No, přátelé, řekněme, že přichází jakási nová vlna. Nejen k některým z vás, ale ke všem. Rozdíl bude v tom, kam se na té vlně necháte unášet. Ta vlna totiž nese něco nového pro každého z nás. Ale pozor, cílem není naskočit a jet nebo se nechat smést. Teď bude hrozně důležitej ten zdravej nadhled, kterej vám umožní si v klidu vybrat z toho, co vám bude nabízeno. A další důležitá věc je, že se máte rozhodovat intuitivně, podle toho, jak to budete cítit. Ta karta má totiž absolutně ženskou energii, takže nepřemýšlejte, nekalkulujte, jen na sebe nechte všechno působit a podle toho, co to s váma bude nebo nebude dělat, se rozhodujte. Vše, co se bude dít, bude mít obrovskou hloubku. Vy ji ovšem teď nemusíte vidět ani vnímat, někteří ano, někteří ne. Nebojte se, protože když ji nebudete vnímat teď, dojde vám to později. U každého do sebe dřív nebo později všechno dokonale zapadne. Jde jen o to se tomu nebránit, zbytečně nevzdorovat, nestát si zarputile za svým a hlavně - dovolit si jít, udělat ten krok, chytit ten směr, kterým vás to bude táhnout.
Kdybyste si náhodou chtěli stát za svým a nehnout se, budete mít problém, protože stojíte proti něčemu, co je mnohonásobně silnější než vy, co nikdy nemůžete přemoct a co vás v případě vašeho vzdoru semele takovým způsobem, že budete mít co dělat, abyste se z toho vylízali a kdo ví, jestli se vám to vůbec povede. Totiž to, proti čemu stojíte, je sám život. A ten bude vždycky silnější. Už jenom proto, že z něj nikdo nevyvázne živej. Neberte to jako výhružku, tak to prostě je. To je fakt. Fajn je, že máte volbu a můžete se neustále rozhodovat. To je velmi mocnej nástroj, kterej má každej z nás. Někdo ho využívá víc, někdo míň, někdo vůbec. Jak ho používáte, je opět vaše volba. Volbu máme prostě všichni a jak s ní naložíme, je jen a jen na nás. Všechno ostatní jsou kecy a výmluvy! Buďte teď pozorovateli, to je to nejlepší, co můžete v danou chvíli udělat.
Pozorujte, vnímejte, nechte to na sebe působit, a až budete cítit, že víte, nebo vědět, že víte, nebo aspoň tušit, tak do toho běžte! K dalším krokům už vás to navede samo ;-) Jen si musíte dovolit CHTÍT a SMĚT ;-)
Tenhle týden jsou konzultace v Praze i po telefonu. A samozřejmě v průběhu celého roku si můžete objednávat roční osobní horoskop ;-)
Ahoj, jak se máme? Já jsem v takovym zvláštnim limbu. Mám psát, ale sedim, čumim a vstřebávám zážitky, nebo spíš prožitky z uplynulého týdne. Byla u mě jedna Jana, o který vám určitě ještě napíšu, vlastně vám určitě ještě napíšu o všem, co probíhalo. Jana dělá videa. A tak jsme pro vás natáčely video o Terapii koněm, aby si každý z vás dovedl představit, o čem to je, jak to probíhá a proč to je. Jako každá terapie i terapie koněm je o emocích. A řeknu vám, že to, jak to probíhalo, bylo natolik silný, dojemný a krásný, že to na mě pořád působí a pořád je to se mnou. Ten pocit je nepopsatelnej. Je to jakoby se zastavil čas. Dokonalost. Jestli se aspoň zlomek toho podaří přes všechnu tu techniku přenést až k vám, garantuju vám, že se máte na co těšit! Tak jo, pojďme na kartu.
No, přátelé, řekněme, že přichází jakási nová vlna. Nejen k některým z vás, ale ke všem. Rozdíl bude v tom, kam se na té vlně necháte unášet. Ta vlna totiž nese něco nového pro každého z nás. Ale pozor, cílem není naskočit a jet nebo se nechat smést. Teď bude hrozně důležitej ten zdravej nadhled, kterej vám umožní si v klidu vybrat z toho, co vám bude nabízeno. A další důležitá věc je, že se máte rozhodovat intuitivně, podle toho, jak to budete cítit. Ta karta má totiž absolutně ženskou energii, takže nepřemýšlejte, nekalkulujte, jen na sebe nechte všechno působit a podle toho, co to s váma bude nebo nebude dělat, se rozhodujte. Vše, co se bude dít, bude mít obrovskou hloubku. Vy ji ovšem teď nemusíte vidět ani vnímat, někteří ano, někteří ne. Nebojte se, protože když ji nebudete vnímat teď, dojde vám to později. U každého do sebe dřív nebo později všechno dokonale zapadne. Jde jen o to se tomu nebránit, zbytečně nevzdorovat, nestát si zarputile za svým a hlavně - dovolit si jít, udělat ten krok, chytit ten směr, kterým vás to bude táhnout.
Kdybyste si náhodou chtěli stát za svým a nehnout se, budete mít problém, protože stojíte proti něčemu, co je mnohonásobně silnější než vy, co nikdy nemůžete přemoct a co vás v případě vašeho vzdoru semele takovým způsobem, že budete mít co dělat, abyste se z toho vylízali a kdo ví, jestli se vám to vůbec povede. Totiž to, proti čemu stojíte, je sám život. A ten bude vždycky silnější. Už jenom proto, že z něj nikdo nevyvázne živej. Neberte to jako výhružku, tak to prostě je. To je fakt. Fajn je, že máte volbu a můžete se neustále rozhodovat. To je velmi mocnej nástroj, kterej má každej z nás. Někdo ho využívá víc, někdo míň, někdo vůbec. Jak ho používáte, je opět vaše volba. Volbu máme prostě všichni a jak s ní naložíme, je jen a jen na nás. Všechno ostatní jsou kecy a výmluvy! Buďte teď pozorovateli, to je to nejlepší, co můžete v danou chvíli udělat.
Pozorujte, vnímejte, nechte to na sebe působit, a až budete cítit, že víte, nebo vědět, že víte, nebo aspoň tušit, tak do toho běžte! K dalším krokům už vás to navede samo ;-) Jen si musíte dovolit CHTÍT a SMĚT ;-)
Tenhle týden jsou konzultace v Praze i po telefonu. A samozřejmě v průběhu celého roku si můžete objednávat roční osobní horoskop ;-)
No, přátelé, řekněme, že přichází jakási nová vlna. Nejen k některým z vás, ale ke všem. Rozdíl bude v tom, kam se na té vlně necháte unášet. Ta vlna totiž nese něco nového pro každého z nás. Ale pozor, cílem není naskočit a jet nebo se nechat smést. Teď bude hrozně důležitej ten zdravej nadhled, kterej vám umožní si v klidu vybrat z toho, co vám bude nabízeno. A další důležitá věc je, že se máte rozhodovat intuitivně, podle toho, jak to budete cítit. Ta karta má totiž absolutně ženskou energii, takže nepřemýšlejte, nekalkulujte, jen na sebe nechte všechno působit a podle toho, co to s váma bude nebo nebude dělat, se rozhodujte. Vše, co se bude dít, bude mít obrovskou hloubku. Vy ji ovšem teď nemusíte vidět ani vnímat, někteří ano, někteří ne. Nebojte se, protože když ji nebudete vnímat teď, dojde vám to později. U každého do sebe dřív nebo později všechno dokonale zapadne. Jde jen o to se tomu nebránit, zbytečně nevzdorovat, nestát si zarputile za svým a hlavně - dovolit si jít, udělat ten krok, chytit ten směr, kterým vás to bude táhnout.
Kdybyste si náhodou chtěli stát za svým a nehnout se, budete mít problém, protože stojíte proti něčemu, co je mnohonásobně silnější než vy, co nikdy nemůžete přemoct a co vás v případě vašeho vzdoru semele takovým způsobem, že budete mít co dělat, abyste se z toho vylízali a kdo ví, jestli se vám to vůbec povede. Totiž to, proti čemu stojíte, je sám život. A ten bude vždycky silnější. Už jenom proto, že z něj nikdo nevyvázne živej. Neberte to jako výhružku, tak to prostě je. To je fakt. Fajn je, že máte volbu a můžete se neustále rozhodovat. To je velmi mocnej nástroj, kterej má každej z nás. Někdo ho využívá víc, někdo míň, někdo vůbec. Jak ho používáte, je opět vaše volba. Volbu máme prostě všichni a jak s ní naložíme, je jen a jen na nás. Všechno ostatní jsou kecy a výmluvy! Buďte teď pozorovateli, to je to nejlepší, co můžete v danou chvíli udělat.
Pozorujte, vnímejte, nechte to na sebe působit, a až budete cítit, že víte, nebo vědět, že víte, nebo aspoň tušit, tak do toho běžte! K dalším krokům už vás to navede samo ;-) Jen si musíte dovolit CHTÍT a SMĚT ;-)
Tenhle týden jsou konzultace v Praze i po telefonu. A samozřejmě v průběhu celého roku si můžete objednávat roční osobní horoskop ;-)

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...