Je hodně o prolínání všeho a o tom, že se protiklady přitahujou. Když půjdeme hloub, zjistíme totiž, že vlastně žádné protiklady ani nejsou, že je všechno tak dokonale spojený, že o tom nemáme nejmenší tušení. A o tom to je, podle toho ke všemu přistupujte: nehodnoťte, neposuzujte, nemějte dvojí metr, berte vše tak, jak to je a aspoň se zkuste nad vším povznést. Prostě a jednoduše, buďte pokud možno neutrální. A to jak k lidem, tak věcem i tomu, co k vám bude přicházet. Jestli to dáte, můžete z toho jen těžit.
Tenhle týden bude jedna velká výzva. Můžete spojovat i vašeho vnitřního muže s vnitřní ženou. Ze všeho, co se vám podaří spojit, třeba i vědomí s podvědomím, mohou vzniknout nové, nádherné a silné věci nebo vazby. Je potřeba si uvědomit, že vaše možnosti jsou neomezené a podle toho ke všemu také přistupovat. Bořte limity, vážení, především ty, které jste si sami nastavili. A taky ty, které vám byly nastaveny v dětství, protože, ruku na srdce, jak jistě sami dobře víte, UŽ JE FAKT NEPOTŘEBUJETE! Tak šup, pryč s nima, ono to jde, ne že ne ;-)
Čím dýl na tu kartu koukám, tím víc má pro mě, řekněme, až nadpřirozenou moc. Ta moc spočívá právě v samotné hloubce té karty. V těch neomezených možnostech, v tom nekonečnu, které obsahuje. To nekonečno je cílem, výsledkem, záměrem, cestou. To nekonečno jste vy, váš potenciál, všechno, co tvoříte a co můžete stvořit. A nejdůležitejší zpráva, která je přes tu kartu vysílána je to, že nejdůležitějším výsledkem vaší tvorby není nový život, ale TEN VÁŠ! Tak asi tak. Teď se jen dívejte, prohlídněte si všechny detaily a nasajte si energii té karty. To ona vás povede cestou nekonečna…
Tenhle týden budu v Praze jen v podnělí a úterý, ještě tam nějaký místa mám, tak se klidně objednejte. Zbytek týdne budu v Jičíně a samožřejmě na telefonu, telefonické konzultace jedou tedy pořád. Osobní horoskopy samozřejmě taky ;-)
Ahoj, tak tu máme konečně ty prázdniny, hurá! Já se omlouvám, ale vezmu to dnes jen stručně, nevim, jestli je blbej tlak nebo co, ale já jsem úplně vyřízená. Takže prosim vás, karta je opět krásná, jak vidíte.
Je hodně o prolínání všeho a o tom, že se protiklady přitahujou. Když půjdeme hloub, zjistíme totiž, že vlastně žádné protiklady ani nejsou, že je všechno tak dokonale spojený, že o tom nemáme nejmenší tušení. A o tom to je, podle toho ke všemu přistupujte: nehodnoťte, neposuzujte, nemějte dvojí metr, berte vše tak, jak to je a aspoň se zkuste nad vším povznést. Prostě a jednoduše, buďte pokud možno neutrální. A to jak k lidem, tak věcem i tomu, co k vám bude přicházet. Jestli to dáte, můžete z toho jen těžit.
Tenhle týden bude jedna velká výzva. Můžete spojovat i vašeho vnitřního muže s vnitřní ženou. Ze všeho, co se vám podaří spojit, třeba i vědomí s podvědomím, mohou vzniknout nové, nádherné a silné věci nebo vazby. Je potřeba si uvědomit, že vaše možnosti jsou neomezené a podle toho ke všemu také přistupovat. Bořte limity, vážení, především ty, které jste si sami nastavili. A taky ty, které vám byly nastaveny v dětství, protože, ruku na srdce, jak jistě sami dobře víte, UŽ JE FAKT NEPOTŘEBUJETE! Tak šup, pryč s nima, ono to jde, ne že ne ;-)
Čím dýl na tu kartu koukám, tím víc má pro mě, řekněme, až nadpřirozenou moc. Ta moc spočívá právě v samotné hloubce té karty. V těch neomezených možnostech, v tom nekonečnu, které obsahuje. To nekonečno je cílem, výsledkem, záměrem, cestou. To nekonečno jste vy, váš potenciál, všechno, co tvoříte a co můžete stvořit. A nejdůležitejší zpráva, která je přes tu kartu vysílána je to, že nejdůležitějším výsledkem vaší tvorby není nový život, ale TEN VÁŠ! Tak asi tak. Teď se jen dívejte, prohlídněte si všechny detaily a nasajte si energii té karty. To ona vás povede cestou nekonečna…
Tenhle týden budu v Praze jen v podnělí a úterý, ještě tam nějaký místa mám, tak se klidně objednejte. Zbytek týdne budu v Jičíně a samožřejmě na telefonu, telefonické konzultace jedou tedy pořád. Osobní horoskopy samozřejmě taky ;-)
Je hodně o prolínání všeho a o tom, že se protiklady přitahujou. Když půjdeme hloub, zjistíme totiž, že vlastně žádné protiklady ani nejsou, že je všechno tak dokonale spojený, že o tom nemáme nejmenší tušení. A o tom to je, podle toho ke všemu přistupujte: nehodnoťte, neposuzujte, nemějte dvojí metr, berte vše tak, jak to je a aspoň se zkuste nad vším povznést. Prostě a jednoduše, buďte pokud možno neutrální. A to jak k lidem, tak věcem i tomu, co k vám bude přicházet. Jestli to dáte, můžete z toho jen těžit.
Tenhle týden bude jedna velká výzva. Můžete spojovat i vašeho vnitřního muže s vnitřní ženou. Ze všeho, co se vám podaří spojit, třeba i vědomí s podvědomím, mohou vzniknout nové, nádherné a silné věci nebo vazby. Je potřeba si uvědomit, že vaše možnosti jsou neomezené a podle toho ke všemu také přistupovat. Bořte limity, vážení, především ty, které jste si sami nastavili. A taky ty, které vám byly nastaveny v dětství, protože, ruku na srdce, jak jistě sami dobře víte, UŽ JE FAKT NEPOTŘEBUJETE! Tak šup, pryč s nima, ono to jde, ne že ne ;-)
Čím dýl na tu kartu koukám, tím víc má pro mě, řekněme, až nadpřirozenou moc. Ta moc spočívá právě v samotné hloubce té karty. V těch neomezených možnostech, v tom nekonečnu, které obsahuje. To nekonečno je cílem, výsledkem, záměrem, cestou. To nekonečno jste vy, váš potenciál, všechno, co tvoříte a co můžete stvořit. A nejdůležitejší zpráva, která je přes tu kartu vysílána je to, že nejdůležitějším výsledkem vaší tvorby není nový život, ale TEN VÁŠ! Tak asi tak. Teď se jen dívejte, prohlídněte si všechny detaily a nasajte si energii té karty. To ona vás povede cestou nekonečna…
Tenhle týden budu v Praze jen v podnělí a úterý, ještě tam nějaký místa mám, tak se klidně objednejte. Zbytek týdne budu v Jičíně a samožřejmě na telefonu, telefonické konzultace jedou tedy pořád. Osobní horoskopy samozřejmě taky ;-)

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...