No jasně, koronu :-D To je prdel co? A to jsem o ní loni v září ještě neměla ani tušení. Ty karty jsou prostě dokonalý! Tak jdeme na to, jsem zvědavá, o čem ta karta bude tentokrát. Já nevim, jestli už to neni trapný, ale asi se zase budu opakovat. Takhle, hlavně by to mělo bejt trapný vám, když už jsme u toho, protože jestliže to tady furt dokola vylejzá, tak to znamená, že to pořád neděláte! Tak, a máte to a teď si tady můžu psát co chci, protože máslo na hlavě máte vy :-D Teď se zase určitě řežete smíchy nad mou vtipností a můžeme pokračovat :-) No. Spousta z vás neustále (jak taky jinak) řeší všechno to, co se děje kolem, ale vůbec ne sebe. A když už sebe, tak jen tak, aby se neřeklo, jenom tak trochu, minimálně, a to navíc proto, že si myslí, že tím tomu vesmíru zavře pusu. Upřímně, vesmíru je to úplně jedno :-) Pro něj buď věci děláte, nebo neděláte. A jestli je děláte jen tak napůl, tak buď sebe, nebo něco, nebo někoho očůráváte, a to zase znamená, že už vlastně neděláte tu věc, ale prostě a jednoduše jen očůráváte. Doufám, že je to aspoň trochu srozumitelný :-) Ale zpátky k podstatě, k tomu, že vás okolní svět neustále rozhazuje. Tady je totiž jasně vidět, že to, co je venku, se vás vůbec nemusí dotýkat, ať už je to jakkoli velký. Může to bejt klidně jen nafouknutá bublina, která sice “jako” je, ale s váma nijak nesouvisí. NEJDŮLEŽITĚJŠÍ NA SVĚTĚ JE TOTIŽ TO, CO SE ODEHRÁVÁ UVNITŘ VÁS!!! Už si to, prosím, nejen pamatujte, ale i se tím řiďte. Ne tím, že vám to píšu, ale tím, co vám říká to vaše nitro :-) Protože ať už tam uvnitř máte cokoli, musí to ven. Je jedno, jaký to je, je jedno, co si o tom kdo bude myslet a vlastně je i jedno, co si o tom myslíte vy. Váš názor totiž mnohdy vůbec není směrodatnej. Jste ovlivněný výchovou, tím, co jste kdy kde viděli a slyšeli, co vám kdo kdy řek, a pak taky tím, že na sebe koukáte tak trochu skrz prsty, protože vy přece nebudete nikdy dost dobrý jako … (sem si dosaďte osobu dle vlastního výběru). To je taky důvod, proč většina lidí nikdy nezačne dělat to, co je opravdu baví, po čem doopravdy touží ani to, co by dělat chtěli. Přitom to v sobě všichni máme. Všichni se s tím narodíme, víme to, známe to, UMÍME TO!!! Bohužel, postupem času na to zapomínáme čím dál víc, až jednoho dne uvěříme tomu, že to vlastně ani neumíme. Tak, a teď následuje pohled na kartu. Dlouhej pohled. Takovej ten hled skrz. A vnímejte, co vám ta karta řiká. Vnímejte tu energii. Jenom v klidu dejchejte. Nic víc, nic míň. Chápete? To je všechno. Všechno ve vás je. Vždycky to tam bylo a vždycky bude. Jen to vytáhnout. Jen se vrátit do doby, ne kdy jste to začali zapomínat, ale do doby, kdy jste to ještě věděli. Do dětství. A tam navažte nit. Začněte, a tentokrát fakt už bez všech těch keců a výmluv, tam, kde jste tenkrát přestali. Není na co čekat, není na co se vymlouvat. Hlavně si pamatujte, že i když se vymlouváte na věci z venku, ve skutečnosti se vymlouváte jen a jen sami na sebe a taky sami sobě. Nepřijde vám to trochu zbytečný? Tady už fakt není čas ani prostor na to ty věci dál oddalovat. Navíc existuje krásná věc - volba. Je na každym z vás, čemu budete dávat přednost. Jestli tomu, co je venku, nebo tomu nekonečnému bohatství, které je v každém z vás. Protože to, čemu budete věnovat pozornost, to poroste, to bude sílit. Začněte tam, kde jste přestali, a ještě kousek před tím… ;-)
Tak pa pa, kartičky, a děkujeme za všechny ty zprávy.
Konzultace (ty jo, on už bude červen) dáme ještě po telefonu, roční osobní horoskopy jedou nonstop :-) a asi se můžete zase objednávat na terapii koněěěěm :-) No a v sobotu 6.6. od osmi večer v divadle Na Maninách v Praze se uvidíme na přestavení Jaroslava Duška a Mnislava Zeleného Atapany. Lístky u mě ;-)
Ahoj :-) Tak nám tady zbyla poslední karta. Pro mě velmi symbolická a dost osobní. Když jsem ještě natáčela denní horoskopy, tuhle kartu jsem vytáhla, když jsem šla rodit Tamarku. Začátek něčeho nového, nové spojení. Teď se nám uzavírá jedna etapa a začíná druhá, byť v podobě nových karet :-) Dneska se na tu kartu dívám samozřejmě úplně jinak a taky na ní vidím úplně jiný věci. Tak schválně, co vám připomínají ty kolečka na Slunci? :-D

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...