Když se naladíte na energii pravdy, a teď to schválně zkuste, protože jakmile to uděláte, bude vám všechno ostatní dění, tedy dění mimo pravdu, připadat úplně zcestný a totálně mimo. Ale nebudete jím opovrhovat, a to mi přijde zajímavý. Jde o totální sebevědomí, tedy vědomí si sebe sama. Pravda ví, že je pravdou a tudíž nemá potřebu s ničím a nikým soupeřit, nemá potřebu za pravdu bojovat, nemá potřebu o ní nikoho přesvědčovat. Tak ještě jednou jo - řekněte to a vnímejte - PRAVDA. Je to fakt síla! A to je vlastně celý. O tom to je. Inspirujte se jí. Buďte taky pravdou. Staňte se jí. Buďte opravdoví, na nic si nehrajte, buďte sami sebou a buďte si sami sebe vědomi. Tak jako Pravda. Nemusíte o sobě nikoho přesvědčovat, nemusíte nikoho přesvědčovat o svojí pravdě. Jakmile jí jste, je to pro vás tak samozřejmý jako dýchání. Prostě je to tak a jinak to ani být nemůže. Zároveň je v tom i obrovská svoboda, protože když jste vědomí, fakt nemáte potřebu přesvědčovat nikoho o ničem a dáváte tím pádem každému prostor pro to, aby si taky našel svou pravdu, tedy sám sebe. Budete vědět, že to, co je pravda pro vás, nemusí být pravda pro někoho dalšího. Přijmete fakt, že pro někoho může být pravdou i lež. A bude vám to jedno, protože budete vědět, že vás se to netýká. Pravda je velmi mírumilovná. A jak jistě cítíte, nebolí, jak se tak u nás říká. Ona nezraňuje. Totiž říkat někomu pravdu do očí je velmi zavádějící téma. Když se fakt naladíte na energii toho slova, cítíte, že pravda nemá ani v nejmenším potřebu říkat někomu pravdu. Proč by to dělala? Ona ze své podstaty bytí vůbec nechápe, proč by to měla dělat. Kdyby naše civilizace neměla potřebu všechno škatulkovat a pojmenovávat, asi by všechno byla Láska. Protože to Pravda ve skutečnosti je. Ty energie jsou velmi podobné. Velmi. Ještě jedna věc je důležitá. Nikdy se za pravdu nestyďte a dokonce se za ni ani netrestejte nebo se jí nebojte! Všichni to znáte. Neexistuje pojem jako “milosrdná lež”. Lež je lež. Je lstivá. A není opravdová. Takže když za váma přijde kámoška, že si koupila nový šaty a že jsou naprosto boží, tak SI DOVOLTE jí říct, že se vám nelíběj. Vždyť co se stane? NIC. Když budete obě vědomé bytosti, tak tu kámošku vlastně ani nenapadne se vás ptát, jestli se vám ty šaty líběj nebo ne. Bude spokojená s tím, že jí se líbí a hotovo. A tak vám třeba jenom s radostí sdělí, že si je koupila, bude s váma místo vašeho názoru sdílet svoje nadšení. V případě, že náhodu vědomé bytosti nebudete, tak buďte vy tou bytostí vědomější a dovolte si tu pravdu říct. S tou láskou, která je v pravdě obsažena. Nemusíte rovnou říct, že jsou hnusný. Můžete říct, že jste rádi, že je z nic tak nadšená, a že to je důležitější než to, jestli se vám ty šaty líbí nebo ne. Nebo pokud to tak budete cítit, úplně klidně řekněte, že se vám prostě nelíbí. A je to. Máte po starostech. Je to jednoduchý. Buďte prostě pravdou. Buďte sami sebou. Buďte opravdoví. Nic víc není potřeba. A kdyby náhodou ještě někdo nevěděl, co to ta pravda je a kde se to bere nebo čerpá, tak PRAVDA JE TO, CO VYCHÁZÍ Z VÁS. Pravda je řeč srdce. Ne mysli, ne ega. Pravda je čistá a láskyplná. Dovolte si být taky takoví ;-)
Konzultace budou tenhle týden výjimečně v Jičíně i v Praze, tak si můžete vybrat, kde je to pro vás lepší :-) Po telefonu jedem samozřejmě pořád, to platí, ať jsem kde jsem :-)
Ahoj :-) Tak já vám zase píšu z mojí pojízdné kanceláře, auta. Táhnem za sebou náš domeček na kolečkách a valíme na víkend do kempu. Tentokrát do Mostu. No, jsem na to zvědavá. Tak kdyby měl někdo z vás tip, co stojí za to tam v okolí vidět nebo kam se dá jít s kočárkem a malym prckem, uvítám to, děkuju :-) Kartu jsem si vytáhla doma a musim teda říct, že jsem se hned těšila, až budu psát, protože tohle téma je nejvíc nejlepší :-) Pravda. Už jen to slovo! Má obrovskou váhu! Nedovolíš si to nějak rozporovat. Ani tě to nenapadne. Není pro to místo. Pravda je prostě pravda a proti tomu nezmůžeš nic. Nemá cenu jít do konfliktu. Protože když je pravda opravdu pravdou, tak ví, že je a nemá potřebu a vlastně vůbec ani nechápe, proč by ji měl někdo napadat. Vždyť ona je Pravda.
Když se naladíte na energii pravdy, a teď to schválně zkuste, protože jakmile to uděláte, bude vám všechno ostatní dění, tedy dění mimo pravdu, připadat úplně zcestný a totálně mimo. Ale nebudete jím opovrhovat, a to mi přijde zajímavý. Jde o totální sebevědomí, tedy vědomí si sebe sama. Pravda ví, že je pravdou a tudíž nemá potřebu s ničím a nikým soupeřit, nemá potřebu za pravdu bojovat, nemá potřebu o ní nikoho přesvědčovat. Tak ještě jednou jo - řekněte to a vnímejte - PRAVDA. Je to fakt síla! A to je vlastně celý. O tom to je. Inspirujte se jí. Buďte taky pravdou. Staňte se jí. Buďte opravdoví, na nic si nehrajte, buďte sami sebou a buďte si sami sebe vědomi. Tak jako Pravda. Nemusíte o sobě nikoho přesvědčovat, nemusíte nikoho přesvědčovat o svojí pravdě. Jakmile jí jste, je to pro vás tak samozřejmý jako dýchání. Prostě je to tak a jinak to ani být nemůže. Zároveň je v tom i obrovská svoboda, protože když jste vědomí, fakt nemáte potřebu přesvědčovat nikoho o ničem a dáváte tím pádem každému prostor pro to, aby si taky našel svou pravdu, tedy sám sebe. Budete vědět, že to, co je pravda pro vás, nemusí být pravda pro někoho dalšího. Přijmete fakt, že pro někoho může být pravdou i lež. A bude vám to jedno, protože budete vědět, že vás se to netýká. Pravda je velmi mírumilovná. A jak jistě cítíte, nebolí, jak se tak u nás říká. Ona nezraňuje. Totiž říkat někomu pravdu do očí je velmi zavádějící téma. Když se fakt naladíte na energii toho slova, cítíte, že pravda nemá ani v nejmenším potřebu říkat někomu pravdu. Proč by to dělala? Ona ze své podstaty bytí vůbec nechápe, proč by to měla dělat. Kdyby naše civilizace neměla potřebu všechno škatulkovat a pojmenovávat, asi by všechno byla Láska. Protože to Pravda ve skutečnosti je. Ty energie jsou velmi podobné. Velmi. Ještě jedna věc je důležitá. Nikdy se za pravdu nestyďte a dokonce se za ni ani netrestejte nebo se jí nebojte! Všichni to znáte. Neexistuje pojem jako “milosrdná lež”. Lež je lež. Je lstivá. A není opravdová. Takže když za váma přijde kámoška, že si koupila nový šaty a že jsou naprosto boží, tak SI DOVOLTE jí říct, že se vám nelíběj. Vždyť co se stane? NIC. Když budete obě vědomé bytosti, tak tu kámošku vlastně ani nenapadne se vás ptát, jestli se vám ty šaty líběj nebo ne. Bude spokojená s tím, že jí se líbí a hotovo. A tak vám třeba jenom s radostí sdělí, že si je koupila, bude s váma místo vašeho názoru sdílet svoje nadšení. V případě, že náhodu vědomé bytosti nebudete, tak buďte vy tou bytostí vědomější a dovolte si tu pravdu říct. S tou láskou, která je v pravdě obsažena. Nemusíte rovnou říct, že jsou hnusný. Můžete říct, že jste rádi, že je z nic tak nadšená, a že to je důležitější než to, jestli se vám ty šaty líbí nebo ne. Nebo pokud to tak budete cítit, úplně klidně řekněte, že se vám prostě nelíbí. A je to. Máte po starostech. Je to jednoduchý. Buďte prostě pravdou. Buďte sami sebou. Buďte opravdoví. Nic víc není potřeba. A kdyby náhodou ještě někdo nevěděl, co to ta pravda je a kde se to bere nebo čerpá, tak PRAVDA JE TO, CO VYCHÁZÍ Z VÁS. Pravda je řeč srdce. Ne mysli, ne ega. Pravda je čistá a láskyplná. Dovolte si být taky takoví ;-)
Konzultace budou tenhle týden výjimečně v Jičíně i v Praze, tak si můžete vybrat, kde je to pro vás lepší :-) Po telefonu jedem samozřejmě pořád, to platí, ať jsem kde jsem :-)
Když se naladíte na energii pravdy, a teď to schválně zkuste, protože jakmile to uděláte, bude vám všechno ostatní dění, tedy dění mimo pravdu, připadat úplně zcestný a totálně mimo. Ale nebudete jím opovrhovat, a to mi přijde zajímavý. Jde o totální sebevědomí, tedy vědomí si sebe sama. Pravda ví, že je pravdou a tudíž nemá potřebu s ničím a nikým soupeřit, nemá potřebu za pravdu bojovat, nemá potřebu o ní nikoho přesvědčovat. Tak ještě jednou jo - řekněte to a vnímejte - PRAVDA. Je to fakt síla! A to je vlastně celý. O tom to je. Inspirujte se jí. Buďte taky pravdou. Staňte se jí. Buďte opravdoví, na nic si nehrajte, buďte sami sebou a buďte si sami sebe vědomi. Tak jako Pravda. Nemusíte o sobě nikoho přesvědčovat, nemusíte nikoho přesvědčovat o svojí pravdě. Jakmile jí jste, je to pro vás tak samozřejmý jako dýchání. Prostě je to tak a jinak to ani být nemůže. Zároveň je v tom i obrovská svoboda, protože když jste vědomí, fakt nemáte potřebu přesvědčovat nikoho o ničem a dáváte tím pádem každému prostor pro to, aby si taky našel svou pravdu, tedy sám sebe. Budete vědět, že to, co je pravda pro vás, nemusí být pravda pro někoho dalšího. Přijmete fakt, že pro někoho může být pravdou i lež. A bude vám to jedno, protože budete vědět, že vás se to netýká. Pravda je velmi mírumilovná. A jak jistě cítíte, nebolí, jak se tak u nás říká. Ona nezraňuje. Totiž říkat někomu pravdu do očí je velmi zavádějící téma. Když se fakt naladíte na energii toho slova, cítíte, že pravda nemá ani v nejmenším potřebu říkat někomu pravdu. Proč by to dělala? Ona ze své podstaty bytí vůbec nechápe, proč by to měla dělat. Kdyby naše civilizace neměla potřebu všechno škatulkovat a pojmenovávat, asi by všechno byla Láska. Protože to Pravda ve skutečnosti je. Ty energie jsou velmi podobné. Velmi. Ještě jedna věc je důležitá. Nikdy se za pravdu nestyďte a dokonce se za ni ani netrestejte nebo se jí nebojte! Všichni to znáte. Neexistuje pojem jako “milosrdná lež”. Lež je lež. Je lstivá. A není opravdová. Takže když za váma přijde kámoška, že si koupila nový šaty a že jsou naprosto boží, tak SI DOVOLTE jí říct, že se vám nelíběj. Vždyť co se stane? NIC. Když budete obě vědomé bytosti, tak tu kámošku vlastně ani nenapadne se vás ptát, jestli se vám ty šaty líběj nebo ne. Bude spokojená s tím, že jí se líbí a hotovo. A tak vám třeba jenom s radostí sdělí, že si je koupila, bude s váma místo vašeho názoru sdílet svoje nadšení. V případě, že náhodu vědomé bytosti nebudete, tak buďte vy tou bytostí vědomější a dovolte si tu pravdu říct. S tou láskou, která je v pravdě obsažena. Nemusíte rovnou říct, že jsou hnusný. Můžete říct, že jste rádi, že je z nic tak nadšená, a že to je důležitější než to, jestli se vám ty šaty líbí nebo ne. Nebo pokud to tak budete cítit, úplně klidně řekněte, že se vám prostě nelíbí. A je to. Máte po starostech. Je to jednoduchý. Buďte prostě pravdou. Buďte sami sebou. Buďte opravdoví. Nic víc není potřeba. A kdyby náhodou ještě někdo nevěděl, co to ta pravda je a kde se to bere nebo čerpá, tak PRAVDA JE TO, CO VYCHÁZÍ Z VÁS. Pravda je řeč srdce. Ne mysli, ne ega. Pravda je čistá a láskyplná. Dovolte si být taky takoví ;-)
Konzultace budou tenhle týden výjimečně v Jičíně i v Praze, tak si můžete vybrat, kde je to pro vás lepší :-) Po telefonu jedem samozřejmě pořád, to platí, ať jsem kde jsem :-)

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...