Co tam máme dneska? Rovnováhu a soulad! Rovnováha je určitý bod, takový vaše centrální místo, ze kterého vychází vaše konání a jednání. Nutno podotknout, že ji máme každý někde jinde, prosim vás! Proto neexistuje žádná poučka na to, kde ta rovnováha má být, je to jasný?! Proto v určitých situacích reaguje každý jinak, dle nás někdy i nepřiměřeně. Tam, kde má jiný rovnováhu, my už můžeme mít extrém. Tím opravdové extrémy nevyvracím, ty samozřejmě jsou a jsou důsledkem nesouladu. Zase jsme u toho, že všechno souvisí se vším, přátelé. A to až tak moc, že mám poslední dobou pocit, že tady každý týden píšu vlastně o tom samém. Jak víte, svět je dokonalé zrcadlo. A život je velmi pestrý. To, co z nás vyzařuje, to nám dává. Podle toho náš život vypadá. Jestliže jsme v rovnováze, je to fajn. Je harmonický i náš život. Pokud tlačíme věci do extrému, ať už k tomu máme jakýkoli důvod, opět se to projeví. Takže jde vlastně o to naladit se na sebe, chytit tu svoji vlnu, vykašlat se na předsudky o tom, co od nás kdo asi tak chce, jak se máme chovat, abysme byli přijatelní, že musíme všem vyhovět a o všechny se postarat, a tak dále. Nic! Naprosto na to zapomeňte! Máte dělat jen to, co doopravdy dělat chcete! Jestli máte pocit, že něco nemůžete, je to váš pocit, vaše omezení, další předsudek, váš strach! Nic víc! Nebojte se najít ten bod vaší rovnováhy, to vaše centrum, ten váš střed. Je přece fajn, že ho máme každej někde jinde. Jsme tak krásně různorodí, můžeme se od sebe navzájem učit, inspirovat se, být si i příkladem toho, jak věci nechceme, máme prostě neomezené možnosti, jak sami se sebou a svým životem naložíme.
Mějte oči otevřené a dívejte se kolem sebe, dívejte se na život ostatních lidí. Vemte si z něj to, co se vám líbí i nelíbí. Inspirace nemusí být jen pozitivní záležitostí. Jestliže máte svůj život dotáhnout k dokonalosti, je potřeba vidět jak to dobré, tak to špatné. Vnímat tu rozmanitost. Když naleznete svou rovnováhu, je to i o tom, že si dovolíte onen extrém, pokud ho budete potřebovat. Nelimitujte se! Ničím!
Pozor, nutno podotknout, že bod vaší rovnováhy se bude postupně měnit, posouvat. Pozice, ve které je teď, není definitivní. Celý váš život je proces. Jak tím procesem procházíte, neustále se vyvíjíte. Každou minutu, hodinu, den, rok, pořád. Je to nekonečný proces. Takže bod rovnováhy, ve kterém se nacházíte teď, může být jiný než bod rovnováhy, ve kterém se budete nacházet třeba za dva roky a je to naprosto v pořádku.
Proč to ale píšu. Jakmile jste v rovnováze a souladu sami se sebu, máte vyhráno. Podívejte se na tu kartu. Takhle to fakt může vypadat, tohle může být váš život. Jde jen o to se dostat k sobě. To tady taky melu pořád dokola, že :-) Jenže to je základ, bez toho se fakt nehnete. Nebo hnete, ale jen tam, kam to bude vyžadovat okolí. A na to my tady přece už nehrajem.
A to auto bude Audi A5! Takže jestli ho máte a chcete ho prodat, jsem na přijmu ;-)
Konzultace budou tento týden v Jičíně a když Jičín, tak i terapie koněm. Samozřejmě jedou karty po telefonu a roční osobní horoskopy ;-)
Zase tejden pryč? Přestávám to chápat… Ahoj :-) Tak jak se máte? Já teď řešim auto. Potřebuju nový! Teda ne úplně, ale jetý. Pro mě nový :-) Jenže nevim jaký. Hm. Tak furt čumim, vymejšlim a sama jsem zvědavá, co to nakonec bude. Prosim vás, hlavně mi nedávejte tipy. Můžete se ozvat v případě, že jste první majitel kvalitního vozu se servisní knížkou a chcete ho prodat :-) Díky :-) Prostě mě napadlo, že to sem mám napsat. Víte jak to je, člověk nikdy neví ;-) A teď už pojďme na tu kartu, ať vás tady nezahlcuju svejma věcma.
Co tam máme dneska? Rovnováhu a soulad! Rovnováha je určitý bod, takový vaše centrální místo, ze kterého vychází vaše konání a jednání. Nutno podotknout, že ji máme každý někde jinde, prosim vás! Proto neexistuje žádná poučka na to, kde ta rovnováha má být, je to jasný?! Proto v určitých situacích reaguje každý jinak, dle nás někdy i nepřiměřeně. Tam, kde má jiný rovnováhu, my už můžeme mít extrém. Tím opravdové extrémy nevyvracím, ty samozřejmě jsou a jsou důsledkem nesouladu. Zase jsme u toho, že všechno souvisí se vším, přátelé. A to až tak moc, že mám poslední dobou pocit, že tady každý týden píšu vlastně o tom samém. Jak víte, svět je dokonalé zrcadlo. A život je velmi pestrý. To, co z nás vyzařuje, to nám dává. Podle toho náš život vypadá. Jestliže jsme v rovnováze, je to fajn. Je harmonický i náš život. Pokud tlačíme věci do extrému, ať už k tomu máme jakýkoli důvod, opět se to projeví. Takže jde vlastně o to naladit se na sebe, chytit tu svoji vlnu, vykašlat se na předsudky o tom, co od nás kdo asi tak chce, jak se máme chovat, abysme byli přijatelní, že musíme všem vyhovět a o všechny se postarat, a tak dále. Nic! Naprosto na to zapomeňte! Máte dělat jen to, co doopravdy dělat chcete! Jestli máte pocit, že něco nemůžete, je to váš pocit, vaše omezení, další předsudek, váš strach! Nic víc! Nebojte se najít ten bod vaší rovnováhy, to vaše centrum, ten váš střed. Je přece fajn, že ho máme každej někde jinde. Jsme tak krásně různorodí, můžeme se od sebe navzájem učit, inspirovat se, být si i příkladem toho, jak věci nechceme, máme prostě neomezené možnosti, jak sami se sebou a svým životem naložíme.
Mějte oči otevřené a dívejte se kolem sebe, dívejte se na život ostatních lidí. Vemte si z něj to, co se vám líbí i nelíbí. Inspirace nemusí být jen pozitivní záležitostí. Jestliže máte svůj život dotáhnout k dokonalosti, je potřeba vidět jak to dobré, tak to špatné. Vnímat tu rozmanitost. Když naleznete svou rovnováhu, je to i o tom, že si dovolíte onen extrém, pokud ho budete potřebovat. Nelimitujte se! Ničím!
Pozor, nutno podotknout, že bod vaší rovnováhy se bude postupně měnit, posouvat. Pozice, ve které je teď, není definitivní. Celý váš život je proces. Jak tím procesem procházíte, neustále se vyvíjíte. Každou minutu, hodinu, den, rok, pořád. Je to nekonečný proces. Takže bod rovnováhy, ve kterém se nacházíte teď, může být jiný než bod rovnováhy, ve kterém se budete nacházet třeba za dva roky a je to naprosto v pořádku.
Proč to ale píšu. Jakmile jste v rovnováze a souladu sami se sebu, máte vyhráno. Podívejte se na tu kartu. Takhle to fakt může vypadat, tohle může být váš život. Jde jen o to se dostat k sobě. To tady taky melu pořád dokola, že :-) Jenže to je základ, bez toho se fakt nehnete. Nebo hnete, ale jen tam, kam to bude vyžadovat okolí. A na to my tady přece už nehrajem.
A to auto bude Audi A5! Takže jestli ho máte a chcete ho prodat, jsem na přijmu ;-)
Konzultace budou tento týden v Jičíně a když Jičín, tak i terapie koněm. Samozřejmě jedou karty po telefonu a roční osobní horoskopy ;-)
Co tam máme dneska? Rovnováhu a soulad! Rovnováha je určitý bod, takový vaše centrální místo, ze kterého vychází vaše konání a jednání. Nutno podotknout, že ji máme každý někde jinde, prosim vás! Proto neexistuje žádná poučka na to, kde ta rovnováha má být, je to jasný?! Proto v určitých situacích reaguje každý jinak, dle nás někdy i nepřiměřeně. Tam, kde má jiný rovnováhu, my už můžeme mít extrém. Tím opravdové extrémy nevyvracím, ty samozřejmě jsou a jsou důsledkem nesouladu. Zase jsme u toho, že všechno souvisí se vším, přátelé. A to až tak moc, že mám poslední dobou pocit, že tady každý týden píšu vlastně o tom samém. Jak víte, svět je dokonalé zrcadlo. A život je velmi pestrý. To, co z nás vyzařuje, to nám dává. Podle toho náš život vypadá. Jestliže jsme v rovnováze, je to fajn. Je harmonický i náš život. Pokud tlačíme věci do extrému, ať už k tomu máme jakýkoli důvod, opět se to projeví. Takže jde vlastně o to naladit se na sebe, chytit tu svoji vlnu, vykašlat se na předsudky o tom, co od nás kdo asi tak chce, jak se máme chovat, abysme byli přijatelní, že musíme všem vyhovět a o všechny se postarat, a tak dále. Nic! Naprosto na to zapomeňte! Máte dělat jen to, co doopravdy dělat chcete! Jestli máte pocit, že něco nemůžete, je to váš pocit, vaše omezení, další předsudek, váš strach! Nic víc! Nebojte se najít ten bod vaší rovnováhy, to vaše centrum, ten váš střed. Je přece fajn, že ho máme každej někde jinde. Jsme tak krásně různorodí, můžeme se od sebe navzájem učit, inspirovat se, být si i příkladem toho, jak věci nechceme, máme prostě neomezené možnosti, jak sami se sebou a svým životem naložíme.
Mějte oči otevřené a dívejte se kolem sebe, dívejte se na život ostatních lidí. Vemte si z něj to, co se vám líbí i nelíbí. Inspirace nemusí být jen pozitivní záležitostí. Jestliže máte svůj život dotáhnout k dokonalosti, je potřeba vidět jak to dobré, tak to špatné. Vnímat tu rozmanitost. Když naleznete svou rovnováhu, je to i o tom, že si dovolíte onen extrém, pokud ho budete potřebovat. Nelimitujte se! Ničím!
Pozor, nutno podotknout, že bod vaší rovnováhy se bude postupně měnit, posouvat. Pozice, ve které je teď, není definitivní. Celý váš život je proces. Jak tím procesem procházíte, neustále se vyvíjíte. Každou minutu, hodinu, den, rok, pořád. Je to nekonečný proces. Takže bod rovnováhy, ve kterém se nacházíte teď, může být jiný než bod rovnováhy, ve kterém se budete nacházet třeba za dva roky a je to naprosto v pořádku.
Proč to ale píšu. Jakmile jste v rovnováze a souladu sami se sebu, máte vyhráno. Podívejte se na tu kartu. Takhle to fakt může vypadat, tohle může být váš život. Jde jen o to se dostat k sobě. To tady taky melu pořád dokola, že :-) Jenže to je základ, bez toho se fakt nehnete. Nebo hnete, ale jen tam, kam to bude vyžadovat okolí. A na to my tady přece už nehrajem.
A to auto bude Audi A5! Takže jestli ho máte a chcete ho prodat, jsem na přijmu ;-)
Konzultace budou tento týden v Jičíně a když Jičín, tak i terapie koněm. Samozřejmě jedou karty po telefonu a roční osobní horoskopy ;-)

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...