Teď mě úplně odrovnal nápis na tý kartě. “Hledat odloučení.” Já vlastně ani nevim, co k tomu psát. Přijde mi, že to naprosto vystihuje muj stav. Takový jako prázdno. Já teď budu asi psát chvíli o sobě, ale vlastně to bude o tom, co říká ta karta, jo? Takže to prázdno. Je to divný. Nic mě nebaví, do ničeho se mi nechce. Už jsem i přemejšlela, jak změnim ten horoskop, ale nic mě nenapadlo :-D Nevim jak to popsat. Jako bych najednou byla sama. Jako bez sebe. Jako by mě najednou kus chyběl. Navíc je to takový neuchopitelný. A teď ta karta? Asi to tak prostě je. Koukám na ten obrázek a hlavou se mi honí pořád dokola jedna a ta samá věta: “Asi si něco tam uvnitř mě potřebuje odpočinout.” Strašně, ale strašně mě to uklidňuje. Najednou mi dochází, jak hrozně náročný období máme za sebou. Jak s náma ten koronavirus zamával. Nebo spíš celá ta záležitost kolem něj. Hrozně na mě teď dolíhá ten dopad. Přitom ta karanténa byla fajn, nebo mi to aspoň tak přišlo. Ale ono to vlastně vůbec nebylo jednoduchý. Ze dne na den bylo najednou všechno úplně jinak. A z hlediska zkušenosti duše to nebyla vůbec žádná prdel. Vemte si, že duše je věčná. Co všechno už zažila? A teď se oprostěte od koronaviru a jděte po tom, co se doopravdy stalo. Poprvé se zastavil svět. Teda takhle, poprvé se stalo něco, čemu by nikdo nevěřil, že se může stát. Ještě koncem loňskýho roku bysme si řekli, že je to nemyslitelný. Že to ani nejde. A najednou se to stalo. A šlo to. A co je nejhorší? Teď už to může jít vždycky. Teď už se zjistilo, jak moc jsme ovladatelný, že se necháme zavřít doma a nevycházíme ven, když se nám to přikáže. Že nebudeme nosit jen masku přetvářky, ale i masku v podobě roušky. Kdo ví, k čemu to vlastně vede? Teď mě tak napadá, že se zahalujem jako ti, kterých se tak bojíme. Těm taky koukají jen oči. Třeba je to příprava na jinou víru a všechno, co obnáší. Všechno to, co se děje pod “rouškou koronaviru”, je děsivý. Protože každej vidí jen tu nemoc a všechna ta opatření mu přijdou naprosto logická a potřebná. Ale kam to vede, to nikdo z nás neví. Naše sladká nevědomost a určitá naivita nás drží v tom, že to přejde a bude to dobrý. Jo, možná přijde druhá vlna, tak si to zopáknem a co no. Ale chápete, že jestli tohle všechno byl pokus, co o nás všechno zjistili? Nebudu to víc rozmazávat, jen se nad tím zkuste zamyslet. Protože hlavně tady u nás, v čele s naší komunistickou vládou, tvl, to je masakr! Ze dne na den můžou zakázat cokoliv. A oni to teď vědí. Hele tohle nemá bejt politická úvaha nebo něco takovýho, prostě politickýho. Jen se prostě zamyslete, co všechno dovolujete ostatním, aby s váma dělali. Je jedno jestli jde o partnera, rodiče, děti, šéfa nebo vašeho psa. I ten krtek na zahradě vás může pěkně srát a u něj taky moc neovlivníte, kudy kam poleze. Jde prostě o ty věci z venku. O to okolí. A o to, co všechno tomu okolí dovolíme, jakej mu dáme prostor nám zasahovat do života. O tom to je. A nad tím by se teď každej z vás měl sám pro sebe zamyslet a pak s tím samozřejmě i něco udělat. Přenastavte si hranice, nenechte se otrávit. To, že jsem se od sebe oddělili ještě neznamená, že se nemůžeme znova najít. Musíme se vzbudit. Být vědomí. Žít svůj život podle svých pravidel a ne podle pravidel někoho jinýho. Každej má ve svym životě svoje vlastní zákony, ať chce nebo ne. To jsou ty vzorce a různý přesvědčení, podle kterejch jedem. Naštěstí jdou měnit! Uzpůsobte si svůj život k obrazu svýmu. Probuďte se!!! Protože pak se prostě nenecháte oblbnout. Ale hlavně to budete konečně VY!!! ;-)
Konzultace budou tenhle týden v Jičíně a po telefonu. Můžete i na terapii koněm nebo si nechat udělat roční osobní horoskop. A 28.7. budeme v Jardou Duškem a Atapanou v Litomyšli na zámku. Lístky zase u mě, kdybyste někdo chtěl. Tam je to tak krásný, tam se moc těšim :-)
Ahoj :-) Tak my jsme doma z dovči. A tohle je všechno, co jsem z minulýho horoskopu napsala. Hned po první větě mi kleknul počítač a bylo :-) Tak teď navazuju tam, kde jsem skončila. A všem, kteří ho hledali nebo se na něj těšili se omlouvám, že nebyl. Počítač je doma (logicky asi, když je napsanej horoskop :-D ), ale jako že to tvl stálo sedmičku??? Prej kapka vody. Hm, asi ta poslední :-D Ale dokud se řeší jen rozbitej komp, je to paráda ;-) Horší je, že mam rýmičku. A trochu mě bolí krčíček. Asi bych měla začít kňourat, že jo, kluci? Tak kdyby vám přišlo, že jsem mimo, neni to jen laktací, ale i zahleněnym mozkem.
Teď mě úplně odrovnal nápis na tý kartě. “Hledat odloučení.” Já vlastně ani nevim, co k tomu psát. Přijde mi, že to naprosto vystihuje muj stav. Takový jako prázdno. Já teď budu asi psát chvíli o sobě, ale vlastně to bude o tom, co říká ta karta, jo? Takže to prázdno. Je to divný. Nic mě nebaví, do ničeho se mi nechce. Už jsem i přemejšlela, jak změnim ten horoskop, ale nic mě nenapadlo :-D Nevim jak to popsat. Jako bych najednou byla sama. Jako bez sebe. Jako by mě najednou kus chyběl. Navíc je to takový neuchopitelný. A teď ta karta? Asi to tak prostě je. Koukám na ten obrázek a hlavou se mi honí pořád dokola jedna a ta samá věta: “Asi si něco tam uvnitř mě potřebuje odpočinout.” Strašně, ale strašně mě to uklidňuje. Najednou mi dochází, jak hrozně náročný období máme za sebou. Jak s náma ten koronavirus zamával. Nebo spíš celá ta záležitost kolem něj. Hrozně na mě teď dolíhá ten dopad. Přitom ta karanténa byla fajn, nebo mi to aspoň tak přišlo. Ale ono to vlastně vůbec nebylo jednoduchý. Ze dne na den bylo najednou všechno úplně jinak. A z hlediska zkušenosti duše to nebyla vůbec žádná prdel. Vemte si, že duše je věčná. Co všechno už zažila? A teď se oprostěte od koronaviru a jděte po tom, co se doopravdy stalo. Poprvé se zastavil svět. Teda takhle, poprvé se stalo něco, čemu by nikdo nevěřil, že se může stát. Ještě koncem loňskýho roku bysme si řekli, že je to nemyslitelný. Že to ani nejde. A najednou se to stalo. A šlo to. A co je nejhorší? Teď už to může jít vždycky. Teď už se zjistilo, jak moc jsme ovladatelný, že se necháme zavřít doma a nevycházíme ven, když se nám to přikáže. Že nebudeme nosit jen masku přetvářky, ale i masku v podobě roušky. Kdo ví, k čemu to vlastně vede? Teď mě tak napadá, že se zahalujem jako ti, kterých se tak bojíme. Těm taky koukají jen oči. Třeba je to příprava na jinou víru a všechno, co obnáší. Všechno to, co se děje pod “rouškou koronaviru”, je děsivý. Protože každej vidí jen tu nemoc a všechna ta opatření mu přijdou naprosto logická a potřebná. Ale kam to vede, to nikdo z nás neví. Naše sladká nevědomost a určitá naivita nás drží v tom, že to přejde a bude to dobrý. Jo, možná přijde druhá vlna, tak si to zopáknem a co no. Ale chápete, že jestli tohle všechno byl pokus, co o nás všechno zjistili? Nebudu to víc rozmazávat, jen se nad tím zkuste zamyslet. Protože hlavně tady u nás, v čele s naší komunistickou vládou, tvl, to je masakr! Ze dne na den můžou zakázat cokoliv. A oni to teď vědí. Hele tohle nemá bejt politická úvaha nebo něco takovýho, prostě politickýho. Jen se prostě zamyslete, co všechno dovolujete ostatním, aby s váma dělali. Je jedno jestli jde o partnera, rodiče, děti, šéfa nebo vašeho psa. I ten krtek na zahradě vás může pěkně srát a u něj taky moc neovlivníte, kudy kam poleze. Jde prostě o ty věci z venku. O to okolí. A o to, co všechno tomu okolí dovolíme, jakej mu dáme prostor nám zasahovat do života. O tom to je. A nad tím by se teď každej z vás měl sám pro sebe zamyslet a pak s tím samozřejmě i něco udělat. Přenastavte si hranice, nenechte se otrávit. To, že jsem se od sebe oddělili ještě neznamená, že se nemůžeme znova najít. Musíme se vzbudit. Být vědomí. Žít svůj život podle svých pravidel a ne podle pravidel někoho jinýho. Každej má ve svym životě svoje vlastní zákony, ať chce nebo ne. To jsou ty vzorce a různý přesvědčení, podle kterejch jedem. Naštěstí jdou měnit! Uzpůsobte si svůj život k obrazu svýmu. Probuďte se!!! Protože pak se prostě nenecháte oblbnout. Ale hlavně to budete konečně VY!!! ;-)
Konzultace budou tenhle týden v Jičíně a po telefonu. Můžete i na terapii koněm nebo si nechat udělat roční osobní horoskop. A 28.7. budeme v Jardou Duškem a Atapanou v Litomyšli na zámku. Lístky zase u mě, kdybyste někdo chtěl. Tam je to tak krásný, tam se moc těšim :-)
Teď mě úplně odrovnal nápis na tý kartě. “Hledat odloučení.” Já vlastně ani nevim, co k tomu psát. Přijde mi, že to naprosto vystihuje muj stav. Takový jako prázdno. Já teď budu asi psát chvíli o sobě, ale vlastně to bude o tom, co říká ta karta, jo? Takže to prázdno. Je to divný. Nic mě nebaví, do ničeho se mi nechce. Už jsem i přemejšlela, jak změnim ten horoskop, ale nic mě nenapadlo :-D Nevim jak to popsat. Jako bych najednou byla sama. Jako bez sebe. Jako by mě najednou kus chyběl. Navíc je to takový neuchopitelný. A teď ta karta? Asi to tak prostě je. Koukám na ten obrázek a hlavou se mi honí pořád dokola jedna a ta samá věta: “Asi si něco tam uvnitř mě potřebuje odpočinout.” Strašně, ale strašně mě to uklidňuje. Najednou mi dochází, jak hrozně náročný období máme za sebou. Jak s náma ten koronavirus zamával. Nebo spíš celá ta záležitost kolem něj. Hrozně na mě teď dolíhá ten dopad. Přitom ta karanténa byla fajn, nebo mi to aspoň tak přišlo. Ale ono to vlastně vůbec nebylo jednoduchý. Ze dne na den bylo najednou všechno úplně jinak. A z hlediska zkušenosti duše to nebyla vůbec žádná prdel. Vemte si, že duše je věčná. Co všechno už zažila? A teď se oprostěte od koronaviru a jděte po tom, co se doopravdy stalo. Poprvé se zastavil svět. Teda takhle, poprvé se stalo něco, čemu by nikdo nevěřil, že se může stát. Ještě koncem loňskýho roku bysme si řekli, že je to nemyslitelný. Že to ani nejde. A najednou se to stalo. A šlo to. A co je nejhorší? Teď už to může jít vždycky. Teď už se zjistilo, jak moc jsme ovladatelný, že se necháme zavřít doma a nevycházíme ven, když se nám to přikáže. Že nebudeme nosit jen masku přetvářky, ale i masku v podobě roušky. Kdo ví, k čemu to vlastně vede? Teď mě tak napadá, že se zahalujem jako ti, kterých se tak bojíme. Těm taky koukají jen oči. Třeba je to příprava na jinou víru a všechno, co obnáší. Všechno to, co se děje pod “rouškou koronaviru”, je děsivý. Protože každej vidí jen tu nemoc a všechna ta opatření mu přijdou naprosto logická a potřebná. Ale kam to vede, to nikdo z nás neví. Naše sladká nevědomost a určitá naivita nás drží v tom, že to přejde a bude to dobrý. Jo, možná přijde druhá vlna, tak si to zopáknem a co no. Ale chápete, že jestli tohle všechno byl pokus, co o nás všechno zjistili? Nebudu to víc rozmazávat, jen se nad tím zkuste zamyslet. Protože hlavně tady u nás, v čele s naší komunistickou vládou, tvl, to je masakr! Ze dne na den můžou zakázat cokoliv. A oni to teď vědí. Hele tohle nemá bejt politická úvaha nebo něco takovýho, prostě politickýho. Jen se prostě zamyslete, co všechno dovolujete ostatním, aby s váma dělali. Je jedno jestli jde o partnera, rodiče, děti, šéfa nebo vašeho psa. I ten krtek na zahradě vás může pěkně srát a u něj taky moc neovlivníte, kudy kam poleze. Jde prostě o ty věci z venku. O to okolí. A o to, co všechno tomu okolí dovolíme, jakej mu dáme prostor nám zasahovat do života. O tom to je. A nad tím by se teď každej z vás měl sám pro sebe zamyslet a pak s tím samozřejmě i něco udělat. Přenastavte si hranice, nenechte se otrávit. To, že jsem se od sebe oddělili ještě neznamená, že se nemůžeme znova najít. Musíme se vzbudit. Být vědomí. Žít svůj život podle svých pravidel a ne podle pravidel někoho jinýho. Každej má ve svym životě svoje vlastní zákony, ať chce nebo ne. To jsou ty vzorce a různý přesvědčení, podle kterejch jedem. Naštěstí jdou měnit! Uzpůsobte si svůj život k obrazu svýmu. Probuďte se!!! Protože pak se prostě nenecháte oblbnout. Ale hlavně to budete konečně VY!!! ;-)
Konzultace budou tenhle týden v Jičíně a po telefonu. Můžete i na terapii koněm nebo si nechat udělat roční osobní horoskop. A 28.7. budeme v Jardou Duškem a Atapanou v Litomyšli na zámku. Lístky zase u mě, kdybyste někdo chtěl. Tam je to tak krásný, tam se moc těšim :-)

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...