Přesto, že jde z každé jiná energie, každá jinak působí, je tam hrozně důležitej jeden jedinej fakt. JSOU SPOLU!!! Nejsou oddělený, neotáčej se jedna ke druhý zády, není z nich cítit hněv, zášť, pohrdání ani vztek. Chápou, že se potřebujou, že k sobě patřej. Vědí, že jsou obě ve stejných podmínkách, jen je každá vnímá jinak. Je tam obrovský pochopení, sounáležitost, přijetí a soucit. A to nejen ze strany té, která je v pohodě. Je to oboustranné. Jedna druhou nepřesvědčuje o své pravdě, nesnaží se ji dostat na svou stranu, neuráží ji za svůj názor a postoj, za to, jak celou situaci vnímá. Bere ji takovou, jaká je, se vším, co k ní patří. Obě se tak berou. A v tom je ta síla. Síla společnosti. Je to v toleranci, laskavosti, pochopení a respektu. Protože dva jsou vždycky víc, než jeden a i dva tvoří jedno. Ale ne v případě, že jdou proti sobě. Strach z našich životů nikdy nezmizí. Strach je emoce jako každá jiná. Prostě tu je. Potřebujeme ho. Kdybychom ho neměli, byli bychom v nebezpečí. Strach nás v podstatě chrání. Je to naše záchranná brzda. A taky nám dává signál, že něco není v pořádku. Všichni to znáte, když z něčeho máte blbej pocit. Je to strach, kterej v tu chvíli nedělá nic jinýho, než že varuje a upozorňuje na případný nebezpečí. A zase jo - ezoterika říká, že se nemáme bát. To si spousta lidí ale vysvětlí tak, že strach nemáme mít vůbec, tak si ho nepřipouštěj nebo se ho snažej úplně nemít. To ale samozřejmě nejde, a když se bojej dál, mají pocit, že jsou nějak blbý, když se bát nemaj a pořád se bojej. Ale to jen tak mimochodem ;-) My jsme samozřejmě zvyklí se bát mnohem víc. V podstatě čím víc odevzdáváme svou moc do rukou druhých, tím víc se pak bojíme. To je celkem logický, tak to prostě je. Takže! Když budem žít svůj život podle sebe, poneseme za sebe plnou odpovědnost, tzn., že si nenecháme líbit všechno, co je nám předkládáno, nemusíme se pak o sebe bát. Ale co je ještě důležitý je to, co říká dnešní karta. NEJDE O BOJ!!! Ale o přijetí. To, že to prostě vezmete tak, jak to je, a vytvoříte si na celou věc svůj vlastní názor. Názor, kterej bude jen váš. Nebude ho předhazovat druhejm, nebudete se ostatní snažit přesvědčit o tom, že váš názor je správnej, nebudete bojovat za to, aby se váš názor prosadil, aby získal nějaká uznání od ostatních, že je dobrej. Ne! A navíc, budete respektovat to, že svůj vlastní názor má každej a že názor každýho je jeho názor, na kterej má právo. I když vás to bude srát, i když si budete myslet, že dotyčná osoba je úplnej debil, že tohle přece nemohl vymyslet žádnej “normální člověk”. Protože toho dotyčnýho váš názor třeba sere úplně stejně, jako ten jeho vás. Třeba si o vás on myslí, že vy jste ten debil a nechápe, jak jste s tímhle vůbec mohli přijít. A konflikt je na světě. Nastává oddělení a oddělení rovná se oslabení. Třeba chirurgické oddělení, oddělení hlavy a krku, gynekologické oddělení, jakoby ten člověk snad ani nebyl celek :-D To bylo jen tak pro zpestření, jedem dál. Protože oddělení souvisí s nepřijetím. A když nepřijímáme cokoli, hodně věcí si tím blokujeme. Prostě, my už neberem, máme plno. Stačilo. Běžte s tím někam, už nemáme zájem. Hele, ve zkratce. Já neřikám, že nutně máte přijímat úplně všechny a všechno. To po vás nikdo nechce, i když by to bylo super a třeba se do toho stavu i dostanete. Ale berte to tak, že zrovna tak, jako vy máte právo na život, na svůj názor, na svoje pocity a potřeby, tak přesně tak to má každej, opakuji každej člověk na týhle planetě. Nemusíme s ním souhlasit, nemusíme ho chápat, nemusíme nic. Jen neploďme konflikty a z nich vyplývající zlo. Utvořte si sami v sobě svůj názor a mějte ho. Je váš. Ne nikoho jinýho. Jenom váš a máte na něj výsostné právo. Jakmile si tohle utvoříte sami v sobě, v tom tichu, budete mít jasno. Navíc, a to je hrozně důležitý, se to promítne do vašeho energetického pole. Tzn., že se vás ty věci prostě nedotknou. V tom je to kouzlo. Takže v tichosti, uvnitř vás samotných, mocní čarodějové ;-)
Všechno co dělám, budu i tenhle týden dělat v Jičíně :-) Takže kromě karet, konzultací, ať už osobních nebo telefonních, odblokování, osobních horoskopů a terapie koněm budu i vyklízet stodolu, vařit, prát, uklízet a chtěla bych i vykydat aspoň jedno auto a dojet na myčku :-D Ach, ty moje plány… :-D
Ahoj :-) Tak nám to zase uteklo a je další sobota. Já to nechápu, kam ten čas tak spěchá? Asi už chce mít tuhle dobu za sebou :-) Asi je na čase si dodat trochu optimismu. Karta k tomu doslova nabádá. Už ten název. Na mě trochu ezoterickej, ale budiž. Bezpodmínečná láska. Vy, kteří mě čtete dýl nebo jste u mě byli víte, že tenhle termín nesnášim. Všechny ezo termíny nesnášim. Mám k tomu svý důvody a svý postoje, ale o tom psát nechci. Dobře, tak jen stručně - je to teorie, o který si všichni myslej, že ji maj zmáklou, což někdy i maj, ale naprosto drtivá většina lidí ji neumí převést do té praxe. A pak se v tom akorát motaj a nevědí, co s tim. Tak proto. Takže bezpodmínečná láska versus karta na tento týden. Já tam hodně vnímám souvislost s tím, co se teď děje. Dvě postavy, dva tábory. Jedna je v pohodě, druhá mi přijde vnitřně hodně vystrašená.
Přesto, že jde z každé jiná energie, každá jinak působí, je tam hrozně důležitej jeden jedinej fakt. JSOU SPOLU!!! Nejsou oddělený, neotáčej se jedna ke druhý zády, není z nich cítit hněv, zášť, pohrdání ani vztek. Chápou, že se potřebujou, že k sobě patřej. Vědí, že jsou obě ve stejných podmínkách, jen je každá vnímá jinak. Je tam obrovský pochopení, sounáležitost, přijetí a soucit. A to nejen ze strany té, která je v pohodě. Je to oboustranné. Jedna druhou nepřesvědčuje o své pravdě, nesnaží se ji dostat na svou stranu, neuráží ji za svůj názor a postoj, za to, jak celou situaci vnímá. Bere ji takovou, jaká je, se vším, co k ní patří. Obě se tak berou. A v tom je ta síla. Síla společnosti. Je to v toleranci, laskavosti, pochopení a respektu. Protože dva jsou vždycky víc, než jeden a i dva tvoří jedno. Ale ne v případě, že jdou proti sobě. Strach z našich životů nikdy nezmizí. Strach je emoce jako každá jiná. Prostě tu je. Potřebujeme ho. Kdybychom ho neměli, byli bychom v nebezpečí. Strach nás v podstatě chrání. Je to naše záchranná brzda. A taky nám dává signál, že něco není v pořádku. Všichni to znáte, když z něčeho máte blbej pocit. Je to strach, kterej v tu chvíli nedělá nic jinýho, než že varuje a upozorňuje na případný nebezpečí. A zase jo - ezoterika říká, že se nemáme bát. To si spousta lidí ale vysvětlí tak, že strach nemáme mít vůbec, tak si ho nepřipouštěj nebo se ho snažej úplně nemít. To ale samozřejmě nejde, a když se bojej dál, mají pocit, že jsou nějak blbý, když se bát nemaj a pořád se bojej. Ale to jen tak mimochodem ;-) My jsme samozřejmě zvyklí se bát mnohem víc. V podstatě čím víc odevzdáváme svou moc do rukou druhých, tím víc se pak bojíme. To je celkem logický, tak to prostě je. Takže! Když budem žít svůj život podle sebe, poneseme za sebe plnou odpovědnost, tzn., že si nenecháme líbit všechno, co je nám předkládáno, nemusíme se pak o sebe bát. Ale co je ještě důležitý je to, co říká dnešní karta. NEJDE O BOJ!!! Ale o přijetí. To, že to prostě vezmete tak, jak to je, a vytvoříte si na celou věc svůj vlastní názor. Názor, kterej bude jen váš. Nebude ho předhazovat druhejm, nebudete se ostatní snažit přesvědčit o tom, že váš názor je správnej, nebudete bojovat za to, aby se váš názor prosadil, aby získal nějaká uznání od ostatních, že je dobrej. Ne! A navíc, budete respektovat to, že svůj vlastní názor má každej a že názor každýho je jeho názor, na kterej má právo. I když vás to bude srát, i když si budete myslet, že dotyčná osoba je úplnej debil, že tohle přece nemohl vymyslet žádnej “normální člověk”. Protože toho dotyčnýho váš názor třeba sere úplně stejně, jako ten jeho vás. Třeba si o vás on myslí, že vy jste ten debil a nechápe, jak jste s tímhle vůbec mohli přijít. A konflikt je na světě. Nastává oddělení a oddělení rovná se oslabení. Třeba chirurgické oddělení, oddělení hlavy a krku, gynekologické oddělení, jakoby ten člověk snad ani nebyl celek :-D To bylo jen tak pro zpestření, jedem dál. Protože oddělení souvisí s nepřijetím. A když nepřijímáme cokoli, hodně věcí si tím blokujeme. Prostě, my už neberem, máme plno. Stačilo. Běžte s tím někam, už nemáme zájem. Hele, ve zkratce. Já neřikám, že nutně máte přijímat úplně všechny a všechno. To po vás nikdo nechce, i když by to bylo super a třeba se do toho stavu i dostanete. Ale berte to tak, že zrovna tak, jako vy máte právo na život, na svůj názor, na svoje pocity a potřeby, tak přesně tak to má každej, opakuji každej člověk na týhle planetě. Nemusíme s ním souhlasit, nemusíme ho chápat, nemusíme nic. Jen neploďme konflikty a z nich vyplývající zlo. Utvořte si sami v sobě svůj názor a mějte ho. Je váš. Ne nikoho jinýho. Jenom váš a máte na něj výsostné právo. Jakmile si tohle utvoříte sami v sobě, v tom tichu, budete mít jasno. Navíc, a to je hrozně důležitý, se to promítne do vašeho energetického pole. Tzn., že se vás ty věci prostě nedotknou. V tom je to kouzlo. Takže v tichosti, uvnitř vás samotných, mocní čarodějové ;-)
Všechno co dělám, budu i tenhle týden dělat v Jičíně :-) Takže kromě karet, konzultací, ať už osobních nebo telefonních, odblokování, osobních horoskopů a terapie koněm budu i vyklízet stodolu, vařit, prát, uklízet a chtěla bych i vykydat aspoň jedno auto a dojet na myčku :-D Ach, ty moje plány… :-D
Přesto, že jde z každé jiná energie, každá jinak působí, je tam hrozně důležitej jeden jedinej fakt. JSOU SPOLU!!! Nejsou oddělený, neotáčej se jedna ke druhý zády, není z nich cítit hněv, zášť, pohrdání ani vztek. Chápou, že se potřebujou, že k sobě patřej. Vědí, že jsou obě ve stejných podmínkách, jen je každá vnímá jinak. Je tam obrovský pochopení, sounáležitost, přijetí a soucit. A to nejen ze strany té, která je v pohodě. Je to oboustranné. Jedna druhou nepřesvědčuje o své pravdě, nesnaží se ji dostat na svou stranu, neuráží ji za svůj názor a postoj, za to, jak celou situaci vnímá. Bere ji takovou, jaká je, se vším, co k ní patří. Obě se tak berou. A v tom je ta síla. Síla společnosti. Je to v toleranci, laskavosti, pochopení a respektu. Protože dva jsou vždycky víc, než jeden a i dva tvoří jedno. Ale ne v případě, že jdou proti sobě. Strach z našich životů nikdy nezmizí. Strach je emoce jako každá jiná. Prostě tu je. Potřebujeme ho. Kdybychom ho neměli, byli bychom v nebezpečí. Strach nás v podstatě chrání. Je to naše záchranná brzda. A taky nám dává signál, že něco není v pořádku. Všichni to znáte, když z něčeho máte blbej pocit. Je to strach, kterej v tu chvíli nedělá nic jinýho, než že varuje a upozorňuje na případný nebezpečí. A zase jo - ezoterika říká, že se nemáme bát. To si spousta lidí ale vysvětlí tak, že strach nemáme mít vůbec, tak si ho nepřipouštěj nebo se ho snažej úplně nemít. To ale samozřejmě nejde, a když se bojej dál, mají pocit, že jsou nějak blbý, když se bát nemaj a pořád se bojej. Ale to jen tak mimochodem ;-) My jsme samozřejmě zvyklí se bát mnohem víc. V podstatě čím víc odevzdáváme svou moc do rukou druhých, tím víc se pak bojíme. To je celkem logický, tak to prostě je. Takže! Když budem žít svůj život podle sebe, poneseme za sebe plnou odpovědnost, tzn., že si nenecháme líbit všechno, co je nám předkládáno, nemusíme se pak o sebe bát. Ale co je ještě důležitý je to, co říká dnešní karta. NEJDE O BOJ!!! Ale o přijetí. To, že to prostě vezmete tak, jak to je, a vytvoříte si na celou věc svůj vlastní názor. Názor, kterej bude jen váš. Nebude ho předhazovat druhejm, nebudete se ostatní snažit přesvědčit o tom, že váš názor je správnej, nebudete bojovat za to, aby se váš názor prosadil, aby získal nějaká uznání od ostatních, že je dobrej. Ne! A navíc, budete respektovat to, že svůj vlastní názor má každej a že názor každýho je jeho názor, na kterej má právo. I když vás to bude srát, i když si budete myslet, že dotyčná osoba je úplnej debil, že tohle přece nemohl vymyslet žádnej “normální člověk”. Protože toho dotyčnýho váš názor třeba sere úplně stejně, jako ten jeho vás. Třeba si o vás on myslí, že vy jste ten debil a nechápe, jak jste s tímhle vůbec mohli přijít. A konflikt je na světě. Nastává oddělení a oddělení rovná se oslabení. Třeba chirurgické oddělení, oddělení hlavy a krku, gynekologické oddělení, jakoby ten člověk snad ani nebyl celek :-D To bylo jen tak pro zpestření, jedem dál. Protože oddělení souvisí s nepřijetím. A když nepřijímáme cokoli, hodně věcí si tím blokujeme. Prostě, my už neberem, máme plno. Stačilo. Běžte s tím někam, už nemáme zájem. Hele, ve zkratce. Já neřikám, že nutně máte přijímat úplně všechny a všechno. To po vás nikdo nechce, i když by to bylo super a třeba se do toho stavu i dostanete. Ale berte to tak, že zrovna tak, jako vy máte právo na život, na svůj názor, na svoje pocity a potřeby, tak přesně tak to má každej, opakuji každej člověk na týhle planetě. Nemusíme s ním souhlasit, nemusíme ho chápat, nemusíme nic. Jen neploďme konflikty a z nich vyplývající zlo. Utvořte si sami v sobě svůj názor a mějte ho. Je váš. Ne nikoho jinýho. Jenom váš a máte na něj výsostné právo. Jakmile si tohle utvoříte sami v sobě, v tom tichu, budete mít jasno. Navíc, a to je hrozně důležitý, se to promítne do vašeho energetického pole. Tzn., že se vás ty věci prostě nedotknou. V tom je to kouzlo. Takže v tichosti, uvnitř vás samotných, mocní čarodějové ;-)
Všechno co dělám, budu i tenhle týden dělat v Jičíně :-) Takže kromě karet, konzultací, ať už osobních nebo telefonních, odblokování, osobních horoskopů a terapie koněm budu i vyklízet stodolu, vařit, prát, uklízet a chtěla bych i vykydat aspoň jedno auto a dojet na myčku :-D Ach, ty moje plány… :-D

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...