A teď pojďme na to, co vás zajímá nejvíc ;-) Je to taková podzimní karta, která na první pohled jasně vypovídá o tom, že stromy jsou živé bytosti a že všechno v přírodě je tak dokonale propojený, jen ten člověk má furt pocit, že to s ním nijak nesouvisí. Ale jdeme hloub… ROZVÍJEJTE SVOJE VIZE, přátelé! Ten můj těhotenskej úvod nebyl tak úplně mimo, jak na to tak koukám. Totiž to rozvíjení vizí v tuto chvíli neznamená, že máte činit nějaké konkrétní kroky v reálném životě. Znamená to, že je máte tvořit v sobě. Že se mají stát vaši nedílnou součástí. Mají být s vámi, máte si je připomínat, máte je hýčkat a věnovat jim dostatek času, aby mohly dostatečně zrát. Aby jednoho dne, až bude vše dokonale dotvořeno a připraveno, z vás prostě jen tak vyšly a mohly se stát. Mohly se zhmotnit a vy jste je mohli žít! Tak jako v nás, ženách, roste a vyvíjí se nový život, což by ale nešlo bez vás, mužů, tak přesně tak.
Nebojte se se vzájemně podporovat, naslouchat si, třeba i poradit, nebojte se využívat vašeho vzájemného potenciálu, prostě rozvíjejte a tvořte svou vizi o svém životě tak dokonalou, jak dokonale si ji fakt představujete. A pozor! V žádném případě se nenechte nikým a ničím omezovat!!! Ve vašich představách je dovoleno naprosto všechno, neexistují žádná omezení, ani omezení některých vašich vnitřních nastavení. Ty do toho netahejte už vůbec!!! Protože jestli je do toho zatáhnete, máte je mít. Naprosto zbytečně, jak jistě chápete. Tohle totiž není jen takový jako téma o ničem, že vlastně o nic nejde, že si máte něco představovat, a když to neuděláte, tak se nic nestane (což je mimochodem velká pravda). Pokud si fakt dáte tu práci a budete se tomu věnovat, může vám u toho vyplavat spousta věcí, třeba právě to, jak to vlastně máte s chtěním jako takovým nebo i s přáním si, v podstatě co všechno si vlastně sami dovolíte. A když se vám povede si to jen uvědomit, neřešit to a přenést se přes to, buďte si jistí, že vás odměna nemine! Podle mě to za to stojí, ale je to samozřejmě na každym z vás. Nebo jinak - vesmír vám dává šanci. A to je něco, co se nedomítá ;-)
Tenhle týden jsou konzultace v Jičíně, po telefonu, roční horoskopy a to nejlepší na konec - terapie koněm.
Ahoj, broučkové, tak jak se vám daři? Já rostu a rostu, každej tejden už je znát, hlavně když lezu do schodů nebo vlastně mám udělat jakejkoli pohyb. U všeho funim, jak kdybych právě zdolala Sněžku. Jsem s tím už tak nějak smířená, to patří k věci, že. Ale teď přišlo něco novýho. Plavky ty vole! Navlíkla jsem je na sebe a pak jsem jen stála a v němým úžasu a nevycházela z údivu. Vypadalo to, jako kdybych si oblíkla plavky svý 11. letý dcery! Pozor, podotýkám, že mě takhle rozhodila jen horní polovina těla. Ten pocit zastínil i to brutální vedro! Slezla jsem ze schodů, stoupla si před Ondru, řekla jsem jenom “No” a začala jsem bulet. On kupodivu nevypadal tak znepokojeně, naopak ho to celkem zaujalo.
Vyplývají z toho dvě věci: 1) tohle je jasnej důkaz toho, že všechno je jenom o úhlu pohledu a 2) musím se dívat dopředu a chodit se vztyčenou hlavou a v souvislosti s tím mě teda napadá i třetí, a to je “Hlavu vzhůru, Terezo”, protože když se podivám dolu, tak toho stejně moc nevidim. Jinak jsem ale neskutečně vděčná za stav, ve kterym se nacházim, za to všechno, co to s sebou nese, i když mě to i přesto, že to není poprvé, občas zaskočí a hlavně za každej pohyb, kterej ta malá bytost uvnitř mě udělá.
A teď pojďme na to, co vás zajímá nejvíc ;-) Je to taková podzimní karta, která na první pohled jasně vypovídá o tom, že stromy jsou živé bytosti a že všechno v přírodě je tak dokonale propojený, jen ten člověk má furt pocit, že to s ním nijak nesouvisí. Ale jdeme hloub… ROZVÍJEJTE SVOJE VIZE, přátelé! Ten můj těhotenskej úvod nebyl tak úplně mimo, jak na to tak koukám. Totiž to rozvíjení vizí v tuto chvíli neznamená, že máte činit nějaké konkrétní kroky v reálném životě. Znamená to, že je máte tvořit v sobě. Že se mají stát vaši nedílnou součástí. Mají být s vámi, máte si je připomínat, máte je hýčkat a věnovat jim dostatek času, aby mohly dostatečně zrát. Aby jednoho dne, až bude vše dokonale dotvořeno a připraveno, z vás prostě jen tak vyšly a mohly se stát. Mohly se zhmotnit a vy jste je mohli žít! Tak jako v nás, ženách, roste a vyvíjí se nový život, což by ale nešlo bez vás, mužů, tak přesně tak.
Nebojte se se vzájemně podporovat, naslouchat si, třeba i poradit, nebojte se využívat vašeho vzájemného potenciálu, prostě rozvíjejte a tvořte svou vizi o svém životě tak dokonalou, jak dokonale si ji fakt představujete. A pozor! V žádném případě se nenechte nikým a ničím omezovat!!! Ve vašich představách je dovoleno naprosto všechno, neexistují žádná omezení, ani omezení některých vašich vnitřních nastavení. Ty do toho netahejte už vůbec!!! Protože jestli je do toho zatáhnete, máte je mít. Naprosto zbytečně, jak jistě chápete. Tohle totiž není jen takový jako téma o ničem, že vlastně o nic nejde, že si máte něco představovat, a když to neuděláte, tak se nic nestane (což je mimochodem velká pravda). Pokud si fakt dáte tu práci a budete se tomu věnovat, může vám u toho vyplavat spousta věcí, třeba právě to, jak to vlastně máte s chtěním jako takovým nebo i s přáním si, v podstatě co všechno si vlastně sami dovolíte. A když se vám povede si to jen uvědomit, neřešit to a přenést se přes to, buďte si jistí, že vás odměna nemine! Podle mě to za to stojí, ale je to samozřejmě na každym z vás. Nebo jinak - vesmír vám dává šanci. A to je něco, co se nedomítá ;-)
Tenhle týden jsou konzultace v Jičíně, po telefonu, roční horoskopy a to nejlepší na konec - terapie koněm.
A teď pojďme na to, co vás zajímá nejvíc ;-) Je to taková podzimní karta, která na první pohled jasně vypovídá o tom, že stromy jsou živé bytosti a že všechno v přírodě je tak dokonale propojený, jen ten člověk má furt pocit, že to s ním nijak nesouvisí. Ale jdeme hloub… ROZVÍJEJTE SVOJE VIZE, přátelé! Ten můj těhotenskej úvod nebyl tak úplně mimo, jak na to tak koukám. Totiž to rozvíjení vizí v tuto chvíli neznamená, že máte činit nějaké konkrétní kroky v reálném životě. Znamená to, že je máte tvořit v sobě. Že se mají stát vaši nedílnou součástí. Mají být s vámi, máte si je připomínat, máte je hýčkat a věnovat jim dostatek času, aby mohly dostatečně zrát. Aby jednoho dne, až bude vše dokonale dotvořeno a připraveno, z vás prostě jen tak vyšly a mohly se stát. Mohly se zhmotnit a vy jste je mohli žít! Tak jako v nás, ženách, roste a vyvíjí se nový život, což by ale nešlo bez vás, mužů, tak přesně tak.
Nebojte se se vzájemně podporovat, naslouchat si, třeba i poradit, nebojte se využívat vašeho vzájemného potenciálu, prostě rozvíjejte a tvořte svou vizi o svém životě tak dokonalou, jak dokonale si ji fakt představujete. A pozor! V žádném případě se nenechte nikým a ničím omezovat!!! Ve vašich představách je dovoleno naprosto všechno, neexistují žádná omezení, ani omezení některých vašich vnitřních nastavení. Ty do toho netahejte už vůbec!!! Protože jestli je do toho zatáhnete, máte je mít. Naprosto zbytečně, jak jistě chápete. Tohle totiž není jen takový jako téma o ničem, že vlastně o nic nejde, že si máte něco představovat, a když to neuděláte, tak se nic nestane (což je mimochodem velká pravda). Pokud si fakt dáte tu práci a budete se tomu věnovat, může vám u toho vyplavat spousta věcí, třeba právě to, jak to vlastně máte s chtěním jako takovým nebo i s přáním si, v podstatě co všechno si vlastně sami dovolíte. A když se vám povede si to jen uvědomit, neřešit to a přenést se přes to, buďte si jistí, že vás odměna nemine! Podle mě to za to stojí, ale je to samozřejmě na každym z vás. Nebo jinak - vesmír vám dává šanci. A to je něco, co se nedomítá ;-)
Tenhle týden jsou konzultace v Jičíně, po telefonu, roční horoskopy a to nejlepší na konec - terapie koněm.

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...