Prostě kočka, no :-) Podotýkám, že jsem tu sama, jen kousek ode mě si paní z personálu vychutnává cigaretku. No a najednou, z ničeho nic, se otočí směrem ke dveřím a řiká dovnitř: “Já jim tam pak půjdu dát nějakou kapsičku, ať si zvykaj, protože jinak je nechytíme a žádnou kočku nebudete mít.” Jako tvl? Ta kočka na obrázku taky nemá úplně milej, ochočenej výraz :-D Je trochu strašidelná a evidentně divoká. Jakoby na něco ale čekala. Jakoby čekala na nás, resp. na nějakou naši akci! Královna! Vládkyně svého života. Naprosto svobodná bytost, která si o sobě každou vteřinu svého života rozhoduje tak, jak zrovna chce. Všimněte si, že se dívá, jak kdyby čekala, jestli ji budeme následovat. Velkou zprávu pro nás má, tahle paní královna, velkou. Možná se nám chystá odhalit nějaké tajemství nebo dokonce poklad. Ale v čem to všechno spočívá? Chcete to vědět? Tak já vám to řeknu. VŠECHNO BOHATSTVÍ SVĚTA JE VE VÁS. Trochu mi to připomíná to zpropadený jablko ze Stromu poznání. Královna kočka vám totiž přišla říct, že se nemáte nechat zlákat všema těma pozlátkama, který vás obklopujou. Mimochodem, když jsem psala tuhle větu, vyšly z restaurace tři holky s mističkou a kapsičkama. Hon začíná :-) Je neuvěřitelný, jak to funguje, jak je to propojený, co? Uvidíme, jestli se koťátka nechaj chytit, nebo ne. Je to jako s lidma. Někdo se nechá chytit, někdo už je chycenej a přijde mu to úplně normální, někdo se prostě nedá a jede si to svoje, i když se systém snaží co to de, aby ho dostal. Všechny varianty jsou v pořádku. Všechny. Ale pouze za předpokladu, že se pro jednu z těch variant rozhodnete svobodně a navíc s ní jste v pohodě. Pokud to je takhle, tak není co řešit. Některým lidem ale jejich život úplně nevyhovuje. Chtěli by něco jinak. Třeba ale nevědí co a hlavně nevědí jak. No a pak se na tom zaseknou a nemůžou se pohnout, navíc čím dýl v tom bodě jsou, tím je to pro ně horší.
A teď se vraťme ke kočce a k tajemství jejího života. I když ono to tajemství není, ona se tím nijak netají. Kdo máte kočku tak víte, že kočka prostě není ochočitelná jako pes. Kočka se s váma nebude mazlit, když budete chtít vy, ale jen když to zrovna bude chtít ona. A pozor, kočka v tu chvíli vůbec neřeší, jestli vy to v tu chvíli chcete, nebo ne. Jí je to úplně jedno. Vyskočí vám na klín nebo se vám začne třít o nohy a má vás :-) Není to skvělý? Má prostě zrovna chuť na mazlení, tak si to zařídí, postará se o sebe. Teď a hned! Ne za pět minut, ne za tejden, ne až na to bude vhodná chvíle, ne až si bude myslet, že to třeba chcete taky. TEĎ! Bez ohledu na vás. No a vy ji buď začnete hladit, nebo ji odeženete, a kočka se z toho neposere a hned si najde někoho dalšího, kdo je poblíž, a u toho to buď klapne, nebo ne. Tak či tak, důležitá věc je, že KOČKA SE Z TOHO PROSTĚ NEPOSÍRÁ! Necejtí se ukřivděně, zhrzele, odmítnutě, opuštěně. Netrucuje dalších deset let kvůli tomu, že jste ji nepohladili, když to zrovna chtěla. Kočka je prostě v pohodě, protože ví, že její spokojenost závisí jen a jen na ni, a tak se podle toho i chová. My bysme to měli dělat taky. Měli bysme se chovat jako kočky. Nemůžu se teď ubránit pocitu, že nás ta kočka chce něčím provést. Pojďme to zkusit. Chvíli jen v klidu dýchejte a nalaďte se na sebe. Pak si prostě představte tu kočku, klidně tak, jak vypadá na tý kartě, je to fakt jedno. Zase s ní chvíli jen tak buďte a pak ji nechte, ať vás odvede, kam chce. Jen ji následujte. Ať udělá cokoliv, následujte ji, protože to, co vám bude ukazovat, je pro vás fakt důležitý. Nechte všechno na ni, do ničeho nezasahujte, jen ji následujte a vnímejte, co vám vlastně ukazuje nebo říká. Když něčemu nebudete rozumět, nevadí, jen se hezky dívejte dál. Nepřemýšlejte nad tím, vnímejte. Pokračujte každý podle svého. Tak co, máte to? Já jsem tomu furt moc nerozuměla, tak jsem se v tý meditaci nakonec tý kočky zeptala: “A cos mi vlastně chtěla ukázat?” “Nezávislost. Kdykoliv můžeš udělat cokoliv,” odpověděla mi. Děkuju, kočko. Děkuju. Je fajn si to uvědomit, i když to vlastně teoreticky víš. Asi bylo na čase si to připomenout, asi to mám začít fakt dělat, i když si myslim, že to dělám. Mezery tam asi ještě jsou. A co řekla nebo ukázala naše kočičí královna vám? Co vám odtajnila? Taky jí hezky poděkujte a myslete na to, že to máte dělat ;-) Prostě a jednoduše - Good Luck :-)
Od pondělka už se zase můžete objednávat na konzultace osobní nebo po telefonu, roční osobní horoskopy i terapii koněm ;-)
Ahoj :-) Tak u mě chvilka nostalgie :-) Jsme zase v Kácově na dovče. Loni jsem tu psala horoskop a dávala jsem na FB a IG video notebooku a deště. A jak to dopadlo? Týden na to horoskop nebyl, protože se mi do noťasu dostala vlhkost a oprava stála sedmičku :-D A dnes? Zase prší. Takže tentokrát bez videa :-D Hele tvl, situace. Sedim na terase (pod střechou samozřejmě), piju kafe, koukám na tu kartu s tim, že vůbec nevim, co o ní mám napsat.
Prostě kočka, no :-) Podotýkám, že jsem tu sama, jen kousek ode mě si paní z personálu vychutnává cigaretku. No a najednou, z ničeho nic, se otočí směrem ke dveřím a řiká dovnitř: “Já jim tam pak půjdu dát nějakou kapsičku, ať si zvykaj, protože jinak je nechytíme a žádnou kočku nebudete mít.” Jako tvl? Ta kočka na obrázku taky nemá úplně milej, ochočenej výraz :-D Je trochu strašidelná a evidentně divoká. Jakoby na něco ale čekala. Jakoby čekala na nás, resp. na nějakou naši akci! Královna! Vládkyně svého života. Naprosto svobodná bytost, která si o sobě každou vteřinu svého života rozhoduje tak, jak zrovna chce. Všimněte si, že se dívá, jak kdyby čekala, jestli ji budeme následovat. Velkou zprávu pro nás má, tahle paní královna, velkou. Možná se nám chystá odhalit nějaké tajemství nebo dokonce poklad. Ale v čem to všechno spočívá? Chcete to vědět? Tak já vám to řeknu. VŠECHNO BOHATSTVÍ SVĚTA JE VE VÁS. Trochu mi to připomíná to zpropadený jablko ze Stromu poznání. Královna kočka vám totiž přišla říct, že se nemáte nechat zlákat všema těma pozlátkama, který vás obklopujou. Mimochodem, když jsem psala tuhle větu, vyšly z restaurace tři holky s mističkou a kapsičkama. Hon začíná :-) Je neuvěřitelný, jak to funguje, jak je to propojený, co? Uvidíme, jestli se koťátka nechaj chytit, nebo ne. Je to jako s lidma. Někdo se nechá chytit, někdo už je chycenej a přijde mu to úplně normální, někdo se prostě nedá a jede si to svoje, i když se systém snaží co to de, aby ho dostal. Všechny varianty jsou v pořádku. Všechny. Ale pouze za předpokladu, že se pro jednu z těch variant rozhodnete svobodně a navíc s ní jste v pohodě. Pokud to je takhle, tak není co řešit. Některým lidem ale jejich život úplně nevyhovuje. Chtěli by něco jinak. Třeba ale nevědí co a hlavně nevědí jak. No a pak se na tom zaseknou a nemůžou se pohnout, navíc čím dýl v tom bodě jsou, tím je to pro ně horší.
A teď se vraťme ke kočce a k tajemství jejího života. I když ono to tajemství není, ona se tím nijak netají. Kdo máte kočku tak víte, že kočka prostě není ochočitelná jako pes. Kočka se s váma nebude mazlit, když budete chtít vy, ale jen když to zrovna bude chtít ona. A pozor, kočka v tu chvíli vůbec neřeší, jestli vy to v tu chvíli chcete, nebo ne. Jí je to úplně jedno. Vyskočí vám na klín nebo se vám začne třít o nohy a má vás :-) Není to skvělý? Má prostě zrovna chuť na mazlení, tak si to zařídí, postará se o sebe. Teď a hned! Ne za pět minut, ne za tejden, ne až na to bude vhodná chvíle, ne až si bude myslet, že to třeba chcete taky. TEĎ! Bez ohledu na vás. No a vy ji buď začnete hladit, nebo ji odeženete, a kočka se z toho neposere a hned si najde někoho dalšího, kdo je poblíž, a u toho to buď klapne, nebo ne. Tak či tak, důležitá věc je, že KOČKA SE Z TOHO PROSTĚ NEPOSÍRÁ! Necejtí se ukřivděně, zhrzele, odmítnutě, opuštěně. Netrucuje dalších deset let kvůli tomu, že jste ji nepohladili, když to zrovna chtěla. Kočka je prostě v pohodě, protože ví, že její spokojenost závisí jen a jen na ni, a tak se podle toho i chová. My bysme to měli dělat taky. Měli bysme se chovat jako kočky. Nemůžu se teď ubránit pocitu, že nás ta kočka chce něčím provést. Pojďme to zkusit. Chvíli jen v klidu dýchejte a nalaďte se na sebe. Pak si prostě představte tu kočku, klidně tak, jak vypadá na tý kartě, je to fakt jedno. Zase s ní chvíli jen tak buďte a pak ji nechte, ať vás odvede, kam chce. Jen ji následujte. Ať udělá cokoliv, následujte ji, protože to, co vám bude ukazovat, je pro vás fakt důležitý. Nechte všechno na ni, do ničeho nezasahujte, jen ji následujte a vnímejte, co vám vlastně ukazuje nebo říká. Když něčemu nebudete rozumět, nevadí, jen se hezky dívejte dál. Nepřemýšlejte nad tím, vnímejte. Pokračujte každý podle svého. Tak co, máte to? Já jsem tomu furt moc nerozuměla, tak jsem se v tý meditaci nakonec tý kočky zeptala: “A cos mi vlastně chtěla ukázat?” “Nezávislost. Kdykoliv můžeš udělat cokoliv,” odpověděla mi. Děkuju, kočko. Děkuju. Je fajn si to uvědomit, i když to vlastně teoreticky víš. Asi bylo na čase si to připomenout, asi to mám začít fakt dělat, i když si myslim, že to dělám. Mezery tam asi ještě jsou. A co řekla nebo ukázala naše kočičí královna vám? Co vám odtajnila? Taky jí hezky poděkujte a myslete na to, že to máte dělat ;-) Prostě a jednoduše - Good Luck :-)
Od pondělka už se zase můžete objednávat na konzultace osobní nebo po telefonu, roční osobní horoskopy i terapii koněm ;-)
Prostě kočka, no :-) Podotýkám, že jsem tu sama, jen kousek ode mě si paní z personálu vychutnává cigaretku. No a najednou, z ničeho nic, se otočí směrem ke dveřím a řiká dovnitř: “Já jim tam pak půjdu dát nějakou kapsičku, ať si zvykaj, protože jinak je nechytíme a žádnou kočku nebudete mít.” Jako tvl? Ta kočka na obrázku taky nemá úplně milej, ochočenej výraz :-D Je trochu strašidelná a evidentně divoká. Jakoby na něco ale čekala. Jakoby čekala na nás, resp. na nějakou naši akci! Královna! Vládkyně svého života. Naprosto svobodná bytost, která si o sobě každou vteřinu svého života rozhoduje tak, jak zrovna chce. Všimněte si, že se dívá, jak kdyby čekala, jestli ji budeme následovat. Velkou zprávu pro nás má, tahle paní královna, velkou. Možná se nám chystá odhalit nějaké tajemství nebo dokonce poklad. Ale v čem to všechno spočívá? Chcete to vědět? Tak já vám to řeknu. VŠECHNO BOHATSTVÍ SVĚTA JE VE VÁS. Trochu mi to připomíná to zpropadený jablko ze Stromu poznání. Královna kočka vám totiž přišla říct, že se nemáte nechat zlákat všema těma pozlátkama, který vás obklopujou. Mimochodem, když jsem psala tuhle větu, vyšly z restaurace tři holky s mističkou a kapsičkama. Hon začíná :-) Je neuvěřitelný, jak to funguje, jak je to propojený, co? Uvidíme, jestli se koťátka nechaj chytit, nebo ne. Je to jako s lidma. Někdo se nechá chytit, někdo už je chycenej a přijde mu to úplně normální, někdo se prostě nedá a jede si to svoje, i když se systém snaží co to de, aby ho dostal. Všechny varianty jsou v pořádku. Všechny. Ale pouze za předpokladu, že se pro jednu z těch variant rozhodnete svobodně a navíc s ní jste v pohodě. Pokud to je takhle, tak není co řešit. Některým lidem ale jejich život úplně nevyhovuje. Chtěli by něco jinak. Třeba ale nevědí co a hlavně nevědí jak. No a pak se na tom zaseknou a nemůžou se pohnout, navíc čím dýl v tom bodě jsou, tím je to pro ně horší.
A teď se vraťme ke kočce a k tajemství jejího života. I když ono to tajemství není, ona se tím nijak netají. Kdo máte kočku tak víte, že kočka prostě není ochočitelná jako pes. Kočka se s váma nebude mazlit, když budete chtít vy, ale jen když to zrovna bude chtít ona. A pozor, kočka v tu chvíli vůbec neřeší, jestli vy to v tu chvíli chcete, nebo ne. Jí je to úplně jedno. Vyskočí vám na klín nebo se vám začne třít o nohy a má vás :-) Není to skvělý? Má prostě zrovna chuť na mazlení, tak si to zařídí, postará se o sebe. Teď a hned! Ne za pět minut, ne za tejden, ne až na to bude vhodná chvíle, ne až si bude myslet, že to třeba chcete taky. TEĎ! Bez ohledu na vás. No a vy ji buď začnete hladit, nebo ji odeženete, a kočka se z toho neposere a hned si najde někoho dalšího, kdo je poblíž, a u toho to buď klapne, nebo ne. Tak či tak, důležitá věc je, že KOČKA SE Z TOHO PROSTĚ NEPOSÍRÁ! Necejtí se ukřivděně, zhrzele, odmítnutě, opuštěně. Netrucuje dalších deset let kvůli tomu, že jste ji nepohladili, když to zrovna chtěla. Kočka je prostě v pohodě, protože ví, že její spokojenost závisí jen a jen na ni, a tak se podle toho i chová. My bysme to měli dělat taky. Měli bysme se chovat jako kočky. Nemůžu se teď ubránit pocitu, že nás ta kočka chce něčím provést. Pojďme to zkusit. Chvíli jen v klidu dýchejte a nalaďte se na sebe. Pak si prostě představte tu kočku, klidně tak, jak vypadá na tý kartě, je to fakt jedno. Zase s ní chvíli jen tak buďte a pak ji nechte, ať vás odvede, kam chce. Jen ji následujte. Ať udělá cokoliv, následujte ji, protože to, co vám bude ukazovat, je pro vás fakt důležitý. Nechte všechno na ni, do ničeho nezasahujte, jen ji následujte a vnímejte, co vám vlastně ukazuje nebo říká. Když něčemu nebudete rozumět, nevadí, jen se hezky dívejte dál. Nepřemýšlejte nad tím, vnímejte. Pokračujte každý podle svého. Tak co, máte to? Já jsem tomu furt moc nerozuměla, tak jsem se v tý meditaci nakonec tý kočky zeptala: “A cos mi vlastně chtěla ukázat?” “Nezávislost. Kdykoliv můžeš udělat cokoliv,” odpověděla mi. Děkuju, kočko. Děkuju. Je fajn si to uvědomit, i když to vlastně teoreticky víš. Asi bylo na čase si to připomenout, asi to mám začít fakt dělat, i když si myslim, že to dělám. Mezery tam asi ještě jsou. A co řekla nebo ukázala naše kočičí královna vám? Co vám odtajnila? Taky jí hezky poděkujte a myslete na to, že to máte dělat ;-) Prostě a jednoduše - Good Luck :-)
Od pondělka už se zase můžete objednávat na konzultace osobní nebo po telefonu, roční osobní horoskopy i terapii koněm ;-)

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...