svym životě změnit to, s čím není spokojenej, s čím nesouhlasí, co nechce a naopak může posílit to, co chce, co ho naplňuje, baví. A nejen to, že člověk může. Ono to spíš vypadá, že musí. Nejen kvůli sobě. Kvůli celému rodu. Kvůli tomu, že i vy předáváte dál. Dáváte do placu další kus - sebe. Energie musí proudit, aby vše správně fungovalo. Jakmile někde dojde k přerušení, proud se zastaví nebo si najde jinou cestičku. A už to drhne. A teď k věci. Někteří z vás nevyrůstali ve zrovna harmonickém prostředí. Ne všem se dostalo toho, co potřebovali. A teď nemyslím věci, ale třeba lásku rodičů. Někteří lidé si mohou říct, že se s nima život nemazal. Pak jsou tady zase ti, o kterých si myslíme, že jsou extrémně v pohodě, září štěstím a vypadá to, že mají všechno, na co si vzpomenou. A taky ti, kteří jsou v pohodě a řeší běžný věci. Pamatujte si jednu věc. Ať už to vypadá jakkoliv, každej něco řeší. Každej! A o tom to právě je. Tajemství není v tom mít všechno vyřešený, všechno vyčištěný, všechno v pořádku, všechno zpracovaný. Není to o tom na sobě neustále “makat”, jak to s oblibou nazýváme. Mrkněte na kartu. Je to o tom klidu. O přijetí. A hlavně o spojení. Protože jedině když jste ve spojení se sebou, jste spojeni se všemi těmi, kteří tu byli před vámi. Jedině, když jste ve spojení se sebou, jste ve spojení i se vším ostatním, ať už se to děje teď, před sto lety nebo na počátku všeho. Jedině, když se naladíte na tuhle energii, a ta karta ji má, jste to vy se vším všudy. Jen se na ni chvíli dívejte a nechte ji působit. Stav absolutního bytí. Stav, ve kterym jste jen vy, tady a teď. Stav, ve kterym nic neni problém, protože jakoby ani nic jinýho v tu chvíli neexistovalo. Stav totálního propojení se vším. Prázdno a plno zároveň. Když to k sobě všechno pustíte, je to až dojemný. Dejte si čas a nechte tu kartu působit. Pusťte ji k sobě. A nechte se jí vést. Tím, že se dostanete do tohohle stavu, tím vlastně léčíte a uzdravujete. Zprovozňujete tok energie. Obnovujete tu ztracenou sílu. Klidně si to můžete i představit. Vidíte? Je jedno, co bylo, co jste zažili. Důležitý je to, co je teď a to, jestli máte vůli a chuť to změnit. A jestli jo, jestli opravdu jo, tak stačí takhle málo. Takhle málo a může to tam bejt! Žádný tvrdý makání, žádnej boj, žádná dřina. Vidíte tu kartu? Tak takhle málo stačí. Ale jen za předpokladu, že chcete. Klasika, je to na vás. Jen na vás záleží. Vidíte, kam se dá dostat přes bonbón :-) A jsme zase u toho - všechno souvisí se vším. Děkuju, babi. A všechno nejlepší :-*
Konzultace, karty a odblokování jsou od pondělí do středy v Praze, pak v Jičíně a o víkendu je možná i terapie koněm ;-)

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...